Zobacz wątek - Tablica rejestracyjna z własnym tekstem.
NAS Analytics TAG

Tablica rejestracyjna z własnym tekstem.

Przepisy, prawo
_________

Tablica rejestracyjna z własnym tekstem.

Postprzez lukasz66 » 4/1/2011, 22:25

Witam

Na nowy sezon musze uporać się ze wszystkimi formalnościami w tym rejestracji motocykla, wiem że istnieje możliwość wybrania sobie tablicy z własnym wymyślonym tekstem, orientujecie się ile dokładnie taka usługa dodatkowo kosztuje, oraz ile trzeba czekać na wyrobienie takiej tablicy? Wiem, że w przypadku aut płaci się bodajże 1000zł ale podobno przy motocyklach jest taniej...

Pozdro
lukasz66
Świeżak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 3/5/2010, 18:21
Lokalizacja: Radomsko


Postprzez marynarz1 » 4/1/2011, 22:45

Za indywidualną tablice do motocykla zapłacisz 500zł plus normalne koszty rejestracji. Treść nie może być obraźliwa i musi zawierać określoną liczbę znaków. W wydziale komunikacji mogą cię też zapytać co ten napis oznacza. Ile się czeka tego nie doczytałem a bardziej nie chciało mi się szukać :P Teraz jest zima to masz czas na wyrobienie.
SUZUKI RF 900 96'
Avatar użytkownika
marynarz1
Świeżak
 
Posty: 420
Dołączył(a): 19/1/2010, 20:55
Lokalizacja: Jelonka


Postprzez InuYasha » 4/1/2011, 23:16

Nie wiem dokładnie ile się czeka na tablicę, ale wiem że na ten czas dostajesz tymczasowe czerwone, na których możesz jeździć, tekst który ma się znajdować ma tablicy nie może być obraźliwy, wulgarny i zawierać podtekstów politycznych, dobrze mieć w zanadrzu ,,politycznie poprawną" historyjkę na temat genezy dlaczego akurat ten napis(urzędnicy mogą być dociekliwi/wścibscy. I jeszcze jedno tablica taka zostaje przydzielona do motocykla, a nie do właściciela, innymi słowy jak sprzedasz motor to sprzedajesz go wraz z ,,tą" rejestrację i następny właściciel na niej jeździ.
InuYasha
Świeżak
 
Posty: 36
Dołączył(a): 15/5/2010, 15:31

Postprzez Czester » 5/1/2011, 21:47

Taka tablica wieje burżujstwem na kilometr więc się nie dziwię.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez madcap » 5/1/2011, 21:49

drobny szczegół i krekta zarazem
ktoś kto odkupi i przerejestruje na siebie pojazd mechaniczny mający indywidualne tablice rejestracyjne, traci prawo ich używania
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê