Zobacz wątek - Chcę kupić ten motocykl... mam parę pytań
NAS Analytics TAG

Chcę kupić ten motocykl... mam parę pytań

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Chcę kupić ten motocykl... mam parę pytań

Postprzez shook » 2/4/2011, 12:09

Witam chcę kupić ten motocykl (link poniżej). Mam pytanie do tak zwanych doktorów ;] motocyklowych. Czy poniższy sprzęt jest godny uwagi? Bo sam nie wiem czy jechać na oględziny mam 400 km i nie wiem ;/. Czego się obawiam i co wnioskuje w tym motocyklu to to że mógł być ładnie przękręcony. Te 26000 km wygląda podejrzanie mało tego to anglik a w angli sezon to prawie cały rok trwa a motocykl ma już 9 lat także tu jest coś nie tak. Druga sprawa to tylni ogon mam podejrzenia że był malowany. W modelu z tego roku i w tym malowaniu jest jeszcze czerwona kreska z obu stron a tu ogon jest cały czarny. Jak myślicie czy sprzedawca może coś kręcić? Napisał że nie był malowany a ja mam podejrzenie że był. Czy po tych zdjęciach jesteście w stanie coś więcej wywnioskować. Nie jestem doktorem motoryzacji i jeszcze wiele mi do tego tytułu brakuje xD Dlatego zdaję się na waszą cenną pomoc drodzy koledzy... Dzięki wielkie. Pozdrawiam



http://moto.allegro.pl/suzuki-gsxr-1000 ... 91924.html
shook
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 16/4/2010, 21:21


Postprzez Czester » 2/4/2011, 13:47

Doktorem nie jestem ale na moje oko sztuka wydaje się być w porządku. Ogólnie moto wygląda na zadbane i doinwestowane (heble, komin, złoty napęd DID, szyba, karbonowy błotnik i hugger, kierunki LED). Sprzedawca wydaje się nie mieć nic do ukrycia, jest gotów pościągać owiewki przy oględzinach (a nie każdy to robi) oraz daje możliwość sprawdzenia motocykla w serwisie. No ale to tylko zdjęcia i zapewnienia sprzedającego. Ryzyk fizyk.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki


Postprzez motoftw » 2/4/2011, 14:02

Jak chcesz dobrego gixxa to pisz do użytkownika Lonewolf, Pozdro!
Honda CB 500 ----> Honda NX 650
Avatar użytkownika
motoftw
Stały bywalec
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 5/8/2009, 19:25

Postprzez shook » 3/4/2011, 14:57

Hmmm... Ciekawi mnie te moto cholernie... xD CzesterTX właśnie ten cały zestaw dodatków mnie do niego ciągnie... ten karbon na woltach powietrza błotnikach ajjj... co tu gadać xD
Może ktoś jeszcze jest w stanie mi pomóc?
Dzięki CzesterTX za swoją opinie ;]
shook
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 16/4/2010, 21:21

Postprzez Seba_ER5 » 3/4/2011, 16:55

Obsatwiam ze moto z anglii. Wnioskuje po wydeszku MTC ktory jest oferowany na angielkim ebayu. Heh no i potem jeszcze doczytalem. Bierz numer rej. numer V5 i sprawdz przebieg :
http://www.direct.gov.uk/en/Motoring/Ow ... G_10020539
Mozesz jeszcze sprawdzi przeszlosc HPI czy mial jakies kolizje (to juz platne).
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Postprzez ROHS » 4/4/2011, 21:01

Ja uważam, że coś było malowane. Kiedyś zajmowałem się lakiernictwem, i bak lub tył był malowany. To są 2 rożne kolory i z inną sygnaturą perły. Zwróć na to uwagę, ale to nie koniecznie może wpływać negatywnie na jazdę i stan motocykla.
ROHS
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 8/7/2010, 16:12
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez DostojnyKocur! » 5/4/2011, 00:08

a moj ojciec byl piekarzem i mowił ze jak ma cos wyrosnac to do pieca trzeba włozyc . Na fotkach to tam za duzo nie poznasz czy bylo malowane czy tez nie , zreszta kazdy sport lezał i to tym bardziej z tego rocznika nie raz i nie dwa . Dwa nawet jak jest troche krzywy to i tak nie poczujesz
Avatar użytkownika
DostojnyKocur!
Świeżak
 
Posty: 231
Dołączył(a): 6/1/2011, 15:16
Lokalizacja: Nienack



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości




na górê