Zobacz wÄ…tek - Nauka Jazdy - Bydgoszcz
NAS Analytics TAG

Nauka Jazdy - Bydgoszcz

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Nauka Jazdy - Bydgoszcz

Postprzez Darin » 6/2/2011, 21:31

Hej.

Mógłby mi ktoś polecić szkołę jazdy w Bydgoszczy? Chciałbym się zapisać na kurs na A i nie wiem gdzie. Na wstępie odrzuciłem szkoły, które oferują kursy z wielu kategorii, wychodząc z założenia, że jak uczą wszystkiego, to do kategorii A za bardzo się nie będą przykładać. Może to mylne założenia ale szukam wśród szkół, które robią tylko A i B.

Jest też jedna szkoła, która prowadzi kursy tylko na A i A1. Nie mam o tej szkole żadnych opinii. Chyba są nową szkołą. Skłaniam się ku tej szkole :
http://www.szkolanadwochkolach.pl

Robił ktoś kurs w tej szkole?

Zaznaczam, że jestem "zielony" w sprawach motocykli. Nigdy nie jeździłem więc potrzebował bym dobrej szkoły :).

pozdrawiam
Darin
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 13/4/2010, 19:08


Postprzez motoftw » 7/2/2011, 00:51

Mają gixxera 750 :D Ogólnie stronka zrobiona ciekawie, ja bym się przeszedł i obczaił bo ciekawa ta szkoła, zachęca samą stronką :P
Honda CB 500 ----> Honda NX 650
Avatar użytkownika
motoftw
Stały bywalec
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 5/8/2009, 19:25


Postprzez z0rr0qq » 11/2/2011, 14:44

ja w tej chwili skonczyłem kurs w Szkole Auto Jazda.
Uważam, że dobrze mnie przygotowali. Kurs robiłem 3-4 tygodnie.
Bardzo profesjonalnie. Polecam ;)
http://www.autojazda.com.pl/
www.zoroq.blogspot.com | Blog o Motocyklach ;) | Zapraszam ;)
z0rr0qq
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 27/12/2010, 01:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez BMW_Zbyszek » 13/2/2011, 08:28

http://www.szkolanadwochkolach.pl/

Szkoła faktycznie działa niedługo i prowadzą ją moi dobrzy znajomi z którymi jeżdżę, dlatego nie chcę ich tutaj zachwalać bo jestem stronniczy ;)

Po prostu zadzwoń pod podane numery lub podjedź do szkoły i porozmawiaj z nimi. Będziesz wtedy wiedział wszystko.
Pozdrawiam.
BMW r1100rs, zx10r
BMW_Zbyszek
Świeżak
 
Posty: 71
Dołączył(a): 11/5/2010, 10:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Timoty » 21/2/2011, 18:03

Moj kuzyn robi wlasnie kurs w szkole na dwoch kolach i jest bardzo zadowolony . Ma za soba teorie i podobno nauczyl sie sporo o motocyklach bo maja rozszezone lekcje. Wlasciciele sami jezdza na moto a nie jak w wielu szkolach tylko udaja ,ze cos wiedza . Sam bym poszedl do takiej szkoly ale jestem juz szczesliwym posiadaczem prawka i motocykla :)
Timoty
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21/2/2011, 17:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

Tylko Mirek z Agory!

Postprzez mÅ‚a » 30/8/2011, 10:55

Robiłam kat. A w szkole Agora-Miraż u Mirka - rewelacyjny instruktor z dużym doświadczeniem w lataniu i w szkoleniu, ma znakomite podejście do kursantów i przede wszystkim uczy bezpiecznie latać, a nie tylko zdać egzamin. Kurs to był mój pierwszy kontakt z moto, wyjaśnił i pokazał wszystko tak, że zdałam bez problemu (ze słowami uznania od egz.) i teraz lataaaaaaaaaam :)
pozdrawiam
kursantka
mła
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30/8/2011, 10:46



Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê