Zobacz wątek - Moto Expo Warszawa 2007 - galeria :)
NAS Analytics TAG

Moto Expo Warszawa 2007 - galeria :)

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Moto Expo Warszawa 2007 - galeria :)

Postprzez Wiewiór81 » 23/3/2007, 22:08

Pozwalam sobie na cross-posta:
Galeria z Moto Expo 2007 - w tym temacie (otwórz link).

WR81
Black Wind always follows
Where my white horse rides
Avatar użytkownika
Wiewiór81
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 632
Dołączył(a): 18/5/2006, 15:46
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz


Postprzez dormarcia » 23/3/2007, 22:21

Wiewiór jest ekspresowy :D

Fajna impreza, o wiele fajniesza niz MBS....

więc ten kto żyw....wsiadać w jakiś pojazd i zapraszamy.....
przypominam , że forumowicze dostaną prezenty :P

stoisko Ścigacz ...moim zdnaiem wyglada super....zresztą, w moim ulubionym kolorze.... :D

Naprawdę warto zobaczyć na żywo :D
Motocyklowy Bank Krwi 777
"CBRedHondaLive"
Avatar użytkownika
dormarcia
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/9/2006, 18:53
Lokalizacja: już Dolny Śląsk/ Wawa-b.rzadko


Postprzez cichy » 23/3/2007, 23:14

A jest gdzie, tam szpeja postawić?
Avatar użytkownika
cichy
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 8/9/2005, 16:17
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

MotocyklExpo 2007

Postprzez Anetta » 24/3/2007, 23:30

Fajna impreza, o wiele fajniesza niz MBS....

Chyba jednak nie !!!

Witam wszystkich jestem świeżo upieczoną motocyklistką, byłam na MBS dla mnie było OK.
Zachęcona zachętami forumowiczów, iż MotocyklExpo to milion razy lepsza impreza od MBS i na bardzo europejskim poziomie wybrałam się.

... i cóż jakie bylo moje rozczarowanie juz na samym wstępię, otóż Samochód musiał zaparkować na pobliskiej stacji LPG za 5 złotych (europa?). a nie wiem czemu organizator nie wytyczył parkingu przed i obok hal gdzie są duże place. Wchodząć do hal expo poczułam gorące ciepełko, cóż mi przyszło na myśl? Szatnia? hmm...hmm.. gdzie tu jest szatnia? o jak miło brak:) no cóż kurteczka na ramie i zwiedzamy :)

Przeglądam katalog wystawców i cóż napotykam organizator robi możę dla nie których drobnostka, ale dla mnie poczotkującej która zwraca uwagę na szczegóły dość ważne, organizator robi błąd w nazwie wystawcy i w katalogu wpisał CHOPER Garage (to ma być profesjonalizm).

No nic oglądam dalej Honda, Yamaha, Suzuki, uuuu nie ma Harleya, taka impreza i nie ma Harleya? trudno.
Ależ nagle jakie moje zdziwienie, europa chyba jarmark europa napotykam stoisko na którym trzech skośnookich ma niesamowity bajzel i pije piwo tyskie, ide dalej a tam znów żółci, uppss gdzie ja jestem?

Cóż moje odczucia są takie, że nie reklamuje się imprezy w stylu największa, na europejskim poziomie to ocenią goście i frekwencja na niej, a z tą było raczej mizernie.

Po za tym na MBS byli prawdziwi bikersi, z klubów MC czego niestety na motocyklexpo nie zobaczyłam, a to Ci ludzie robią klimat na takich imprezach.

Pozdrawiam Wszystkich
Avatar użytkownika
Anetta
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 24/3/2007, 23:08
Lokalizacja: Potężny Bąk

Postprzez hefron » 25/3/2007, 23:57

No to dziewczyno powiem tylko, że szatnia była (trzeba czytać wskazówki: strzałki z napisem "szatnia"), garaż był pod halą expo (podziemny) co jest najwygodniejszym chyba rozwiązaniem. Jak widać najciemniej pod latarnią :D

Zawodnków można było zobaczyć na stoisku Ścigacz.pl jak również porozmawiać, wziąć autograf itp. Jeśli idziesz kobieto na impreze tego typu i nie potrafisz ogarnąć podstawowych rzeczy jak orientacja w terenie to nie pisz takich głupot. MBS sucks!
Avatar użytkownika
hefron
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola

