Zobacz wątek - MOTO Z BELGLII.......DUŻY PROBLEM Z RESJTRACJA!!! POMOCYw
NAS Analytics TAG

MOTO Z BELGLII.......DUŻY PROBLEM Z RESJTRACJA!!! POMOCYw

Przepisy, prawo
_________

MOTO Z BELGLII.......DUŻY PROBLEM Z RESJTRACJA!!! POMOCYw

Postprzez ssstylowiec » 25/3/2007, 11:22

witam mam sprowadzone moto z belgii. Podobno w belgi zeby jezdzić dostaje sie dokument dopuszczejący do ruchu. Ostatnio ojciec poszedł do wydziału komunikacji zeby go zarejstrować i okazało sie ze trzeba dowód rejstracyjny:/ I teraz nie wiemy co zrobić mamy przegląd, tłumaczenie, papiery na motor tylko brak tego dowodu. Poradzcie co mam zrobić, Ktoś mi mówił ze zmieniły sie przepisy w tych krajach co nie trzeba było rejstrować ze od 2007 trzeba. Prosiłbym o wypowiedzenie sie osób ktore tez miało problem z zarejstrowanmiem motorów z Belgii. Prosze o pomoc i pozdrawiam
ssstylowiec
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1/10/2006, 19:24


Postprzez Kris2k » 25/3/2007, 11:56

A to w wydziale komunikacji powinni wiedziec co z tym fantem zrobic... tam sie pytaj... pierwszym przypadkiem zapewne nie jestes.
GS 500E '93 --> VFR 800 '00
Avatar użytkownika
Kris2k
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1617
Dołączył(a): 22/6/2006, 12:06
Lokalizacja: Tarnowskie Góry


Postprzez GucioMarcin » 29/3/2007, 19:13

Ja miałem podobny problem i urząd komunkacji załatwił to przez ambasade w Sztokcholmie czy Istadt. W każdym badz razie brakowało mniej waznej czesci dowodu rejestracyjnego o wymeldowaniu i jak pozniej sie okazało nie było to potrzebne. w kazdym badz razie straciłem troche nerwów, ale juz jest zarejestrowany i za tydzien odbieram twardy dowód i karte pojazdy sprawa w ambasadzie nie kosztowała mnie nic oprucz nerwów i stanu wykończenia psychicznego przez okres 2 ch miesiecy. pozdrawiam
GucioMarcin
Świeżak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 10/7/2006, 21:55

Postprzez Marcin Patrol 4x4 » 30/3/2007, 20:18

a jak wygląda dokument dopuszczający do ruchu? ja niestety też mam suke z belgii ale chyba mam dowód rejestracyjny (pomarańczowy), będę przerejestrowywał może niedługo ale narazie śmigam
Suzuki GSXR 1300
Marcin Patrol 4x4
Świeżak
 
Posty: 107
Dołączył(a): 10/9/2006, 23:03
Lokalizacja: Legionowo



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê