Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Jazda na tylnym kole
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Jazda na tylnym kole

Komentarze użytkowników
_________

[biblioteka] Jazda na tylnym kole

Postprzez Ścigacz » 24/10/2006, 23:19

Dyskusja na temat: Jazda na tylnym kole
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Jazda na tylnym kole
Ścigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 10/11/2006, 18:14

czy ktoś mi morze powiedzieć jak morzna pojehać na tylnym kole na < Yamaha tw 125 > ?? Umiem stawać na koło ale tylko za pomocom szybkiego puszczania sprzengła - jade tylko 1m. A wienc sie dziwie czy brak jej siły czy mam złom tehnologie ?? gdy ktoś zna instrukcje to gg 7168522 .... HELP :P:P
<br><hr>Help
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 3/12/2006, 15:28

Ja mam motorynka i umiem sie podniesc na jedno kolo ale za male obroty i moc lecz gdy przejade 2-4metry przud opada popuszczam i dodaje gazu i nic kolo opada mi na dół jezeli ktos wie co jest dobre i tanie do takich jazd to prosze o pomoc w zakresie pojemnosci 50ccm - 125ccm<br><hr>DRIVER
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/12/2006, 23:24

Komentatorzy napisał(a):czy ktoś mi morze powiedzieć jak morzna pojehać na tylnym kole na < Yamaha tw 125 > ?? Umiem stawać na koło ale tylko za pomocom szybkiego puszczania sprzengła - jade tylko 1m. A wienc sie dziwie czy brak jej siły czy mam złom tehnologie ?? gdy ktoś zna instrukcje to gg 7168522 .... HELP :P:P
<br><hr>Help<br>
prawie kazdym motocyklem można jechać na gumie, tw jeszcze nie jeździłem ale podejrzewam że nie powinna mieć zbytnich problemów, moim zdaniem w jeździe na gumie to 75% stanowi kierowca a tylko 25% motocykl. spróbuj stanąć na podnóżkach pasażera i maksymalnie wychylając się do tyłu przymknąć gaz i gwałtownie odkręcić i jednocześnie podrywając motocykl własnymi siłami. jezeli to nie pomoże to możesz sprubowac strzelić ze sprzęgła... jeżeli i to nie pomoże to są trzy możliwe przyczyny: 1-brakuje przyczepności i koło się slizga, 2- motocykl jest zbyt ciężki w stosunku do jego mocy, 3- kierowca nie ma wystarczających umiejątności. :)<br><hr>dziamex
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/12/2006, 18:05

Komentatorzy napisał(a):Ja mam motorynka i umiem sie podniesc na jedno kolo ale za male obroty i moc lecz gdy przejade 2-4metry przud opada popuszczam i dodaje gazu i nic kolo opada mi na dół jezeli ktos wie co jest dobre i tanie do takich jazd to prosze o pomoc w zakresie pojemnosci 50ccm - 125ccm<br><hr>DRIVER<br>
napewno dobrym dla ciebie na poczatek bedzie wsk 125, akurat mam taka na stanie po przeróbkach ze stelazem z duzą zebatką za przystepna cene 609221297 zapraszam na stronke www.dawcywsi.za.pl<br><hr>Simer7
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/12/2006, 00:51

Mam problem i z tym zwracam sie tutaj. Mam 14 lat i Aprilie Future AF1 50cm3 i od niedawna probowalem jazdy na tylnym kole wg wskazowek jednak motocykl albo wogole nie oderwie sie od ziemi lub na wysokosc ok 50 cm i od razu spadnie i prosil bym o wskazowki czy to ja robie cos nie tak i musze nadal pracowac czy niestety moja maszyna nie jest w stanie ujechac chodz kawalka na tylnym kole z gory dziekuje <br><hr>KRiSS___
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/12/2006, 18:24

