Zobacz wÄ…tek - GPZ500
NAS Analytics TAG

GPZ500

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

GPZ500

Postprzez kresek » 12/12/2010, 20:11

Witam wszystkich serdecznie.
Właśnie dojrzewam do zakupu tytułowego motocykla, przeczytałem już artykuły na "ścigaczu" i nie tylko ale z chęcią porozmawiałbym z osobami które ujeżdżają lub ujeżdżały wspomnianego "sprzęta".
Wydaje się być motocyklem idealnym "mało pali", "ma kopa", i w ogóle same ochy i achy, lecz jak każda maszyna ma swoje konkretne mankamenty z chęcią o nich posłucham ... na co konkretnie zwracać uwagę w tymże konkretnym modelu (poz std. wymienionymi we wcześniejszych postach)
z góry dziękuję za rady spostrzeżenia i sugestie...
Kresek
kresek
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7/12/2010, 22:44


Postprzez smarzyciel » 12/12/2010, 20:39

Witam .Tak się składa że jestem użytkownikiem takiego motocykla , na pewno słyszałeś o urywających się magnesach magneta , ponoć to największa wada Gpz'a . Pamiętaj że nie w każdym modelu to nastąpi , zależy od użytkowania motocykla.
Przy małej wywrotce potrafi zawiesić się pływak w gaźniku.
Zalety tej oto kawy to bardzo duża dostępność oraz ceny części .
Bardzo małe spalanie trasie przy prędkościach do 160 km/h spalił mi 5.5 L
Jeździ mi się na nim bardzo wygodnie (mam 178c m wzrostu). takie jest moje zdanie na temat GPZ. Jeżeli interesuje cie coś więcej napisz na priv , z chęcią odpisze. Pozdrawiam :D
smarzyciel
Świeżak
 
Posty: 106
Dołączył(a): 19/5/2009, 12:45


Postprzez front247 » 12/12/2010, 23:23

witam :)
GPZ 500 moim zdaniem nie ma wad...jesli jest kupowana na pierwsze moto :) ...potem moze brakowac tylko mocy ale to po sezonie czy dwóch.
Przede wszystkim Å‚atwy w serwisie,wiele da sie samemu,serwisowany wlasciwie nie do zarzniecia silniczek...
ceny czesci na srednim poziomie.
Motocykl przede wszystkim bajecznie łatwy w prowadzeniu i naprawde ratuje dupe młodemu jezdzcowi jak ten popelni błąd.
Ma delikatna tendencje do prostowania sie w zakrecie tzn chodzi o to ze trzeba kiere docisnac dosc energicznie by kontrolowac złozenie.
To jest swietny sprzet do miasta,zwinny i szybki,ja jezdzÄ…c po miescie z motocyklami duzo mocniejszymi w ogole nie odstawalem bo jednak dynamika jest ok.
Ze wzgledu na to kolo magnesowe,oba hamulce tarczowe.oraz wyglad warto kupic egzemplarz po 94 roku...aczkolwiek ja 2 lata jezdzilem sprzetem z 1991 roku i doslownie nic nie musialem robic ...oprocz oleju ,i filtrow.
Sa w dodatku tanie...oraz dobra dostepnosc nowych i uzywanych czesci.
pozdrawiam,sam mam wiele materiałów na jego temat oraz dosc duze dosw. w serwisowaniu tego modelu jakby cos kiedys potzrebował to smialo pisz na priv :)
pozdrawiam
Avatar użytkownika
front247
Świeżak
 
Posty: 298
Dołączył(a): 10/4/2008, 21:59
Lokalizacja: zielona góra

Dzięki

Postprzez kresek » 13/12/2010, 22:31

Dzięki koledzy za oferowana pomoc
Zakup zbliża się dużymi krokami - na razie wariacka końcówka roku nie pozwala na poważne podejście do tematu. Na szczęście styczeń tuz tuż
Z pomocy nie omieszkam skorzystać dam znać na priv
Pozdrawiam
Kresek
kresek
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7/12/2010, 22:44

Postprzez rossavu » 14/12/2010, 12:28

jak masz jakies pytania to pisz na gg.

2283799
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51

Postprzez Umbar » 15/12/2010, 23:15

Kolego, mam do sprzedania Kawasaki GPZ 500s z 2001 r ;-D

A sprzęcik uważam za niezawodny.
Suzuki SRAD GSX-R 600! ;-D
Umbar
Świeżak
 
Posty: 84
Dołączył(a): 13/1/2010, 23:18
Lokalizacja: Szczecinek



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê