Zobacz wÄ…tek - Problem z Bashanem
NAS Analytics TAG

Problem z Bashanem

Dla fanów czterokołowców
_________

Problem z Bashanem

Postprzez Zelusiek » 22/12/2010, 16:21

Mam bashana i nie wiem co mu jest.
Przed wymianą oleju smigał a po zaczął strzelac z tłumika, przerywac, tracic moc po dodaniu gazu nie wiem oco kaman.
Olej dobry bo taki sam wlałem kiedys. Swiece czyscilem druciakiem.
Odpali na strzała ale z jazdą to juz problem. Oczywiscie jedze takim ale wolno jezdzi nawet do 50 sie nie rozpędzi. Wszystko sie stało po wymianie oleju...

Za odpowiedzi dziekuje :)
Zelusiek
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22/12/2010, 16:13
Lokalizacja: Opole


Postprzez henio12323 » 22/12/2010, 21:27

hmm skoro taki sam olej to dziwne zjawisko. najszybciej go zrobisz oddajac do serwisu niestety z tym padłem to moze byc dosłownie wszystko. i taniej i szybciej wyjdzie ci oddac w fachowe ręce
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez Zelusiek » 23/12/2010, 23:39

Nowe info. Gdy mam 2tys obrotów/min moj licznik kłamie i pisze ze mam
9-12 itd
Lekko przygazuje i juz mam 12tys obrotów.... OCK!?
Kupiłem nową swiece i dalej to samo. Raz gdy jedna srubka byla poluzowana od gaznika tam gdzie dochodzi powietrze do cylindra była mała szpara miedzy gumą i chyba tam powietrze wpływało. Zakrecilismy i nie ma szpary
Ale dziwi mnie to ze przed wymianą oleju smigał do 90km/h a teraz? Po wymianie zdechł. Omg Pomooooooocyyy :( :( :( :(
Zelusiek
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22/12/2010, 16:13
Lokalizacja: Opole

Postprzez Naszim » 7/1/2011, 20:44

jak ci się tak dławi i nie wkręca na obroty to wyczyść lub wymień filtr powietrza, sprawdź czy paliwo dochodzi, sprawdź czy gaźnik nie jest zasyfiony. jak to nie pomoże to trzeba będzie kombinować dalej. możliwe że to nie przez ten olej, jak wcześniej jeździłeś to mogło się coś stać.
Avatar użytkownika
Naszim
Świeżak
 
Posty: 409
Dołączył(a): 28/12/2010, 23:13
Lokalizacja: Warszawa



Powrót do Quady



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê