Zobacz wÄ…tek - Jak to zrobic [dziewczyny kombinezon]
NAS Analytics TAG

Jak to zrobic [dziewczyny kombinezon]

O wszystkim
_________

Jak to zrobic [dziewczyny kombinezon]

Postprzez DostojnyKocur! » 6/1/2011, 15:27

Siema mam taki problem rozkminkowy . Mianowicie jest tak , wypadalo by kupic swojej dziewczynie mysle jakis kask kombinezon i rekawice na motor no i buciki na ten sezon . Jestesmy juz z soba powiedzmy długo . Ale wiecie jak to jest .To jest jak z motorem masz stara cbr 900 i jest fajnie kochasz ja i w ogole latasz na niej wiadomo , ale czas mija i moze natkac sie nowa cbr 1000 to czemu by nie zmienic . No i z dziewczynami u mnie to jest tak samo . A co za tym idzie stawarza to problemy z tego wzgledu ze jak jej kupie kask nie mowie tam szoj czy arajj ale cos tam taniego .To juz by wypadalo tez kombinezon i cała reszta bo tak glupio troche swoja dupe chronic a dupe dupy miec w dupie . No i za taki ubior kompletny troche zaplace rubli czy tam jenow . I co wtedy zrobic gdy przyjdzie czas na nowe moto i kobiete ? Bo tak troche glupio powiedziec , dobra miedzy nami koniec nie widze sensu , oddawaj kask kombinezon i buty . Dobra rekawiczki mozesz zatrzymac . he . Mial ktos z was tak problem ?? Jak go rozwiazał . Zawsze dziewczyny staram sie dobierac w miare takie same gabarytowo , takze niechce kazdej jednej kupowac od nowa wszystkiego . Jest to troche zenujacy problem ale pieniadze droga nie chodza


Pozdro
Avatar użytkownika
DostojnyKocur!
Świeżak
 
Posty: 231
Dołączył(a): 6/1/2011, 15:16
Lokalizacja: Nienack


Postprzez rossavu » 6/1/2011, 15:35

Nic jej nie kupuj, jak bedziecie miec wypadek to przeciez zmienisz na inna...
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51


Postprzez DostojnyKocur! » 6/1/2011, 15:47

No i to tez jest mysl. Ale ona nie kupi bo wie ze ja to jestem gigus taki . I jak sobie kupi to np za miesiac albo dwa albo milion lat bo to nigdy nie wiadomo . Moze nam sie odwidziec zwiazek takze zostanie z tymi tobołkami na stałe . I pozostanie jej zostac albo motoblachara albo nie wiem moze na allegro sprzedac hmmm . Wiec raczej nie kupi. W sumie ja tez moglbym jej nie kupowac ale na zlotach zaczynaja krazyc słuchy ze moja dziewczyna jest jak bog . Nikt jej nie widzial a kazdy o niej słyszał hahahah
Akcesoria do moto z carbonu Potrzebujesz ? pisz !
Avatar użytkownika
DostojnyKocur!
Świeżak
 
Posty: 231
Dołączył(a): 6/1/2011, 15:16
Lokalizacja: Nienack

Postprzez p_r_z_e_m_k_o » 6/1/2011, 15:57

To kup całe oprzyrządowanie nie jej w prezencie, ale dla niej w razie jakieś przejażdżki na moto. Trzymaj wszystko razem z moto, bo przecież po co jej to na chacie, będzie zmywać w kombi czy jak? ;) A jak się rozejdziecie to przecież nie przyjdzie do Ciebie i nie powie że chce rękawiczki i buty.
Alfa 155 2.0 8v TS
Suzuki SV 650
Avatar użytkownika
p_r_z_e_m_k_o
Świeżak
 
Posty: 42
Dołączył(a): 23/10/2010, 11:48
Lokalizacja: Kościan

Postprzez zadzior » 6/1/2011, 16:02

W sumie to co za problem powiedzieć później żeby ci oddała ? Ja swojej na wstępie zakomunikowałem, żeby kask przyszykowała, bo wpadnę po niego.
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez TroyaN1984 » 6/1/2011, 16:07

Nie dawaj dupie sprzętu tylko niech wisi w garażu. Chce się przejechać z tobą to zakłada a potem spowrotem do garażu
Kawasaki Ninja ZX-10R 2006 rok
Avatar użytkownika
TroyaN1984
Świeżak
 
Posty: 279
Dołączył(a): 16/5/2006, 09:23
Lokalizacja: Elk/ Białystok

Postprzez SzpiceR » 6/1/2011, 16:15

albo kup zostaw u sibeie dla niej na karniaki albo powiedz ze pozyczyles od ziomkow z forum i bd musial oddac :)
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez Daga » 6/1/2011, 17:43

Ja bym kupila cos tam na urodziny,cos tam na imieniny,część niech sie dolozy...Chyba,ze chcesz robic za sponsora.Albo tak jak chlopaki mowia-kupujesz wszystko,ale jest u Ciebie,bo np."masz na to miejsce".No chyba,ze mieszkacie razem-tu sie sprawa komplikuje :D
DO YOU KNOW,THAT BAD GIRLS GO TO HELL?!
Avatar użytkownika
Daga
Świeżak
 
Posty: 195
Dołączył(a): 4/12/2009, 10:20
Lokalizacja: Poznań

Postprzez bryk77 » 6/1/2011, 18:15

Po pierwsze to myślę, że to jest prowokacja...

A co to za rozumowanie? Skoro coś już jej kupisz to jest to jej własność i koniec. Jak długo z nią jesteś i jak obrze ją znasz? Skoro już myślisz o następnej to obecnej nic nie kupuj, bo i po co..

Jeszcze żadnej niczego nie żałowałem. Na święta byłej zegarek kupiłem z sympatii. Ot, taki miałem gest. Za stare dobre czasy.
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin

Postprzez TroyaN1984 » 6/1/2011, 18:19

bryk77 napisał(a):Na święta byłej zegarek kupiłem z sympatii. Ot, taki miałem gest. Za stare dobre czasy.


ja też ale gumy przyczepionej do zegarka już jej nie dałem, sam zjadłem :)
Kawasaki Ninja ZX-10R 2006 rok
Avatar użytkownika
TroyaN1984
Świeżak
 
Posty: 279
Dołączył(a): 16/5/2006, 09:23
Lokalizacja: Elk/ Białystok

Postprzez motoftw » 6/1/2011, 18:58

Niesamowite, jakie ludzie potrafią mieć problemy, rzuć ją teraz i lataj sam skoro masz takie rozumowanie..
Honda CB 500 ----> Honda NX 650
Avatar użytkownika
motoftw
Stały bywalec
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 5/8/2009, 19:25

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 6/1/2011, 22:30

Gdzie sa cycki ja pier*** <facepalm>
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez adam_89 » 6/1/2011, 22:32

Daj se spokój z jakimkolwiek ubiorem dla kobity! no ... ewentualnie tigera możesz jej kupić . Jak bedzie chciała jeżdzić, to ją przewieź w normalnych ciuchach raz drugi przewieje jej nerki kolana rece to albo sama kupi ubranie albo zrezygnuje z tego sportu i jak to się mówi będziesz mógł poczuć wiatr we włosach z inną , ewentualnie U innej gdy pojedziesz do niej na moto na które ta obecna "jedyna" nie wsiada żeby jej nerek nie przewiało. PROSTE
Avatar użytkownika
adam_89
Stały bywalec
 
Posty: 1413
Dołączył(a): 21/10/2007, 12:01
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez CalibraHunter » 6/1/2011, 23:20

turbo ma racje, wytlumacz jej zagrozenie i niech sobie sama kupi ciuchy.

no i do tego przeciez zabierzesz ja na zakupy... tyle, ze ona placi xD
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez peterwhite » 7/1/2011, 07:52

Jest taka zasada. Przed kupnem pierścionka zaręczynowego nie kupuj kobicie nic droższego od czekolady, bo potem wychodzi właśnie, że to nie ta itp itd. A na święta i inne głupie okazje kup jej majtki, czy stanik i tyle. Tyle w kwestii wyjątków od czekolady. W życiu nie kupiłbym lasce kombiaka za 2 tysie. Żonie tak, dziewczynie nie. Chce śmigać i utrzymać status bogini na zlotach, to niech sama się ubierze, a kasę którą miałbyś na nią stracić przeznacz na jakieś przyjemności dla siebie, albo na nowe moto ;p
Dobre, bo czarne ~ ZR-7
Avatar użytkownika
peterwhite
Świeżak
 
Posty: 173
Dołączył(a): 25/5/2010, 11:05
Lokalizacja: W-wa

Postprzez falconiforme » 7/1/2011, 09:49

PROPONUJE INNE ROZWIÄ„ZANIE:

Kup "dla siebie" tanią uniwersalną kurtkę, tanie spodnie tekstylne i kask w rozmiarze M za 300 zł.

Kutrtka czy spodnie nawet za duże nie wadzą pasażerowi. Ale najważniejsze, że to Twoje ciuchy i nikomu nie będziesz ich oddawał.

Jak chce laska coÅ› bardziej pasujÄ…cego niech sobie kupi sama.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez Konio » 7/1/2011, 13:01

myslalem ze wejde w temat i bedzie chodzilo o dopasowanie kombi do dojkow a tu lypa....

Niech kombi kupi sobie sama albo wez jej jak juz tak bardzo chcesz tekstyl badziewczny i tyle :)

Zawsze mozesz rozkminic to tak ze jak bedzie chciala posmigac na moto z toba to ty jej wytlumaczysz z to niebezpieczne bla bla bla i ze jak chce smigac z toba to niech kupi opakowanie na siebie
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez SzpiceR » 7/1/2011, 13:07

ja do dizisja sie ciesze ze nic droższego niz 60zl nie kupiłem swojej ex :D popieram chlopakow... takie rzeczy to po slubie sie kupuje :D
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez Konio » 7/1/2011, 13:11

albo przed stosunkiem z trudno dostepna :lol: (oczywiscie nie tysiace zl)
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez peterwhite » 7/1/2011, 13:23

To już lepiej pójść do burdelu, albo podjechać pod mariota. Taniej wyjdzie ;p albo gdzieś w ciemnej uliczce za czekoladę. Jak jest trudno dostępna, to niech ktoś inny się trudzi ;p kij jej w oko. Tego kwiatu jest pół światu, o!
Dobre, bo czarne ~ ZR-7
Avatar użytkownika
peterwhite
Świeżak
 
Posty: 173
Dołączył(a): 25/5/2010, 11:05
Lokalizacja: W-wa

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości




na górê