Zobacz wÄ…tek - szlaq mnie trafia
NAS Analytics TAG

szlaq mnie trafia

O wszystkim
_________

szlaq mnie trafia

Postprzez xatt » 15/3/2007, 21:09

jak czytam te komentarze......oBRAZ społeczeństwa...@#$%^&%$

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html? ... 988649.078
1. Romet ogar 200 (1989r.)
2. Kawasaki gpz 500s (1994r.)
3. Honda cbr600 F4i sport (2001r.)
4. Suzuki GSX-650F - nówka sztuka na dotarciu

...FJR1300 - my dream (może jak się zestarzeję...)


Nie Jedź Szybciej Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać ;)
Avatar użytkownika
xatt
Świeżak
 
Posty: 233
Dołączył(a): 15/5/2006, 21:36
Lokalizacja: WhiteStock


Postprzez CalibraHunter » 15/3/2007, 21:28

:shock: ja pierdziele, cos trasznego... jak ludzie moga byc tacy bezczelni... kuzwa policjant zastrzelil chlopaka, ktory wcale nie mial obowiazku sie zatrzymywac. Chyba, ze zmienily sie przepisy. Czytalam o tym, ze kierowca wcale nie jest zobowiazany do zatrzymania sie, lecz niezwlocznie trzeba zglosic sie do najblizszej komenty policji w celu zawiadomienia o probie zatrzymania przez funcjonariuszy i podania przyczyny, dla ktorej kierowca sie nie zatrzymal. Cos w tym stylu... albo znowu mi sie pop... ekhm :)
Ostatnio edytowano 15/3/2007, 21:35 przez CalibraHunter, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL


Postprzez xatt » 15/3/2007, 21:31

1. Romet ogar 200 (1989r.)
2. Kawasaki gpz 500s (1994r.)
3. Honda cbr600 F4i sport (2001r.)
4. Suzuki GSX-650F - nówka sztuka na dotarciu

...FJR1300 - my dream (może jak się zestarzeję...)


Nie Jedź Szybciej Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać ;)
Avatar użytkownika
xatt
Świeżak
 
Posty: 233
Dołączył(a): 15/5/2006, 21:36
Lokalizacja: WhiteStock

Postprzez silver » 15/3/2007, 21:36

Czytalam o tym, ze kierowca wcale nie jest zobowiazany do zatrzymania sie, lecz niezwlocznie trzeba zglosic sie do najblizszej komenty policji w celu zawiadomienia o probie zatrzymania przez funcjonariuszy i podania przyczyny, dla ktorej kierowca sie nie zatrzymal.


:shock: Kto Cię tak paskudnie okłamał? :wink:.

Temat był już niejednokrotnie poruszany i każdy ma swoje zdanie na ten temat... Rodzicom należy się odszkodowanie, a wina leżała po obu stronach... i to by było raczej na tyle w tym temacie (przynajmniej z mojej strony).

Pozdrawiam.

P.S. Nie skomentuję może lepiej strony z ostatniego posta...
Suzuki GSX1100F 1995
Avatar użytkownika
silver
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 524
Dołączył(a): 26/7/2006, 13:09
Lokalizacja: Kraków

Postprzez CalibraHunter » 15/3/2007, 21:38

kurde... fajny chlopak :( nie zasluzyl na taki skutek ludzkiej glupoty, a tym bardziej, na tak irytujace i raniace komentarze niedorozwinietych najwyrazniej umyslowo osob :(
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez CalibraHunter » 15/3/2007, 21:42

Silver napisał(a)::shock: Kto Cię tak paskudnie okłamał? :wink:.



Nie pamietam, jakas gazeta (nie fakt:P) :D ej naprawde widzialam na wlasne oczy drukowanymi literkami, ze kierowca nie musi sie zatrzymywac jak widzi lizaka :/ a jak ma sraczke, to co?? albo zona mu w aucie rodzi?? :D:D:D
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez polsky » 15/3/2007, 21:51

Nie musi jesli pojazd (psi) jest nieoznakowany i jest to po za terenem zabudowanym.
Ale jest jeszcze jakis przepis odnosnie umundurowania policjanta podczas tej czynnosci.
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez SpeedyG » 15/3/2007, 22:07

taak kierowca musi czy nie musi to jego powody.
Nie chciałbym widzieć w tym kraju policji która wywala cały magazynek za to że ktoś złamał przepis a został pomylony z kimś innym. Zresztą podobna sprawa już była w poznaniu- rozstrzelali młodych kolesi w aucie bo coś tam im się przewidziało.
Avatar użytkownika
SpeedyG
Świeżak
 
Posty: 341
Dołączył(a): 13/1/2007, 20:46

Postprzez rosa » 15/3/2007, 22:12

Ludzie bez jaj, pewnie ze szkoda smierci tego chlopaka, ale jedynym winnym tej sytuacji jest on sam. Gdyby sie zatrzymal to by zyl! Polsky ma racje na wezwanie policjanta w mundurze w dzien musisz sie zatrzymac, zreszta to byla blokada! A mnie szlaq trafia jak czytam o motocyklistach bez wyobrazni, ktorzy mysla ze sa ponad
prawem.
www.rosamotorcycle.pl | | FZ600/XRV650/WR450
Avatar użytkownika
rosa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1190
Dołączył(a): 7/2/2007, 10:59
Lokalizacja: Sopot

Postprzez silver » 15/3/2007, 22:20

Nom w każdym razie to już nie jest istotne, przynajmniej w przypadku tego chłopaka.

Morał? Na kontrolę się zatrzymujemy i tyle...

