Zobacz wÄ…tek - Yamaha R6 ??SPORT?? z 2007 r.
NAS Analytics TAG

Yamaha R6 ??SPORT?? z 2007 r.

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Yamaha R6 ??SPORT?? z 2007 r.

Postprzez Trublu » 28/1/2011, 12:53

Mam niebawem oglądać motocykl dla siebie - Yamahę R6 Sport z 2007 r. Zastanawia mnie jedynie ten wyraz Sport, którego użył sprzedający... . Wpisując w google Yamaha R6 Sport nie wyskakuje mi nic, co mogłoby więcej powiedzieć o tej wersji motocykla.
Czyli co? Skoro nie ma w google to nie ma takiej wersji R6?

A drugie pytanie dotyczy komfortu jazdy dwóch osób na wspomnianej R6 z 2007 r. Czy prowadzący maszynę o wzroście ok.178 cm i 85 kg zajmując miejsce z przodu i kobieta, załóżmy 170 cm wzrostu i 65 kg, będą w stanie podróżować w miarę komfortowo w porównaniu do innych motocykli sportowych o pojemności 600 cc ?? :)

P.s. Proszę nie pisać , że jak chcę podróżować komfortowo to powinienem kupić motocykl sportowo-turystyczny:) Tylko proszę czytać uważnie, że napisałem: "(...) komfortowo W PORÓWNANIU DO INNYCH MOTOCYKLI SPORTOWYCH o pojemności 600 cc" :D
Trublu
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 19/1/2011, 21:10
Lokalizacja: Warszawa


Re: Yamaha R6 ??SPORT?? z 2007 r.

Postprzez enek » 28/1/2011, 13:13

Trublu napisał(a):
Czy prowadzący maszynę o wzroście ok.178 cm i 85 kg zajmując miejsce z przodu i kobieta, załóżmy 170 cm wzrostu i 65 kg, będą w stanie podróżować w miarę komfortowo[...]



Biorąc pod uwage wzrost oraz wage kierowcy oraz plecaka dodajac do tego godzine i minuty wschodu słońca dnia 28 sierpnia mnożąc to przez zawartość białka w malinowym jogurcie danona i dzielac przez cenę pol litrowego zielonego lecha w butelce ze stacji orlenu wychodzi ze bedzie zajebiscie komfortowo 8)

Jak chcesz sporta to nie pytaj czy bedzie komfortowo to jest do zapier..alania a nie romantycznych podróży z dupeczka przy predkosci 100km/h . :twisted:
enek
Świeżak
 
Posty: 142
Dołączył(a): 28/2/2010, 17:38
Lokalizacja: Zielona Góra


Postprzez Trublu » 28/1/2011, 13:15

Latałem ,ale do tej pory nie na swoich, czyli można ująć to tak, że nie latałem, bo zbyt wiele doświadczenia nie mam:)

Co do wyboru motocykla to wolę rzucić się na głęboką wodę. A człowiekiem bezmyślnym nie jestem. Pasażera także wozić nie będę od razu - oczywiste, ale kupuję motocykl nie na jeden sezon, więc w perspektywie czasu ktoś zasiądzie za mną.

Czyli już wiem, że miejsca na Plecaczek nie ma. A jak jest z tą wersją SPORT ? Tzn. czym się różni od seryjnej R6, która już jest stricte sportowa.
Trublu
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 19/1/2011, 21:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Yamaha R6 ??SPORT?? z 2007 r.

Postprzez Trublu » 28/1/2011, 13:18

[/quote]

Biorąc pod uwage wzrost oraz wage kierowcy oraz plecaka dodajac do tego godzine i minuty wschodu słońca dnia 28 sierpnia mnożąc to przez zawartość białka w malinowym jogurcie danona i dzielac przez cenę pol litrowego zielonego lecha w butelce ze stacji orlenu wychodzi ze bedzie za****** komfortowo 8)

Jak chcesz sporta to nie pytaj czy bedzie komfortowo to jest do zapier..alania a nie romantycznych podróży z dupeczka przy predkosci 100km/h . :twisted:[/quote]


haha Enek zabiłeś swoją rozkminą :D
Trublu
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 19/1/2011, 21:10
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez enek » 28/1/2011, 13:21

Ty sie rzucisz na głęboka wodę a R6 rzuci Cie w drzewo bo jej nie opanujesz :) Takie moje zdanie ale bierz co chcesz Twoj wybor. Co do wersji SPORT pierwszy raz slysze o czyms taki przy R6 ale nie mam pewnosci czy nigdy nie było czegos takiego wiec sie nie wypowiadam :)

Ps. edytuj posty i nie dodawaj jednego pod drugim bo dostaniesz warna :D
Ostatnio edytowano 28/1/2011, 13:22 przez enek, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
enek
Świeżak
 
Posty: 142
Dołączył(a): 28/2/2010, 17:38
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Trublu » 28/1/2011, 13:23

