Zobacz wątek - Do ludzi z Krakowa - jaki ośrodek nauki jazdy
NAS Analytics TAG

Do ludzi z Krakowa - jaki ośrodek nauki jazdy

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Do ludzi z Krakowa - jaki ośrodek nauki jazdy

Postprzez petryk » 13/3/2011, 13:17

witajcie

w ramach spełniania postanowienia noworocznego, zamierzam zrobić sobie prawko na kat. A. jeśli wszystko pójdzie dobrze, wezmę się również za poszukiwanie dwóch kółek.
ale na chwilę obecną jestem na etapie wyboru ośrodka nauki jazdy. kompletnie nie wiem czym się kierować w dokonywaniu wyboru, dlatego liczę na Waszą pomoc.
poszukuję osrodka nauki jazdy w Krakowie, z fajnym sprzętem, fajnymi ludźmi i niskimi cenami :D będę wdzięczny za wskazówki :)
pozdrawiam
maciek
petryk
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9/3/2010, 23:38
Lokalizacja: Kraków


Postprzez Sykopson » 13/3/2011, 13:52

No więc masz tak:
-Rolminex
-Juma
-AutoSalwator
-OES

One są podobno bardzo dobre, sprawdź w necie, a się coś niecoś zorientujesz.

Pozdrawiam
Maciek (również :) )
Suzuki Bandit 400 był

Suzuki SV650 S jest
Avatar użytkownika
Sykopson
Stały bywalec
 
Posty: 1097
Dołączył(a): 22/8/2010, 18:14
Lokalizacja: Kraków (Zielonki)


Postprzez Bosozoku » 29/3/2011, 12:38

Wiele dobrego słyszałem o KSM
http://www.ksm.riders.pl/Cennik
Indywidualne podejście do kursanta, szczegółowo przekazywana wiedza przekazywana przez zapalonych motocyklistów.
Poważnym minusem jest cena, dlatego teraz, gdy sam rozglądam się za dobrą szkołą KSM odstawiłem jako dalszą możliwość.

Może wiecie która krakowska szkoła wypada najlepiej w stosunku cena - jakość ?
Gdzie jest tanio i można się czegoś nauczyć ?


edit:
Sprawdziłem www szkół z postów wyżej.
oes i juma wypadają nieźle. Stosunkowo niskie ceny, moto jak na egzaminie. Zdaje się wybiorę jedną z tych szkół. Wszystko czego brakuje mi do podjęcia decyzji to opinie zdających
Bosozoku
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29/3/2011, 12:25

Postprzez Qba. » 29/3/2011, 17:09

Może ja się wypowiem w tym temacie.
A więc tak , prawo jazdy robiłem w ośrodku szkolenia kierowców "JUMA" w Krakowie na ulicy Kalwaryjskiej. Moje odczucia co do szkolenia są mieszane. Ponieważ miałem takiego instruktora, który co prawda pokazał co i jak ale jakoś szczególnie też się nie zasłużył. Po pierwsze, denerwowało mnie to , że dawał mi motocykl , kazał jechać na plac i tam sobie jeździłem ucząc się praktycznie wszystkiego sam, a on w tym czasie nagle gdzieś jechał. Kolejną sprawą jest to , że na mieście przejeździłem zaledwie 4 godziny , a samą trasę egzaminacyjną tylko 2 razy. Ja wiem , że dla niektórych to wystarczająco ale dla mnie jednak nie. Gdybym miał wybierać jeszcze raz , to z pewnością wybrałbym Krakowską Szkołę Motocyklistów (KSM) http://www.ksm.riders.pl/, tam naprawdę nauczą Cię tego co powinieneś wiedzieć. Na ich stronie głównej masz rozpisany cały plan zajęć praktycznych.

Dodam też , iż jest to tylko i wyłącznie moja opinia.
Pozdrawiam Qba.
www.pajacyk.pl wejdź i kliknij, to nic nie kosztuję !
Avatar użytkownika
Qba.
Świeżak
 
Posty: 125
Dołączył(a): 8/6/2010, 16:23
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Bosozoku » 30/3/2011, 15:38

Trafiłeś na mało fachowego instruktora. Nie chcę mieć podobnych doświadczeń, więc na wszelki wypadek odpuszczę sobie JUME.
Kuzyn wybiera sie do OESu. Mówi, że dwaj jego kumple u nich zdawali, i są zadowoleni (jeszcze nie wiem kto ich uczył)
Znów waham się nad KSM. Gdyby różnica w cenie nie była taka duża pewnie bym się nie zastanawiał (zakładając że mogę potrzebować lekcji doszkalających tyle samo płaciłem za półroczne studia).
Bosozoku
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29/3/2011, 12:25

Postprzez stilacz » 2/4/2011, 18:01

CBR 954
Avatar użytkownika
stilacz
Świeżak
 
Posty: 36
Dołączył(a): 28/10/2008, 22:17
Lokalizacja: Kraków



Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości




na górê