Zobacz wątek - NIENAWIDZĄ NAS JAK PSA GOŁĘBIEWSKIEJ :)
NAS Analytics TAG

NIENAWIDZĄ NAS JAK PSA GOŁĘBIEWSKIEJ :)

O wszystkim
_________

NIENAWIDZĄ NAS JAK PSA GOŁĘBIEWSKIEJ :)

Postprzez czarlee » 2/4/2011, 07:28

Cześć PANY

Przyszedł sezon dziaj w Gdańsku 15stopni no i czas na artykuły m.in.

http://motoryzacja.interia.pl/news/moto ... ze,1615458,

Sam artykuł standard ale poczytajcie komentarze ci ludzie są nienormalni.
małe cytaty :? :

" jeżdzę busem i uwielbiam dać po heblach
kiedy głupek na motorze chce mnie nieudolnie
wyprzedzić, po takiej nauczce mistrzunio musi
zjechać na parking i ochłonąć parę minut."


"muślałem że nauczyłem kilku dawców kultury
ale moje szkolenie okazuje się zbyt mało
skuteczne, teraz jak zobaczę w lusterku pirata na
motorze to włączę lewy migacz ale w ostatnim
momencie, ciekawe ilu dawców spotka się z
asfaltem, nauka będzie trwała dalej "
czarlee
Świeżak
 
Posty: 210
Dołączył(a): 19/3/2011, 04:41
Lokalizacja: GDAŃSK


Postprzez andrzej551 » 2/4/2011, 09:00

tak było jest i będzie...
Avatar użytkownika
andrzej551
Bywalec
 
Posty: 691
Dołączył(a): 23/5/2009, 16:08
Lokalizacja: starachowice


Postprzez Czester » 2/4/2011, 09:06

Olać to i robić swoje.
Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez C-bool » 2/4/2011, 10:02

Na to nie ma reguły, są różni ludzie. Jak to pisał Sapkowski: "Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie już na świecie. A sku***syny będą zawsze."

Ja jakiś czas temu się nawet trochę zdziwiłem, jechałem z kumplem trasą, którą jeżdżę można by powiedzieć przy każdym wyjeździe i jest przejazd przez jakąś wieś, (z jednej strony domki) gdzie nikt nie zwalnia. Jeszcze przed wjazdem do tej wsi kilka puszek nam mrugało długimi i kręciło palcami, że suszą :)
Normalnie to już pewnie bym miał jakieś 300 zł i 8 pkt., bo nawet nie dało się zauważyć gdzie stoją - polismen stał za nioznakowanym busem.
Także dzięki wszyskim mrugającym!

PS: A w tym linku ten ostatni koleś w kominiarce i na rękawie z "JP" mnie rozwalił ;D
GS500F --> SV650S --> Bandit 600N --> XV535 Virago
Avatar użytkownika
C-bool
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2915
Dołączył(a): 23/8/2007, 21:26
Lokalizacja: Poznań

Postprzez motoftw » 2/4/2011, 11:03

JP musi być :D Wczoraj jakiś typ chciał mnie zepchnąć na barierkę... po prostu wjeżdżał na mnie na zakręcie i musiałem hamować w zakręcie...
Honda CB 500 ----> Honda NX 650
Avatar użytkownika
motoftw
Stały bywalec
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 5/8/2009, 19:25

Postprzez Leg1oN » 2/4/2011, 11:34

idzie wiosna.. nie maja o czym pisać/ gadać to biorą na tapetę motocyklistów.. są świadomi że dają tym samym pożywkę sfrustrowanym swoim nieszczęściem życiowym obywatelom jak i brygadzie odzianej w moher.. przy czym gdyby pisali o innych ludziach łamiących przepisy ruchu drogowego zaistniała by potrzeba tłumaczenia sposobu ich wykraczania.. a tak temat gotowy.. utarty obrazek.. motocyklista diabeł z rogami 300km/h na jednym kole przy przedszkolu miedzy blokami.. "boje sie, boje sie.. tak to wygląda.."

btw..
policjant nie jest nastawiony negatywnie.. czym niezadowolony ewidentnie jest pan redaktor..
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Postprzez radziu88 » 2/4/2011, 12:10

Leg1oN napisał(a):ibtw..
policjant nie jest nastawiony negatywnie.. czym niezadowolony ewidentnie jest pan redaktor..

dokładnie jakiś doby pies :D heheh
A co do reszty to taki tok myślenia mają ludzie który nie znają może nie tyle środwiska motocyklowego, ale nawet jednego posiadacza motocykla i na postawie stale negatywnych przekazów mediów na nasz temat układają sobie zdanie, nie wiedząc naprawdę nic.
To jak coś s stylu ludzi upierających się przy tym ze "diabelska pietruszka" jest narkotykiem nie mając z nia nigdy doczynienia:D (oczywiście nie żebym ja miał jakiekolwiek doświadczenia :roll: )
radziu88
Świeżak
 
Posty: 155
Dołączył(a): 29/4/2010, 20:50
Lokalizacja: białsytok

Re: NIENAWIDZĄ NAS JAK PSA GOŁĘBIEWSKIEJ :)