Nie staje ci? To poszukaj pomocy. Tak, wiem, należy się warn, ale mam na to w*****ne.
Trublu
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 19/1/2011, 21:10
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Trublu » 28/1/2011, 13:39

A tak, żebyś już nie czuł się taki pro w doradzaniu pierwszego motocykla to powiem Ci, że określenie go jest kwestią niesamowicie trudną . Nie decyduje tylko i wyłącznie sprawa doświadczenia z motocyklami, a także (lub nawet i przede wszystkim) zależy od predyspozycji osoby, która wsiądzie na maszynę, tj. jak wygląda sprawa z koordynacją ruchową, czy nie za szybko nabiera wiary w to , że jest panem szos oraz dziesiątki innych czynników charakteryzujących daną osobę. Debila wsadzisz na Simsona to zabije siebie i za sobą pociągnie jeszcze niewinne istnienia.

Co do rzucenia się na głęboką wodę - miałem oczywiście na myśli moc jaką oferuje wspomniany sprzęt. Ty najwidoczniej nie ogarniasz szerszego spektrum... TO OD TEGO KTO PROWADZI zależy ile wyciśnie z motocykla itp.itd.

Ogarnij się kolego, bo jeśli tak wygląda z Tobą rozmowa w realu to chyba jest Ci bardzo ciężko w kontaktach międzyludzkich :)

P.s. I mimo wszystko przepraszam za uszczypliwy post powyżej.
Trublu
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 19/1/2011, 21:10
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mrówa » 28/1/2011, 13:47

Dlaczego 600 bierz od razu litra co się będziesz rozdrabniał przecież jak to napisałeś"TO ODE MNIE zależy ile wycisnę z motocykla" :lol:
CBR 600 F4I
____________
35 lat.
6-sty sezon na 600.
Avatar użytkownika
mrówa
Świeżak
 
Posty: 362
Dołączył(a): 4/5/2007, 19:42
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa

Postprzez Trublu » 28/1/2011, 13:57

Wybacz, ale nieco lękam się wsiąść na lytra. Zostanę przy 600-tce:) Będzie w pełni wystarczająca.
Trublu
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 19/1/2011, 21:10
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Trublu » 28/1/2011, 14:02

[/quote]Przy takim podejściu po pierwszych 20 km Dresszóstka będzie za słaba - bo już ją opanowałeś.[/quote]

Widzisz, cierpisz na wtórny analfabetyzm...:) Napisałem powyżej w poście, że dobierając motocykl trzeba zastanowić się m.in. czy nie za szybko uwierzy się w swoje umiejętności:) A ja mając na uwadze swoje podejście do ww. kwestii , wybieram R6:) Ale Ty dalej nie będziesz rozumiał co mam na myśli:)
Ostatnio edytowano 28/1/2011, 14:03 przez Trublu, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Trublu
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 19/1/2011, 21:10
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Trublu » 28/1/2011, 14:04

No i o czym ja mam dalej z tobą dysktuować:) Miłego dnia:)
Trublu
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 19/1/2011, 21:10
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Lukas666 » 28/1/2011, 14:35

Nierozumiem, po co wogóle zakładasz taki temat skoro i tak masz zamiar kupić dresszóstke, mamy Ci przyklaskać czy zazdrościć?? supersport na "pierwsze moto" do wożenia się z ..... co comments
Ostatnio edytowano 29/1/2011, 10:19 przez Lukas666, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Lukas666
Świeżak
 
Posty: 103
Dołączył(a): 6/6/2010, 09:56

Postprzez JÄ™drekZDW » 28/1/2011, 14:39

Kup Rometa Z150 daje rade jak R6 .
sc33 FireBlade
Avatar użytkownika
JędrekZDW
Bywalec
 
Posty: 958
Dołączył(a): 29/5/2008, 11:19
Lokalizacja: Zduńska Wola

Postprzez C-bool » 28/1/2011, 14:42

I tak to jest, ktoś napalił się na jeden z najgorszych motocykli na pierwsze i jeszcze myśli, że wie więcej o jeździe niż ktoś, kto już ma za sobą lata doświadczenia.
W skrócie: Wiewiór ma rację, Ty się nie znasz, bo nie miałeś nigdy swojego motocykla.
Ale już zadecydowałeś. I pytałeś o co innego, więc:
R6 to motocykl supersportowy przeznaczony na tor (z tym, że dopuszczony do ruchu), jadąc samemu będzie bardzo niewygodnie, z pasażerem będzie niewygodnie do kwadratu.
A określenie Sport w motocyklu takim jak R6, które same w sobie jest już supersportem kojarzy mi się ze skuterkami typu Kiłej Matrix Sport Racing. Moim zdaniem sprzedający użył tego słowa, gdyż motocykl ten jest skierowany głównie do nastolatków świeżo po zdaniu prawa jazdy (lub nie) - nazwa Sport powoduje u nich wzrost podniecenia.
GS500F --> SV650S --> Bandit 600N --> XV535 Virago
Avatar użytkownika
C-bool
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2915
Dołączył(a): 23/8/2007, 21:26
Lokalizacja: Poznań

