Zobacz wÄ…tek - Skuter czy motocykl?
NAS Analytics TAG

Skuter czy motocykl?

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Skuter czy motocykl?

Postprzez Stunteremik » 29/3/2011, 21:17

Witam.
Za 1,5 roku będe w stanie zrobić sobie prawo jazdy A.
Bardzo interesuje się Stuntem więc planuje zakupić pierwszego olejaka .
Mam nieskończone 17 lat i mam w głowie: skuter Yamaha Slider - lekki, dobre przyśpieszenie, podkładki na boki coś al'a crashpady. cena około 2000 zł. Motocykl - Honda CBR 600 F2 - wyremontowany silnik, HB, Klatka, stelaż, odwrócony SMOG i podkładka w misce olejowej, wizualnie też ładnie wygląda.
Szczerze to mam ochote wziąść motocykl lecz przy jeździe nawet na parkingu czy gdzieś moge dostać mandat za brak prawa jazdy ...
W Stuncie już podstawy ogarniam więc z jazdą problemów nie mam.
Nie chodzi mi o jazda po mieście bo nawet na jakąś miejscówke do pojeżdżenia mogę go podprowadzić.
Prosze o odpowiedź ;)
Stunteremik
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29/3/2011, 20:59
Lokalizacja: Koszalin


Postprzez rossavu » 29/3/2011, 22:36

Troche glupi pomysl z 600tka... Juz nie chodzi o to czy ogarniesz czy nie - tego nikt Cie nie powie bo nikt z nas Cie nie zna.... Tu chodzi o serwis. Koszta utrzymania takiego stunt psa sa masakrycznie wysokie - sam naped + zebatki to masakra...
Wydaje mi sie, ze wiekszy show robilbys skuterem niz oklepana w swiecie stuntu... CBRka :P

Wszystko zalezy od ilosci funduszy, predyspozycji i miejscowki :)
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51




Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości




na górê