Postprzez arktan » 2/4/2011, 12:53

czarlee napisał(a):" jeżdzę busem i uwielbiam dać po heblach
kiedy głupek na motorze chce mnie nieudolnie
wyprzedzić, po takiej nauczce mistrzunio musi
zjechać na parking i ochłonąć parę minut."


spotkalem sie z takim zachowaniem juz w tym sezonie 2 razy i zapewne bedzie i wiecej.

trzeba olać i robić swoje, nie ma wyjscia. Pismaki pisały, pisza i beda pisac nagonke.
arktan
Bywalec
 
Posty: 630
Dołączył(a): 31/8/2008, 18:30
Lokalizacja: Kluczbork

Postprzez DostojnyKocur! » 2/4/2011, 17:01

ja mam taki patent ze mam rure miedzy craszpadami i jak moge dlonmi wykrecic craszpady i miec taka crash rurke i sru po dachu albo po szybie albo lusterko
Avatar użytkownika
DostojnyKocur!
Świeżak
 
Posty: 231
Dołączył(a): 6/1/2011, 15:16
Lokalizacja: Nienack

Postprzez Voxx » 2/4/2011, 17:23

pany ,, tak to prawda niekórzy tak nam zazdroszcza ze chca nas zabic , pamietajmy o tym , jak wsiadamy na swoje potworki
gsxr 1100
10 sezon 32l
2 gleby
Voxx
Świeżak
 
Posty: 237
Dołączył(a): 3/1/2010, 13:43
Lokalizacja: Beskid Zywiecki

Postprzez Thomsen » 2/4/2011, 17:36

W Polsce się dzieje tyle złych rzeczy, morderstwa, wypadki samochodowe i inne różne patologie, ale to nie jest jakoś tak nagłaśniane. Wielu ludzi kojarzy motocyklistów z jednym... I media i inni niektórzy ludzie to podsycają, lecz są na tyle tępi, że nie biorą reszty oddziaływania do względu, np wymuszenia pierwszenstwa, lewoskrety itp przez puszki. A co do takich wypowiadających się na tych forach co kolega dał link to banda krzykaczy, która nikt nie powinien się przejmować, jak to mówią nie karm trolla. A jeśli to są ludzie tacy jak siebie piszą to wydaje mi się, że są skazani po prostu na moralna porażkę. I jak mówił Czester, olać takich, społeczeństwo dojrzewa, nie raz mi migają samochodziarze, że suszą, zwalniają miejsce na pasie itp itp. Lecz znajdą się czasem chwasty, które trzeba plewić. Nie dajesz im wody (czyt. nie karmisz) to zwiędną:)
Chociażby jak już się tak rozpisałem to podam przykład; mieszkam sobie na granicy województwa świetokrzyskiego oraz podkarpackiego i praktycznie nie spotkałem się z osobami z moich terenów z wrogością do motocyklisty, wręcz przeciwnie, ustępowanie miejsca itp., natomiast zraża mnie zachowanie wrogie do motocyklistów wykonywane przez ludzi na blachach warszawskich, albo wojewódzkich miast, poruszających się puszkami za 80tys zł albo i lepiej w garniakach, mających na tyle przedniegu siedzenia wieszak buahaha;D i jadących 150km/h w zabudowanym, wyprzedzających na trzeciego i trąbiących na tych, którzy się zatrzymują na czerwonym świetle przy zielonej strzałce skrętu w prawo.
I jak kolega o post wyżej napisał; zazdroszczą nam tego i dlatego są wrodzy wobec nas. Zazdroszczą nam wolności, frajdy, dźwięku itp:D. Dlaczego niektórzy do BMek np montują takie tłumiki, żeby było ich słychać jak jakiegoś gixera czy cuś, że aż orają asfalt aż iskry lecą- dokładnie zazdrość. Ale to jeden z grzechów:)
Ford Sierra 2.0i DOHC
Suzuki GS-500E
Suzuki GSF600S Bandit
Avatar użytkownika
Thomsen
Świeżak
 
Posty: 102
Dołączył(a): 23/5/2010, 14:09
Lokalizacja: Sandomierz

Postprzez carma » 2/4/2011, 18:07

Dzisiaj na tvn 24 na tym ich smiesznym jak cała stacja pasku podali info ze od początku roku było już 100 kolizji z udziałem motocyklistów a 12 przepłyneło juz rzeke styks.
motorynka- aprillia scarabeo --- Yamaha xj 600 ;)
carma
Świeżak
 
Posty: 412
Dołączył(a): 24/6/2008, 18:46
Lokalizacja: OPATÓW- Warszawa

Postprzez czarlee » 2/4/2011, 18:54

Voxx napisał(a):pany ,, tak to prawda niekórzy tak nam zazdroszcza ze chca nas zabic , pamietajmy o tym , jak wsiadamy na swoje potworki


Tak to czysta prawda zazdroszczą bo nie maja tyle ikry żeby jeździć z diabłem na plecach (bo kazdy z nas takiego zawsze wozi każdego kusi :twisted: ) Panny czy żony w puszkach dostaja skrętu szyi i wytrzeszczu oczu podczas sprawnego odejścia na zielonym więc co mają powiedzieć kiedy to wszystko widzą jakos trzeba komentować tu duma cierpi az z d...y sie dymi :lol:

Z drugiej strony tak obiektywnie :D całkiem zdarzy się, oczywiscie jest to sytacja nie zamierzona, (pokusiło chłopa ) dojść w mieście do kolumny pojazdów z licznikowym 120kmh klameczka na 50 kmh sprawna wymijka i smuga dalej.

I niestety PANY wtedy nas nie widać na serio 8) przyspieszenia oferowane przez nasze kmaszyny skutecznie ograniczają mozliwości percepcji szarego kowalskiego .

Lustereczko czystko kierunek a tu potwór obok i dupa sam kilka razy przez takie manewry (pokuszonych ziomów ) uszkodził bym jednego z drugim przez własne ograniczenia a naprawdę staram się uważać na to co robię na drodze tocząc sie PUCHĄ .

WIĘC NIE DAJMY SIĘ KUSIĆ ZBYT CZĘSTO :wink:

Pomijam zachowania idiotów bez jakiejkolwiek wyobraźni za przeproszeniem sr....cych we włane gniazdo .
czarlee
Świeżak
 
Posty: 210
Dołączył(a): 19/3/2011, 04:41
Lokalizacja: GDAŃSK

Postprzez zxer » 2/4/2011, 19:25

Kto by sie tam przejmowal jakimis zakompleksionymi puszkarzami. Pewnie wiekszosc to niedzielni kierowcy ktorym sie wydaje ze jak co niedziele do kosciola i spowrotem wyjada to odrazu sa zawodowymi kierowcami. hehe
tea who you yea bunny
Avatar użytkownika
zxer
Stały bywalec
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 9/10/2010, 11:53
Lokalizacja: Londyn / inowroclaw

Postprzez Thomsen » 2/4/2011, 19:35

Przez takich niedzielnych kierowców wiele osób kładzie na szali swoje życie...
Ford Sierra 2.0i DOHC
Suzuki GS-500E
Suzuki GSF600S Bandit
Avatar użytkownika
Thomsen
Świeżak
 
Posty: 102
Dołączył(a): 23/5/2010, 14:09
Lokalizacja: Sandomierz

Postprzez Koval135 » 2/4/2011, 20:07

aa tam,sezonik ogórkowy nadchodzi i tyle
KTM 950 SM Orange Power! | www.migus-motocykle.pl
Avatar użytkownika
Koval135
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1807
Dołączył(a): 13/7/2008, 14:10
Lokalizacja: Racibórz/Warszawa

Postprzez czarlee » 2/4/2011, 20:19

Thomsen napisał(a):Przez takich niedzielnych kierowców wiele osób kładzie na szali swoje życie...
,

Dokładnie tak i mało że niedzielni wykonują pewne działania z premedytacją a to już rodzi poważny problem :shock:
czarlee
Świeżak
 
Posty: 210
Dołączył(a): 19/3/2011, 04:41
Lokalizacja: GDAŃSK

Postprzez madcap » 2/4/2011, 20:31

tak się dziwnie składa, że znam się z Markiem i jest to porządny chłop
dla wiedzy innych mimo, że jest policmajstrem to także wieloletni instruktor nauki jazdy w Gdańsku oraz wieloletni egzaminator w Wa-wie
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez czarlee » 2/4/2011, 21:09

madcap napisał(a):tak się dziwnie składa, że znam się z Markiem i jest to porządny chłop
dla wiedzy innych mimo, że jest policmajstrem to także wieloletni instruktor nauki jazdy w Gdańsku oraz wieloletni egzaminator w Wa-wie


Tyle że właśnie wypowiedz policjanta dotycząca kwestii motocyklistów była jak najbardziej ok . Można powiedzieć że stanął po odpowiedniej stronie barykady.
czarlee
Świeżak
 
Posty: 210
Dołączył(a): 19/3/2011, 04:41
Lokalizacja: GDAŃSK

Postprzez zadzior » 3/4/2011, 19:48

W sumie dziwicie się tej opinii ?Mieszkam przy takiej trochu lepszej drodze - w sensie gładka i w ten weekend przejechało u mnie w terenie zabudowanym grubo ponad 50 maszyn oscylując na oko ponad 150kmh, oczywiście kręcąc do czerwonego pola na odcięcie. Niestety sam widząc takie pusto myślące osoby mam niezły dylemat, czy za takiego osła ktoś kiedyś mnie nie zepchnie z drogi. Z drugiej strony nie można wszystkiego uogólniać - tak jak dzieje się u nas w Polsce. Święci puszkarze nienawidzą motocyklistów, kierowców tirów... i w sumie każdego, bo a ten nie lubi bmw, a ten audi, a tamten opla = jedna wielka nienawiść = POLSKA. W tym sezonie widzę, że więcej turbo lamensów katujących litry jeździ, a to oznacza, że opinia na pewno się nie poprawi. Pora na tezę - opinia i tak się nigdy nie poprawi, bo Polak musi kogoś nienawidzić, a że akurat padło na nas...
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na gr