Postprzez mrówa » 28/1/2011, 14:44

W dzisiejszych czasach wszystkiego się szybciej uczą to chyba przez tą zmodyfikowaną żywość :lol: a co do lansowania jak już kupisz te moto to od razu bierz laskę i jedź pod kolumnę Zygmunta tam będziesz miał o czym pogadać bo my za mało inteligentni według ciebie.
CBR 600 F4I
____________
35 lat.
6-sty sezon na 600.
Avatar użytkownika
mrówa
Świeżak
 
Posty: 362
Dołączył(a): 4/5/2007, 19:42
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa

Postprzez JÄ™drekZDW » 28/1/2011, 14:45

Pod kolumną R6 szału nie zrobi co innego jakby Zetem 150 pojechał ... W dodatku może wmówić lasce że jest Patriotą i kupuje tylko Polskie sprzety !
sc33 FireBlade
Avatar użytkownika
JędrekZDW
Bywalec
 
Posty: 958
Dołączył(a): 29/5/2008, 11:19
Lokalizacja: Zduńska Wola

Postprzez Kvba » 28/1/2011, 14:47

Komfortu na R6 nie uświadczysz. Jest mała, twarda i cholernie niewygodna. To motocykl stricte na tor i nie ma mowy tutaj o komforcie. W porównaniu do innych 600 z tych lat R6 wypada bardzo słabo pod względem komfortu podróżowania. Moim zdaniem totalnie nie nadaje się do jazdy we dwie osoby, a o dłuższym wypadzie to nawet wole nie myśleć - udręka! :)

Jeśli to ma być pierwszy motocykl (rundki na motocyklach kumpli się nie wliczają w jakikolwiek staż) to poważnie się zastanów. Nikt tutaj nie chce dla Ciebie źle. Teraz świeże 600ccm to nie to samo co było jakieś 10 lat temu (chociaż nawet i te stare 600 potrafią sponiewierać żółtodzioba). To już narwane, wredne i maksymalnie odchudzone pociski i naprawdę wymagają wprawionej ręki do kierowania nimi. Może i na prostej będziesz w stanie wykorzystać potencjał takiej R6 ale na zakrętach czy w ostrym hamowaniu to ona będzie chciała przejąć kontrole nad sterami.

Moim zdaniem kupowanie sportowej 600ccm na początek przygody z motocyklami to bardzo zły pomysł. Tym bardziej kupno R6 która została stworzona do ucinania ułamków sekund na torze, a nie do preclowania na ulicy.

Takie jest moje zdanie. Zrobisz i tak co będziesz chciał ale przemyśl temat raz jeszcze. Pozdro!
Avatar użytkownika
Kvba
Świeżak
 
Posty: 324
Dołączył(a): 27/9/2008, 13:11
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Czester » 28/1/2011, 15:18

Olej dresszóstkę, jak chcesz koniecznie rasową torową maszynę to kup Rometa 249 Divizion - rasowy polski supersport! Wspierajmy polska motoryzację! Aha, i wpierdalaj dużo krowy i Rakiet Fjuel bo inaczej nic z tego nie będzie. Pompa musi być!
Ostatnio edytowano 28/1/2011, 15:20 przez Czester, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez Grzesku » 28/1/2011, 15:19

hehehehe kiedyś kumpel mnie wział na r6 2009r. na tył, tragedia :D nie wiem po co w ogóle jest zakładane siedzenie z tyłu w takich motorkach, mi nawet szkoda baby brać na tył, bo przeciez po kilku minutach jej tyłek jest tak biedny, jakby ją stado napalonych murzynów wzieło ;d
560 SMR
Grzesku
Świeżak
 
Posty: 391
Dołączył(a): 23/11/2010, 10:53
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Trublu » 28/1/2011, 17:53

Dzięki Kvba. Rozważę to raz jeszcze. Może i nikt nie chce źle, ale wiesz, jak czytasz komentarze ludzi , którzy Ciebie nie znają i od razu posądzają o chęć kupienia motocykla by szpanować itd. :) to jednak wiesz, żal do rasy ludzkiej budzi drobny :D , tym bardziej, że jasno napisałem, że będę jedynie oglądał póki co :)

Rozmawiałem z kilkoma ludźmi, którzy od lat jeżdżą motocyklami i żaden nie doradził , żebym brał coś mniejszego. Z kolei, tu na forum spotykam się z zupełnie odmiennym poglądem... Sam już nie wiem :/ :? No nic, czas jest, będę myślał, pytał i jakąś decyzję w końcu podejmę.

Dzięki za komentarze :D Pzdr.
Trublu
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 19/1/2011, 21:10
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości




na górê