Zobacz wątek - Mały Z-et
NAS Analytics TAG

Mały Z-et

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Mały Z-et

Postprzez sarar » 9/1/2011, 19:19

Jak co zimę trwają poszukiwania motocykla, dobry moment na kupno bo jest czas na szukanie i nie ma parcia bo jeździć i tak się nie da. Poszukiwania zacząłem od FZ1 i Z1000 07-09, niestety musiałem zejść trochę z tonu i jeśli chodzi o szosówkę to będzie Z750 z roczników 2005-2006.

Znalazłem taki jeden egzemplarz: 2005r, 30000km, drugi właściciel w kraju, moto całe malowane ale zrobione to jest naprawdę przyzwoicie i w dość 'nietypowym' kolorze więc jestem w stanie uwierzyć, że ktoś miał kaprys. Generalnie moto wygląda naprawdę świeżo, ograniczniki skrętu nie draśnięte, nawet nie podrdzewiałe, wszystkie spawy na główce ramy i pod bakiem oryginalne bez żadnych odprysków farby itp, zawieszenie prościutkie. Moto prowadzi się naprawdę rewelacyjnie, silnik chodzi idealnie, skrzynia i sprzęgło też.
Moto oczywiście po glebie ale trudno znaleźć sprzęta z tego rocznika który by nie leżał - to mnie nie zraża bo do wymiany na upartego byłby dekiel alternatora.
Niestety jest jedno 'ale'. Śruby lag (te na górze) oraz dekli alternatora i sprzęgła są trochę sfatygowane tak jakby były nieumiejętnie kręcone albo kręcone były kilka ładnych razy. Olać to, sprawdzić dokładnie czy odpuścić sobie takie moto?
sarar
Świeżak
 
Posty: 42
Dołączył(a): 27/8/2008, 14:22
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez balantajs » 9/1/2011, 23:38

Zależy od ceny wszystko :)
balantajs
Świeżak
 
Posty: 68
Dołączył(a): 22/11/2010, 17:15


Postprzez Konio » 10/1/2011, 00:09

moj znajomy ma na sell igle Ztke z 2007 z pelnym akrapovicem. Ogolnie sprzet lala i doinwestowany. Cena nie pamietam ale chyba ok 16k? jak bys byl interere moge podpytac
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez sarar » 10/1/2011, 00:39

Konio napisał(a):moj znajomy ma na sell igle Ztke z 2007 z pelnym akrapovicem. Ogolnie sprzet lala i doinwestowany. Cena nie pamietam ale chyba ok 16k? jak bys byl interere moge podpytac


To napisz na PW szczegóły. Mam nadzieję, że moto nie stoi strasznie daleko od Wawy bo nie chce mi się jeździć po Polsce.
sarar
Świeżak
 
Posty: 42
Dołączył(a): 27/8/2008, 14:22
Lokalizacja: Warszawa



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości




na górê