Re: MotocyklExpo 2007

Postprzez Alonzo » 26/3/2007, 11:07

Post "Anetty" był tak fajny, że nie mogłem się powstrzymać przed odpowiedzią na niego. Na wstępie jedna wskazówka - otóż w internecie jest coś takiego jak adres IP. To adres komputera, z którego się pisze. Na podstawie analizy tego adresu można mniej więcej określić, skąd dany post był napisany. Reasumując, nie wystarczy napisać jako "Anetta". Trzeba jeszcze pójść do kawiarenki internetowej, aby adres IP nie zdradzał nadawcy. Oczywiście adres ten jest niedostępny dla nikogo oprócz administratora systemu, którym akurat ja jestem. Tak na przyszłość. A teraz mój komentarz do relacji z "rozczarowujących" targów MOTOCYKLEXPO:

Anetta napisał(a):Fajna impreza, o wiele fajniesza niz MBS....

Chyba jednak nie !!!


... och.... aż po mych plecach przebiegł dreszcz ... otwarcie w stylu Stephena Kinga i Hitchcocka w jednym ...

Anetta napisał(a):Witam wszystkich jestem świeżo upieczoną motocyklistką, byłam na MBS dla mnie było OK.

Fajnie, że bywasz na takich imprezach. Mam wrażenie, że widziałem Cię na MBS w okolicach sceny głównej, gdziekolwiek ona była :)
Anetta napisał(a):Zachęcona zachętami forumowiczów, iż MotocyklExpo to milion razy lepsza impreza od MBS i na bardzo europejskim poziomie wybrałam się.

Kto z forum pisał, że impreza jest milion razy lepsza!? Przyznać się!? Kto w ogóle pisał, że MOTOCYKLEXPO jest "lepsze"?! Są to targi większe, z większą liczbą wystawców, z większą scena, z większą reklamą i promocją, większą ekspozycją, większym zapleczem technicznym, większą ilością słońca.

Ale nie ma kiełbasy z bigosem wśród stanowisk ekspozycyjnych, na stoisku Kawasaki/Ducati nie panuje mróz, nie ma tłoku (trudniej jest obmacywać hostessy). Tak więc są też konkurencje, w których MBS jest lepsze. Które targi są lepsze, to musi sobie odpowiedzieć każdy sam.

Anetta napisał(a):... i cóż jakie bylo moje rozczarowanie juz na samym wstępię, otóż Samochód musiał zaparkować na pobliskiej stacji LPG za 5 złotych (europa?).


To będzie dla mnie zawsze zagadką. Jak mogłaś zapłacić za wjazd na stację benzynową. Może włożyłaś taki wąż gumowy do zbiornika i nacisnęłaś spust, powodując nalanie do Twojego motocykla paliwa. I może zapłaciłaś za paliwo, a nie za parkowanie na stacji? Nie wiem. Jakby co to na targach był wielki parking podziemny w cenie 1 zł za godzinę. Zgubienie biletu parkinowego kosztowało 30 zł i to przetestował nasz redakcyjny kolega :)

Anetta napisał(a):a nie wiem czemu organizator nie wytyczył parkingu przed i obok hal gdzie są duże place.


Ogólnie to można było wjechać na te place, o których mówisz. I tam też b ył wytyczony parking. Ale to było moim zdaniem złe rozwiązanie. To, co widziałaś w środku hal, to nie przyniosły w nocy świstaki, tylko dowieźli swoimi samochodami wystawcy. Cały teren wokół hal zajmowały pojazdy wystawców. Parkowanie tam samochodów odwiedzających było moim zdaniem błędem. Na szczęście mało osób z tej możliwości korzystało. W przeciwnym razie mogło dojść do sytucji, w której nie można byłoby zaprarkować auta z towarem przed wejściem do hali, bo akurat mogliby ten obszar zająć odwiedzający.

Anetta napisał(a):Wchodząć do hal expo poczułam gorące ciepełko, cóż mi przyszło na myśl? Szatnia? hmm...hmm.. gdzie tu jest szatnia? o jak miło brak:) no cóż kurteczka na ramie i zwiedzamy :)


Wchodząc do hal Expo zobaczyłem szatnię i zastanawiałem, się, po cholerę to komu. Ale teraz już wiem, dla kogo ona była :)

Anetta napisał(a):Przeglądam katalog wystawców i cóż napotykam organizator robi możę dla nie których drobnostka, ale dla mnie poczotkującej która zwraca uwagę na szczegóły dość ważne, organizator robi błąd w nazwie wystawcy i w katalogu wpisał CHOPER Garage (to ma być profesjonalizm).


Czy przyjęłabyś ofertę korektora w naszej redakcji? Jesteś chyba pierwszą osobą w historii targów, która przewertowała cały katalog w poszukiwaniu choćby jednego błędu. Ja... Szacunek.

Co do błędu, to może niech CHOPPER Garage sam wypowie się, jak bardzo poczuł się doktnięty tym błędem i jak zostało to załatwione z organizatorem? Czy organizator odpowiedział: "jak CI się nie podoba, to wypier***", jak to dwukrotnie przydarzyło się moim znajomym na innych targach (nie będę wymieniał nazwy)?

Anetta napisał(a):No nic oglądam dalej Honda, Yamaha, Suzuki, uuuu nie ma Harleya, taka impreza i nie ma Harleya? trudno.


Celny strzał. Tutaj stało się coś dziwnego. Czy ktoś może wyjaśnić, co się stało z Harleyem?

Anetta napisał(a):Ależ nagle jakie moje zdziwienie, europa chyba jarmark europa napotykam stoisko na którym trzech skośnookich ma niesamowity bajzel i pije piwo tyskie, ide dalej a tam znów żółci, uppss gdzie ja jestem?


Coś CI się chyba pomyliło. Chodziło Ci pewnie o "Europa da się lubić". Na jednym ze stoisk wystawiali się Włosi, którzy właśnie w tym programie występują.

Co do "chińszczyzny" i "koreańców", Pojedź sobie na Intermot. Albo w sumie możesz pojechać z nami. Zafundujemy Ci wyjazd w ramach projektów "dokształcamy młode motocyklistki". Inwazja wschodnich producentów jest jednym z głównych tematów na obecnym rynku motocyklowym. O czym pisaliśmy już obszernie przy okazji Intermotu:

http://www.scigacz.pl/Intermot,2007,%20 ... ,2281.html
a szczególnie:
http://www.scigacz.pl/Skutery,,motocykl ... ,2324.html
http://www.scigacz.pl/Kymco,%20quady,i, ... ,2323.html
http://www.scigacz.pl/Hyosung,GS,650,R, ... ,2322.html

Anetta napisał(a):Cóż moje odczucia są takie, że nie reklamuje się imprezy w stylu największa, na europejskim poziomie to ocenią goście i frekwencja na niej, a z tą było raczej mizernie.


Zgadzam się, że reklamowanie imprezy jako "największa" jest dyskusyjne. Ale to uwaga skierowana chyba pod złym adresem. Z tego co pamiętam, to nie MOTOCYKLEXPO było reklamowane jako "NAJWIĘKSZE TARGI MOTOCYKLOWE" w reklamowym dodatku do Gazety Wyborczej. Z tego co wiem to organizator MOTOCYKLEXPO skupił się na wymienieniu dziedzin, w których jego targi były większe od Motor Bike Show. Oczywiście stoisk z kapustą i kiełbasą na MBS było zdecydowanie więcej, dlatego przymiotnik "największe" należy stosować z rozwagą i rozsądkiem.

Anetta napisał(a):Po za tym na MBS byli prawdziwi bikersi, z klubów MC czego niestety na motocyklexpo nie zobaczyłam, a to Ci ludzie robią klimat na takich imprezach.


Coś Ci się chyba ze zlotami motocyklowymi pomyliło. Tam można spoktać prawdziwych "bikerów". Na targi ci bikersi przyjeżdżają incognito i wyglądają jak normalni ludzie. Organizator targów MOTOCYLEXPO jest - na przykład - członkiem MC. Poza tym założę się, że na MOTOCYKLEXPO był przynajmniej jeszcze jeden prawdziwy "bikers" z klubu MC. Proponuję rozpocząć jego poszukiwania.

Anetta napisał(a):Pozdrawiam Wszystkich

I vice versa

Pozdrawiam
Tomek Jarosławski
Ścigacz.pl
Patron medialny MOTOCYKLEXPO
Avatar użytkownika
Alonzo
Administrator
 
Posty: 290
Dołączył(a): 29/8/2005, 21:43
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez hefron » 26/3/2007, 11:33

Alonzo powiedz kto sie kryje pod Anetą :D Będzie śmiesznie
Avatar użytkownika
hefron
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola

Postprzez Nefretete » 26/3/2007, 11:51

parking był,
szatnia była,
Hołek był :)
Zawodnicy też byli :) vide zdjecia od Wiewióra :)

nie było przymierzalni na halach i musiałam się bujac po toaletach- to mi nie pasowało :)
www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/ | Życie nie powinno być podróżą do grobu(...)Jest raczej ślizganiem się z boku na bok z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksponowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem:Cholera, ale jazda!=)
Avatar użytkownika
Nefretete
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 188
Dołączył(a): 31/12/2006, 00:35
Lokalizacja: Warszawa- Wlkp.

Postprzez Coyot » 26/3/2007, 13:01

Aaaaaaaaaahahahahahahahahahahaha.Oooo kurna,normalnie zaraz odwiozą mnie do Tworek.. :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Coyot
Świeżak
 
Posty: 154
Dołączył(a): 26/8/2005, 17:00

Postprzez Anetta » 26/3/2007, 13:20

Nefretete napisał(a):parking był,
szatnia była,
Hołek był :)
Zawodnicy też byli :) vide zdjecia od Wiewióra :)

nie było przymierzalni na halach i musiałam się bujac po toaletach- to mi nie pasowało :)


a któś oprócz Hołka i Zientarskiego, ze znanych i lubianych odwiedził tą wystawę? (ja widziałam, p.Szulim, ale ona zawsze jest tak gdzie Badziak, i byłą Miss Polonie 2001 z partnerem.

Były jakieś poważniejsze media?
Avatar użytkownika
Anetta
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 24/3/2007, 23:08
Lokalizacja: Potężny Bąk

Postprzez Coyot » 26/3/2007, 13:25

Anetta napisał(a):
Nefretete napisał(a):parking był,
szatnia była,
Hołek był :)
Zawodnicy też byli :) vide zdjecia od Wiewióra :)

nie było przymierzalni na halach i musiałam się bujac po toaletach- to mi nie pasowało :)


a któś oprócz Hołka i Zientarskiego, ze znanych i lubianych odwiedził tą wystawę? (ja widziałam, p.Szulim, ale ona zawsze jest tak gdzie Badziak, i byłą Miss Polonie 2001 z partnerem.

Były jakieś poważniejsze media?


....tonący brzytwy sie chwytwa.... :lol: :lol:

Zenada>!!!
Avatar użytkownika
Coyot
Świeżak
 
Posty: 154
Dołączył(a): 26/8/2005, 17:00

Postprzez Anetta » 26/3/2007, 15:22

Coyot napisał(a):
Anetta napisał(a):
Nefretete napisał(a):parking był,
szatnia była,
Hołek był :)
Zawodnicy też byli :) vide zdjecia od Wiewióra :)

nie było przymierzalni na halach i musiałam się bujac po toaletach- to mi nie pasowało :)


a któś oprócz Hołka i Zientarskiego, ze znanych i lubianych odwiedził tą wystawę? (ja widziałam, p.Szulim, ale ona zawsze jest tak gdzie Badziak, i byłą Miss Polonie 2001 z partnerem.

Były jakieś poważniejsze media?


....tonący brzytwy sie chwytwa.... :lol: :lol:

Zenada>!!!


oj, nie ma to jak z organizować wystawę dla towarzystwa wzajemnej adoracji :lol:
Avatar użytkownika
Anetta
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 24/3/2007, 23:08
Lokalizacja: Potężny Bąk

Re: MotocyklExpo 2007

Postprzez Anetta » 26/3/2007, 15:29

Anetta napisał(a):... i cóż jakie bylo moje rozczarowanie juz na samym wstępię, otóż Samochód musiał zaparkować na pobliskiej stacji LPG za 5 złotych (europa?).


