Zobacz wÄ…tek - co sÄ…dzicie o tym gsie?
NAS Analytics TAG

co sÄ…dzicie o tym gsie?

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

co sÄ…dzicie o tym gsie?

Postprzez dark_messiah » 23/1/2011, 17:45

http://moto.allegro.pl/suzuki-gs-500-e- ... 35615.html

na pierwszy rzut oka, widać coś?
cena nie za niska? czy odpowiednia? (bo widziałem już starsze GSy o 4 lata, full naked w tej samej cenie, albo i droższe o 2 stówy)
dark_messiah
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 7/9/2010, 13:55


Postprzez carma » 23/1/2011, 21:11

To handlarz wiadac iel sprzedaje i na przez zdjecia nie ma szans nic zoabczyc . Oni znaja sie na swojej robocie. W sumie to mała reklama ale mój brat ma sprzedac gs tylko ze bez owiewek i troche przedobionego na częsciach luisa ( ma jeszcze orginalne częsci ) ten sam rok. a cena troszke wyrzsza. Według mnie powinienej poszukać egzameplarza na gs forum . od kogoś kto wkąłdał w sprzet pieniadze a nie sciągnoł i wypolerował pod sprzedarz
motorynka- aprillia scarabeo --- Yamaha xj 600 ;)
carma
Świeżak
 
Posty: 412
Dołączył(a): 24/6/2008, 18:46
Lokalizacja: OPATÓW- Warszawa


Postprzez Dr_Acula » 23/1/2011, 21:23

93k? I to jeszcze chyba mil, bo skoro główna skala prędkościomierza jest w milach, to odo meter też. Nie lepiej dołożyć tysiąc i kupić coś z przebiegiem 40-50k km? Na moje cena przesadzona, choć fakt wygląda raczej zdrowo.
Na pierwszy rzut oka to poza ułamaną owiewką i nieciekawie wyglądającymi tarczami nic nie widać. Jakby co warto sprawdzić datę na przewodach hamulcowych - zapewne będą do wymiany.
Rieju RRX 70
Avatar użytkownika
Dr_Acula
Świeżak
 
Posty: 323
Dołączył(a): 26/5/2010, 19:20
Lokalizacja: kuj-pom division

Postprzez mastah » 23/1/2011, 22:18

Hahahahahaha człowieku, myślisz, że pozostałe mają inny przebieg? :D
mastah
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 27/7/2010, 20:20

Postprzez grunder » 24/1/2011, 13:17

mastah Twój post nic nie wnosi do tematu.

Co do GS. Troszkę te tarcze dziwnie wyglądają. Kierunkowskaz złapany opaską. Inne minusy Dr_Acula opisał. Generalnie warto poszukać coś nowszego.
Avatar użytkownika
grunder
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2969
Dołączył(a): 19/9/2010, 20:29
Lokalizacja: LBN/WÅ‚odawa

Postprzez goofy-op » 24/1/2011, 14:14

moim zdaniem moto po malowaniu, lub przynajmniej odświeżaniu, kanapa przy baku pozdzierana a bak zero rysek pomimo że brak tankpada, brak prawego ciężarka w kierownicy, śrubki na deklu z prawej strony chyba objechane, wiec było duużo grzebane, albo kiepskimi narzędziami jedno i drugie źle wróży, wydaje mi się, że owiewka z five stars założona tylko po to by ukryć wszystko co pod nią, wiec oględziny zaczął bym od zdjęcia jej, brak lampek od długich i neutrala, na zdjęciu czachy widać jeszcze jakąś podkładkę czy nakrętkę która pewnie się poluzowała i spadła, prawy migacz chyba ba gumce czy sznurku, jedno i drugie lusterko różnią się barwą od siebie (prawe wyblakło) co potwierdza moją opinie że leżał na prawej to chyba wszystko na pierwszy rzut oka przynajmniej tak mi się wydaje .... :)
goofy-op
Świeżak
 
Posty: 137
Dołączył(a): 12/2/2008, 10:56



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości




na górê