Zobacz wÄ…tek - Honda CRF 150
NAS Analytics TAG

Honda CRF 150

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Honda CRF 150

Postprzez Naszim » 28/12/2010, 23:19

Witam, chcę kupić używaną Hondę CRF 150. Mam do was pytanie czy mi ją polecacie? I na co trzeba zwracać uwagę przy zakupie Crossa? I jeszcze jak zadbać o niego, czyli np. co ile wymieniać olej, regulować zawory itp.

Czy są jakieś Crossy 4T pojemności 150 oprócz CRF?
Avatar użytkownika
Naszim
Świeżak
 
Posty: 409
Dołączył(a): 28/12/2010, 23:13
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez henio12323 » 29/12/2010, 00:30

w tej pojemnosci nie bardzo ponieważ mało ludzi w tym wieku decyduje sie na sprzęt w 4T. raz że ze względów finansowych, dwa że młodziki wolą 2T.
ale to nie jest zły wybór. motocykl jest niezły jak to honda. na co zwracac uwage ? kolejne debilne pytanie ale zatek też debilna odpowiedz - na wszystko a szczególnie na motor :) a tak na powaznie jak jedziesz kupować to jedź z kimś kto sie zna bo sam go dobrze nie ocenisz. zwłaszcza jeżeli mowa o 4T. bo w 2T 2 tysiące i masz remont w 4T 2 tysie to sama góra silnika kosztuje... także jest warto wziąc kogos kto mniej wiecej wie o co chofdzi. jak zadbac ? poczytaj bo takich tematów jest mnóstwo. nie bede pisał że trzeba moto myc nasączac i myc filtr co jazde. ale co do pytania. olej wymienia sie co około 10-15 mth to tez zalezy od stylu jazdy. regulacje zaworów mysle że co 15-20 mth mozna zerknąć tam a i na przyszłosc zapraszam do działu off road :)
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości




na górê