Komentatorzy napisał(a):Ja mam motorynka i umiem sie podniesc na jedno kolo ale za male obroty i moc lecz gdy przejade 2-4metry przud opada popuszczam i dodaje gazu i nic kolo opada mi na dół jezeli ktos wie co jest dobre i tanie do takich jazd to prosze o pomoc w zakresie pojemnosci 50ccm - 125ccm<br><hr>DRIVER<br>
Komentatorzy napisał(a):napewno dobrym dla ciebie na poczatek bedzie wsk 125, akurat mam taka na stanie po przeróbkach ze stelazem z duzą zebatką za przystepna cene 609221297 zapraszam na stronke www.dawcywsi.za.pl<br><hr>Simer7<br>
dzienki SIMER ja juz to opanowalem zrobilem se jakby stelaz dalem jeszcze wiekszom zebatke a mialem wielkom i teraz jak mam noge na stelarzu to jade ale nieumiem zabardzo opanowac ruwnowagi<br><hr>DRIVER
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/12/2006, 18:32

a za ile bys jom sprzedal bo mi by sie przydala motorynka z silnikeim z wsk125 stelaz i zebatka bo tyn muj silnik juz jest prawie padniety bo cochwile tarcza sprzeglowa mi sie rozwala ( ząbki )<br><hr>driver
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/1/2007, 21:42

Komentatorzy napisał(a):czy ktoś mi morze powiedzieć jak morzna pojehać na tylnym kole na < Yamaha tw 125 > ?? Umiem stawać na koło ale tylko za pomocom szybkiego puszczania sprzengła - jade tylko 1m. A wienc sie dziwie czy brak jej siły czy mam złom tehnologie ?? gdy ktoś zna instrukcje to gg 7168522 .... HELP :P:P
<br><hr>Help<br>
Komentatorzy napisał(a):prawie kazdym motocyklem można jechać na gumie, tw jeszcze nie jeździłem ale podejrzewam że nie powinna mieć zbytnich problemów, moim zdaniem w jeździe na gumie to 75% stanowi kierowca a tylko 25% motocykl. spróbuj stanąć na podnóżkach pasażera i maksymalnie wychylając się do tyłu przymknąć gaz i gwałtownie odkręcić i jednocześnie podrywając motocykl własnymi siłami. jezeli to nie pomoże to możesz sprubowac strzelić ze sprzęgła... jeżeli i to nie pomoże to są trzy możliwe przyczyny: 1-brakuje przyczepności i koło się slizga, 2- motocykl jest zbyt ciężki w stosunku do jego mocy, 3- kierowca nie ma wystarczających umiejątności. :)<br><hr>dziamex<br>
Dzieki ale przy 9km i stalowej ciezkiej ramie to ciezko w czasie jazdy poderwac motor do gory chyba ze go odchudzic w jakis sposob : /??<br><hr>KRiSS____
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/1/2007, 08:03

Witam mam Yamahe DT 125R kiedy wziołem na koło to wrzuciłem dwojke no i była gleba do tyłu nie potrafie tego opanowac:P:P:Ppsdr<br><hr>Galas CWA
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/3/2007, 18:49

Siemanko :-)
Mam Kawasaki zx9r no i cóż po upływie 1,5 roku po jej zakupie i wielu "wyścigach" przestała mnie kręcić jaza ponad 200 i wyginanie sie na zakrętach.Zaczołem jazde na 1 kole w pozycji siedzącej.Problemu nie ma maszyna ciągnie i ze sprzęgła i z silnika tyle że odcinek przejechany jest raczej niezbyt imonujący jakieś kilkadziesiąt metrów.Próbowałem wrzucać 2 owszem tyle że przy dużych obotach nie jest to możlwie,a przy wciśnięciu sprzęgła motocykl wraca na glebe.Co mam zrobić żeby zapiąć tę dwójkę no i oczywiście poprawić długość odcinka jazdy na kole?<br><hr>Krzysiek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/3/2007, 20:49

Komentatorzy napisał(a):Siemanko :-)
Mam Kawasaki zx9r no i cóż po upływie 1,5 roku po jej zakupie i wielu "wyścigach" przestała mnie kręcić jaza ponad 200 i wyginanie sie na zakrętach.Zaczołem jazde na 1 kole w pozycji siedzącej.Problemu nie ma maszyna ciągnie i ze sprzęgła i z silnika tyle że odcinek przejechany jest raczej niezbyt imonujący jakieś kilkadziesiąt metrów.Próbowałem wrzucać 2 owszem tyle że przy dużych obotach nie jest to możlwie,a przy wciśnięciu sprzęgła motocykl wraca na glebe.Co mam zrobić żeby zapiąć tę dwójkę no i oczywiście poprawić długość odcinka jazdy na kole?<br><hr>Krzysiek<br>
Witaj, z tego co sam zdazylem sie nauczyc na swoim KTM-ie - a ucze sie dopiero od kilku dni i przy okazji z posiadanego przeze mnie pewnego, aczkolwiek nieduzego doswiadczenia, wydaje mi sie, ze powinienes podczas zmiany biegu z 1 na 2 delikatnie, na ulamek sekundy ujac lekko gaz, zeby przelozenia skrzyni biegow na chwile ' odpuscily ', naciskajac jednoczesnie noga na dzwignie zmiany biegow. Wtedy tez, po odpuszczeniu gazu bieg powiniem sam wskoczyc. Dalej znowu podkrecasz manetke bo motor delikatnie zanurkuje. Tak to ma przynajmniej miejsce u mnie w KTM-ie, czy w super-moto Yamaha xt660x na ktorym mialem okazje troche poeksperymentowac. Z drugiej strony, moze jest az tak wielka roznica pomiedzy motorami typu szos a cross, ale wydaje mi sie, ze nie powinienes miec problemu z postawieniem motoru na kolo z drugiego biegu. Ja z wielkim trudem - naskakujac na kierownice jestem w stanie wyrwac KTM-a do gory na 4 biegu, wiec moze sprobuj tej techniki. Swoja droga moze Ty mozesz mi tez pomoc w innej kwestii. Ja mam pewne doswiadczenie w jezdzeniu na kole na rowerze i skuterach. Na skuterze jestem w stanie przejachac spory dystans, opadajac na dwa kola raczej ze zmeczenia, niz z utraty rownowagi czy nadmiernej predkosci - mam opanowana jazde ze stala predkoscia. Dzisiaj zaczelo mi sie udawac wchodzenie w tzw. ' zero ' i nawet glebiej, z tendencja do opadniecia na plecy, gdyby nie ratowanie sie hamulcem ( zalalo mnie od razu potem, ale spoko - nie bylo ' plecow ' ;) ), takze wydaje mi sie, ze przelamalem juz lek przed wejsciem w ' zero '. Ale mam problem z utrzymaniem rownowagi, nie jestem w stanie pociagnac dluzej motoru, bo ucieka mi na ktorys bok, odruchowo odrywam lewa noge i probuje balansowac, co w sumie pomaga, ale minimalnie ( na skuterze moglem to robic obiema nogami i swietnie ' dzialalo ' ) - pewnie dlatego, ze KTM 620 LC 4 to nie skuter i wazy x razy tyle - nie wiem, moze Ty mi cos doradzisz w tej kwestii. Moj mail to : somebodynobody@tlen.pl. Tyle moich rad i dzieki za ewentualna pomoc ;). Narazie ;).<br><hr>somebodynobody
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/4/2007, 20:27

Witam ! mam suzuki gfs600 bandit od 4 miesięcy z czego jakiś miesiąc sezonu :) dzisiaj zacząłem próbować stawiać bandziora do pionu w pozycji siedzącej i miałem duże problemy żeby w ogóle oderwać koło od ziemi , po jakimś czasie postanowiłem stać na podnóżkach pasażera i ta zmiana pozwoliła mi na stawianie motocykla o wiele wyżej i dłużej ... jak myślicie , czy to dobry sposób żeby nauczyć sie , w późniejszym czasie jazdy na gumie w normalnej pozycji? pozdrawiam serdecznie :)<br><hr>xmarcellox
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/5/2007, 16:37

umiejetnosci... samochodem tez da sie jezdzic bez naciskania sprzegla.. W sportowej jeździe motocyklem przy zmianie biegow w góre [1 na 2 pozniej 3 itp.] nie naciska sie sprzegła...<br><hr>młody
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2007, 22:24

Komentatorzy napisał(a):Hello!od mlodych lat jestem maniakiem motocyklow wszystkich rodzajow ale dopiero teraz bylo mnie na niego stac. kupilem motor Kawasaki Ninja ZX6R mylac na ze bede trzymal dwa kulka na stabilnym gruncie i powoli toczyl sie do przodu! ale zeczywistosc byla inna po trzech miesiacach jazdy obudzila sie we mnie mannia jazdy na kole! szukalem w necie roznych podpowiedzi na ten temat ale dopiero wasza strona poprowadzila mnie na dobra droge. nauke zaczalem dwa tygodnie temu nie wpadajac w zachwyt samego siebie idzie mi w miare dobrze! ogladajac wasze filmiki jestem pod wrazeniem filmiku grupy Street Terror Crew naprawde dobrze zrobiony!Jednagrze w zadnym filmiku nie widzialem aby ktos robil takie gumu na ZX6R. Czy ten motor wogole sie do tego nadaje<br><hr>Kuziol<br>
O czym wy w ogóle dyskutujecie? Kolego, kupiłeś zx6r - ja myślę, że bardzo byś chciał, żeby tak było. Życzę Ci tego!

Jak ktoś dorosły, zarabiający może pisać - MOTOCYKLÓW, chyba motocykli lub też KULKA, chyba kółka czy dalej ŻECZYWISTOŚĆ, chyba rzeczywistość, JEDNAGRZE - co to ma być? Interpunkcji, składni i formułowania zdań nie będę już komentował. Czy ZX6R nadaje się na stawianie na jedno koło, gdybyś miał jakikolwiek motocykl, to nie pytałbyś o takie rzeczy.

Skończ gimnazjum, idz na studia, postaraj sie o dobra prace i wtedy kupisz sobie motocykl. Ale jak bedziesz nadal pisal JEDNAGRZE to całe życie będziesz tylko PISAŁ, a nie JEZDZIŁ

ŻENADA ,PANOWIE ŻENADA<br><hr>Kamil
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/6/2007, 19:19

Koledzy a da się jeżdzić na gumie nw WSK 125 ?????<br><hr>pudziek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/6/2007, 20:50

da sie napewno wiele razy mi wychodziło a zresztą popatrz sobie na to <a href="http://www.stuntfighters.glt.pl" target="blank" class="link">http://www.stuntfighters.glt.pl</a>/
tam znajdziesz filmiki z wsk 125 co kolo robi to nie porozum<br><hr>konan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/6/2007, 20:54

Komentatorzy napisał(a):Koledzy a da się jeżdzić na gumie nw WSK 125 ?????<br><hr>pudziek<br>
dasię oczywiście <br><hr>street freestyle
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/7/2007, 13:22

Komentatorzy napisał(a):Mam problem i z tym zwracam sie tutaj. Mam 14 lat i Aprilie Future AF1 50cm3 i od niedawna probowalem jazdy na tylnym kole wg wskazowek jednak motocykl albo wogole nie oderwie sie od ziemi lub na wysokosc ok 50 cm i od razu spadnie i prosil bym o wskazowki czy to ja robie cos nie tak i musze nadal pracowac czy niestety moja maszyna nie jest w stanie ujechac chodz kawalka na tylnym kole z gory dziekuje <br><hr>KRiSS___<br>
możliwe że maszynka dostaje za mało mocy i nie może "pofrunąć" sprawdz to, ale uważaj żeby nagle nie dostała zbyt wielkiej mocy bo wtedy może być gleba. pozdro <br><hr>kryst
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/7/2007, 21:04

Ja latam na jednym kole motorowerem z 1978r i jego moc wynosi jakies 3-4 km wieć niech nikt nie mówi, że ma za malo mocy ? Jak go uniose ze sprzęgła to potem tylko troche gazu daje kontrolując tylny hamulec ;) Ludzie jak to widzą to sa w szoku jedyne czym się martwie to sprzeglem bo juz niema czesci do tego 29 latka ale może coś dopasuje ;) pozdrawiam wszystkich motocyklistów ! <br><hr>stunter72
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na gr