To będzie dla mnie zawsze zagadką. Jak mogłaś zapłacić za wjazd na stację benzynową. Może włożyłaś taki wąż gumowy do zbiornika i nacisnęłaś spust, powodując nalanie do Twojego motocykla paliwa. I może zapłaciłaś za paliwo, a nie za parkowanie na stacji? Nie wiem. Jakby co to na targach był wielki parking podziemny w cenie 1 zł za godzinę. Zgubienie biletu parkinowego kosztowało 30 zł i to przetestował nasz redakcyjny kolega :)


Hmm, chyba ktoś tu nie rozumie słów pisanych :shock:

PRZYJECHAŁAM SAMOCHODEM i Z BRAKU PARKINGU AUTO ZAPARKOWAŁAM NA POBLISKIEJ STACJI LPG (czyt. gazu) za tę przyjemność zapłaciłam 5 złotych.

Cena za parking podziemny raczej nie zachęca 1 zł. za godzinę jakoś w świadomości trzeba by się było zastanawiać czy jeszcze się opłaca być na wystawie, czy może już nie bo za dużo będzie mnie parking kosztował.
Avatar użytkownika
Anetta
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 24/3/2007, 23:08
Lokalizacja: Potężny Bąk

Postprzez Coyot » 26/3/2007, 15:30

...to bardzo ciekawe.....A co na to mówią lekarze>? :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Coyot
Świeżak
 
Posty: 154
Dołączył(a): 26/8/2005, 17:00

Postprzez Anetta » 26/3/2007, 15:37

Coyot napisał(a):...to bardzo ciekawe.....A co na to mówią lekarze>? :lol: :lol:


co mówię lekarze? Mówią, że człowiek to taka istota, która potrafi się przystosować do każdej sytuacji jak i poziomu swoich rozmówców, ot taka teoria :lol:
Avatar użytkownika
Anetta
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 24/3/2007, 23:08
Lokalizacja: Potężny Bąk

Re: MotocyklExpo 2007

Postprzez Anetta » 26/3/2007, 15:41

Kto z forum pisał, że impreza jest milion razy lepsza!? Przyznać się!? Kto w ogóle pisał, że MOTOCYKLEXPO jest "lepsze"?! Są to targi większe, z większą liczbą wystawców, z większą scena, z większą reklamą i promocją, większą ekspozycją, większym zapleczem technicznym, większą ilością słońca.

a co jest napisane na tym banerze? :wink:
Załączniki
logo6.gif
logo6.gif (30.04 KiB) Przeglądane 5300 razy
Avatar użytkownika
Anetta
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 24/3/2007, 23:08
Lokalizacja: Potężny Bąk

Postprzez Twins2 » 26/3/2007, 15:48

1 zł za godz za parking to dużo???
"Nie tkwij w przeszłości, nie oddawaj
się marzeniom o przyszłości, skup
umysł na chwili obecnej."
Avatar użytkownika
Twins2
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 404
Dołączył(a): 22/1/2007, 16:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Anetta » 26/3/2007, 15:53

Twins2 napisał(a):1 zł za godz za parking to dużo???


czyli zakładasz, że na wystawę jedziesz na godzine? chyba się nie opłaca nawet z domu w takim przypadku ruszać.

ja, na motocykl spędziłam 4 godzinki, ale są i tacy którzy zapewne spędzili więcej czasu.
Avatar użytkownika
Anetta
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 24/3/2007, 23:08
Lokalizacja: Potężny Bąk

Postprzez gumis » 26/3/2007, 15:57

no jak dla mnie to na banerze jest napisane, ze sa to NAJWIEKSZE, nie NAJLEPSZE w Polse targi motocykli i skuterow...
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez Twins2 » 26/3/2007, 15:58

sorki ale nie wiem gdzie znajdziesz w wawie parking tańszy.... od tego przy expo...
jak znasz takie to podaj adresy to się mi przydadzą!!! :)
"Nie tkwij w przeszłości, nie oddawaj
się marzeniom o przyszłości, skup
umysł na chwili obecnej."
Avatar użytkownika
Twins2
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 404
Dołączył(a): 22/1/2007, 16:30
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona


Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na gr