Zobacz wÄ…tek - Ducati 848 - wymiary
NAS Analytics TAG

Ducati 848 - wymiary

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Ducati 848 - wymiary

Postprzez Stannik » 4/4/2011, 11:52

Cześć,
wie ktoś może jaką szerokość ma 848? Szukałem w necie, ale nigdzie nie ma słowa o tym.

Rozważam zakup tego motocykla - zastanawiam się tylko, czy nie będzie zbyt mały. Jestem dość wysoki (185 cm) i postawny (100 kg). Niestety nie mam możliwości przymierzenia się do 848 w Polsce, więc będę wdzięczny za info od jakiegoś posiadacza.

Czy przy moich gabarytach "zmieszczę" się na 848... i nie będę wyglądał jak na minibike'u? Próbuję porównać sobie wymiary z motocyklami, do których mam dostęp. Długość wydaje się ok - ale, czy schowię się za owiewką (V-ki są raczej wąskie)?

Z góry dzięki za info.
Stannik
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 2/4/2007, 10:56


Postprzez palgumeniedusze » 4/4/2011, 13:39

jak nie ma mozliwosci???? masz salon w poznaniu np ... i w innych wiekszych miastach tez na bank jest .... ew znajdz jakiegos na allegro i tyle.... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP


Postprzez Stannik » 5/4/2011, 07:05

Hej, napisałem, że nie mam (ja), a nie że nie ma.
Ok, widzę że muszę poszukać poważniejszego forum bo tutaj brakuje motocyklistów.
Stannik
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 2/4/2007, 10:56

Postprzez Stannik » 5/4/2011, 12:03

Zwykle mierzy się szerokość owiewki w najszerszym miejscu (tzn. w okolicach bocznej owiewki) - tak jak zwykle w spec. pokazują rysunki techniczne. Zanim założyłem temat ruszyłem głową... przejrzałem net dokładnie i w dostępnych/odnalezionych spec. technicznych (również angielskojęzycznych) nie znalazłem danych dot. szerokości.

Może Ty znalazłeś takie dane? Chcę poznać opinie dot. tego modelu zanim zacznę jeździć po kraju, czy Europie w poszukiwaniu swojego egzemplarza. Motocykl wizualnie jest świetny, ale z racji moich gabarytów mam wątpliwości, czy to maszyna dla mnie.

Co do gimnazjum - w życiu nie byłem. Co do Twojej emerytury... sam musisz o to zadbać... "trzeba tylko trochę głową ruszyć, a nie liczyć na łatwiznę"
Stannik
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 2/4/2007, 10:56

Postprzez RUTRA.RD » 5/4/2011, 13:21

ja na tl sie chowam i tez waze 100kg i mam kolo 180cm. v sa raczej waskie
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości




na górê