Zakończmy temat i dajmy chłopakowi wreszcie spokój, bo sprawę za bardzo nagłośniono. Akurat te 2 przypadki można by w błąd statystyczny wliczyć, przy ilości tego typu akcji każdego miesiąca/tygodnia.

Pozdrawiam i apeluję do zakończenia tematu.
Suzuki GSX1100F 1995
Avatar użytkownika
silver
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 524
Dołączył(a): 26/7/2006, 13:09
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Wombat » 15/3/2007, 22:31

Dajcie sobie siana sami z tymi komentarzami, jaki on biedny itd...... Policja jest po to zeby scigac przestepcow... normalnie obywatele sie zatrzymuja do kontroli. W całym cywilizowanym swiecie tak jest. A jak koles Cuduje to sie doigra.... Policjant tez czlowiek i ma prawo bronic swojego zycia... Do tego policja musie miec instrumenty sily do scigania szczegolnie niebezpiecznych przestepcow... juz mnie zeby bola po roku czytania tych samych komentarzy typu "blockers style" albo urazonych 16to latkow. Chcecie zgnoic policje to moze opowiedzcie sie wogole za wydaniem broni przestepcom wraz z refundacja tejze broni przez panstwo i przepisami karajacymi policje za wykonywanie czynnosci sluzbowych.... PARANOJA
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Postprzez SpeedyG » 15/3/2007, 22:42

Czyli wniosek jest jeden, jeżeli w danym dniu napadnięto na bank itp to lepiej nie wsiadać na moto albo nie wychodzić wogóle z domu gdyż policjantowi mogą puścić nerwy...
Avatar użytkownika
SpeedyG
Świeżak
 
Posty: 341
Dołączył(a): 13/1/2007, 20:46

Postprzez rosa » 15/3/2007, 22:49

Nie zatrzymac sie do kontroli wystarczy!!!!!!
www.rosamotorcycle.pl | | FZ600/XRV650/WR450
Avatar użytkownika
rosa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1190
Dołączył(a): 7/2/2007, 10:59
Lokalizacja: Sopot

Postprzez Wombat » 15/3/2007, 23:02

dokladnie, Januszrosa ma racje w obu postach. dajcie sobie spokoj z tymi dziecinnymi teoriami spiskowymi... bo to nie jalepiej swiadczy o waszej inteligencji.... pojedzcie na west zobaczcie jak ludzie zyja.... tam policja uzywa sily i co? i jest bezpiecznie....
I pomyslec ze w zabitej dechami wiosce sie slyszy historie ze UFO gwałci i wszczepia chipy.... przestaje mnie dziwic cokowliek juz.... naewet to jak niektorzy chcialiby by policja scigala uzbrojonych przestepcow z pistoletami na wode a niezatrzymujacym sie do kontroli kierowcom dawac po lizaku...
gratuluje kaczolandzie :D
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Grubas » 16/3/2007, 19:37

patty_brawurka napisał(a):Nie pamietam, jakas gazeta (nie fakt:P) :D ej naprawde widzialam na wlasne oczy drukowanymi literkami, ze kierowca nie musi sie zatrzymywac jak widzi lizaka :/ a jak ma sraczke, to co?? albo zona mu w aucie rodzi?? :D:D:D


1) nie czytaj tego badziewia
2) Nie musisz się zatrzymywać ale poza terenem zabudowanym + po zmroku i chyba coś jeszcze. No i wtedy prędziutko ale zgodnie z przepisami na najbiższy komisariat.
<a href="http://a-glass.pl">BMW F650 ST</a>
Avatar użytkownika
Grubas
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 908
Dołączył(a): 6/10/2006, 14:13
Lokalizacja: Poznań

Postprzez t_racer_ » 17/3/2007, 12:38

Szkoda chłopaka, kondolencje dla rodziców.

Niestety policjant postąpił tak jak powinien. Niestety bo miał OBOWIĄZEK zatrzymać i PRAWO strzelać... Niestety bo w wyniku chłopak nie żyje.
Panie i Panowie zatrzymujcie się do kontroli, bo taki nasz obowiązek, jak jedziesz za szybko płać frycowe, jak nie masz prawa jazdy siedź na dupie w domu (wiem, że się powtarzam bo pisałem to już w innym wątku), a jak już jedziesz i masz coś na sumieniu to przyjmij, że możesz ponieść konsekwencje, ale nie daj się zabić i nie zabij kogoś innego podczas ucieczki. Wszystko jest odwracalne, za wszystko można zapłacić, tylko zdrowia i życia nie opłacimy mandatem...
Avatar użytkownika
t_racer_
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 427
Dołączył(a): 9/1/2007, 23:11
Lokalizacja: Warmia

Postprzez SpeedyG » 17/3/2007, 13:49

Post kogoś kto ma jakiekolwiek pojęcie o prawach policjanta byłby ważny w temacie. Nie wiecie ani jak postępował policjant, ani co zrobił ten motocyklista.
Bo z tego co słyszałem glina ma prawo użycia broni tylko w sytuacji zagrożenia życia. A także z tego co czytałem nie było pościgu za sprawcami napadu, po prostu zastrzelili pierwszego z brzegu pirata drogowego dla poprawienia statystyk.
Tak to w mojej opinii wyglÄ…da...
Avatar użytkownika
SpeedyG
Świeżak
 
Posty: 341
Dołączył(a): 13/1/2007, 20:46

Postprzez silver » 17/3/2007, 16:15

Skończcie już temat, bo te gdybania naprawdę nie mają większego sensu...

Pozdrawiam.
Suzuki GSX1100F 1995
Avatar użytkownika
silver
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 524
Dołączył(a): 26/7/2006, 13:09
Lokalizacja: Kraków

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê