Zobacz wÄ…tek - godny polecenia SKLEP z akcesoriami na pomorzu??????
NAS Analytics TAG

godny polecenia SKLEP z akcesoriami na pomorzu??????

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

godny polecenia SKLEP z akcesoriami na pomorzu??????

Postprzez darois » 13/3/2011, 16:13

Witam!
..jak w temacie poszukuje sklepu gdzie zaopatrze sie w kompletny stroj(kombinezon kask rekawice buty i reszte). Zalezy mi zeby byl na pomorzu od szczecina po 3miasto. Mam wybrane produkty ,ale za te pieniadze wole gdzies je przymierzyc, dopasowac...
darois
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 26/3/2010, 12:52
Lokalizacja: SÅ‚upsk


Postprzez Jamaica » 13/3/2011, 20:58

Siemka,


Wczoraj wróciliśmy z zakupów ze Szczecina. Początkowo plan był na Berlin i sklep Louis, ale ostatecznie wybraliśmy Szczecin. Szczerze mówiąc jesteśmy zaje...cie zadowoleni! Sklep jest połączony salonem suzuki i Yamaha. Przymierzając spodnie mogłem odrazu usiąść na maszynie i się przymierzyć. Chłopak który nas obsługiwał( Andrzej - pozdro!!!) był mega ogarnięty. Posiada ogromną wiedzę, na temat tego co sprzedaje. Potrafił obiektywnie doradzić. Mi szczerze powiedział, że kurtka którą mam jeszczre spokojnie wytrzyma jeszcze jeden sezon i niema ciśnienia, żeby teraz kupować nową. Trochę czasu tam spędziliśmy Cenowo byliśmy mile zaskoczeni - myśleliśmy, że wydamy o wiele więcej. Jak byś potrzebował więcej info daj znać na prv.

tutaj jest link do ich strony,

http://sklep.moto46.eu/

udanych zakupów, i życzę, żebyś wychodząc ze sklepu miał takiego samego banana na gębie jak my:)

Enjoy
Jamaica
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20/8/2010, 19:51
Lokalizacja: Gdańsk


Postprzez razzar » 16/3/2011, 17:22

POLECAM : WWW.motoakces.pl
...duzy wybor, upusty, super sprzedawaca :) ogarniety w temacie POLECAM !!!
Avatar użytkownika
razzar
Świeżak
 
Posty: 34
Dołączył(a): 27/10/2009, 10:36
Lokalizacja: Grudziadz



Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê