Zobacz wątek - Poszukiwany!Bandit gsf 400
NAS Analytics TAG

Poszukiwany!Bandit gsf 400

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Poszukiwany!Bandit gsf 400

Postprzez Daga » 2/11/2010, 13:45

Ok,a więc polowanie czas zacząć.Na razie regularnie odwiedzam allegro i otomoto.pl,ale tu i tak prosba do Was.Jesli uslyszycie gdzies,ze ktos szuka kupca na małego bandziora-dawajcie znac.Bedzie to moj 1 sprzet,podoba mi sie i postaram sie tego nie spier...lic ;)
Pzdr
DO YOU KNOW,THAT BAD GIRLS GO TO HELL?!
Avatar użytkownika
Daga
Świeżak
 
Posty: 195
Dołączył(a): 4/12/2009, 10:20
Lokalizacja: Poznań


Postprzez MaŁy_Bandzior » 2/11/2010, 15:33

Widzę ,że wybrałaś właściwy motocykl :D Ja swojego zamierzam się pozbyć po następnym sezonie, no chyba ,że chciałabyś ostro przepłacić :P
Mów co myślisz , rób co mówisz .

Suzuki Bandit gsf 400
MaŁy_Bandzior
Świeżak
 
Posty: 352
Dołączył(a): 26/2/2010, 20:24


Postprzez adamRS » 2/11/2010, 19:18

Avatar użytkownika
adamRS
Świeżak
 
Posty: 486
Dołączył(a): 6/2/2010, 17:12
Lokalizacja: Wieluń/Poznań

Postprzez Daga » 2/11/2010, 21:03

adamRS napisał(a):http://allegro.pl/show_item.php?item=1300359720 Kumpla z forum bandita :)

Widac,ze moto mega zadbane i dopieszczone.Ale biorac pod uwage liczbe chetnych i stan,pojdzie pewnie za 6 kola :D Wole cos wymagajacego troche wkladu,ale tanszego :) Choc aukcje i tak bede obserwowac ;)
DO YOU KNOW,THAT BAD GIRLS GO TO HELL?!
Avatar użytkownika
Daga
Świeżak
 
Posty: 195
Dołączył(a): 4/12/2009, 10:20
Lokalizacja: Poznań

Postprzez adamRS » 3/11/2010, 11:35

Za 5 odda :)
Avatar użytkownika
adamRS
Świeżak
 
Posty: 486
Dołączył(a): 6/2/2010, 17:12
Lokalizacja: Wieluń/Poznań

Postprzez 7beat » 3/11/2010, 12:01

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Suz ... 400/109155 taki ma mój kumpel, stan igiełka z Włoch, tylko gaziory przydało by się zsynchronizować masz jego gg: 10858647 może się dogadacie ;)
tdr125 er-5 ZX9r ktm lc4 600, 620 adventure, F2 stunt, crf 450 i transalp, zx6r 08 stunt
Avatar użytkownika
7beat
Stały bywalec
 
Posty: 1048
Dołączył(a): 21/3/2009, 15:43
Lokalizacja: Maków Mazowiecki

Postprzez Aet » 4/11/2010, 13:38

Czesc Czolem ; )

Ten bandit ktory wedlugi Ciebie pojdzie za 6k nalezy do mnie:)
Szczerze to jest zadbany tak jak na zdjeciach widac ale zalezy mi tez na sprzedazy bo chce kupic sobie cos sportowego. Poza tym na przyszly rok trzeba zrobic regulacje i pewnie kupic tylna nowa opone wiec oddam za naprawde grosze bo za jakies 4k. Trzeba tylko zdecydowac sie przed zima bo pozniej zaczynam znowu ladowac w niego kase.

Jakbys byla zainteresowana lub miala jakies pytania to smialo mozna pisac na gg: 4467025

A jezeli kupisz innego bandita 400 to sluze pomoca bo motocykl mialem rozebrany do ostatniej srubki;)

Pozdrawiam
Marek
Sprzedam bandit 400 :)
Aet
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4/11/2010, 13:33
Lokalizacja: Kolbudy

Postprzez Przemo_rene » 5/11/2010, 09:22

siema Aet - na filmikach bandzior brzmi jakby palił na 3 gary - wiem jak gadają cztery i wiem jak trzy. U Ciebie ewidentnie wygląda to na 3 gary. Możesz to potwierdzić lub zaprzeczyć temu? Wstaw proszę filmik jakiś jak motocykl odpala ZIMNY i BEZ przegazówek pracuje na jałowym najpierw ze ssaniem, a później spokojnie sam i do tego jak się wkręca na obroty filmując obrotomierz? Na filmiku widze przecież, że cały czas go przegazowujesz po prostu by nie zgasł...

To gaśnięcie o którym piszesz może być właśnie tym spowodowane...
Na blogu piszesz ciekawe rzeczy - kilka innych przygód wyglebienia moto...Potężne problemu z odpalaniem, trzymaniem obrotów? Zrobiłes to w końcu porządnie czyli NOWE FAJKI, CEWKI, ŚWIECE, PRZEWODY czy dalej rzeźby z suszarką? przecież widać po blogu, że aż się o te rzeczy prosił (po lekkim myciu niepalił itd)

Masz spore szanse go sprzedać Dagnie ale tylko gdy bedzie palił na 4 gary i nie bedzie przerywał oraz bedzie odpalał od strzała gdy zimny/ciepły - dużo to nie jest no ale...esencjonalnie że tak powiem. Kompresję mierzyłeś? Oleju ile zjada? Tylko pamietaj - ja przyjeżdzam z nią to moto oglądać więc NIC się nie ukryje ;)

no i od maja go sprzedać coś ciężko nie możesz... hhmmm czekamy na odpowiedź :)
http://www.tinyurl.pl?PlJBVNPo Przegląd Twojego moto w P-N!
Avatar użytkownika
Przemo_rene
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 11/3/2009, 13:27
Lokalizacja: Poznań / TL1000R

Postprzez 7beat » 5/11/2010, 17:57

no to ładnie koleś wali w....
tdr125 er-5 ZX9r ktm lc4 600, 620 adventure, F2 stunt, crf 450 i transalp, zx6r 08 stunt
Avatar użytkownika
7beat
Stały bywalec
 
Posty: 1048
Dołączył(a): 21/3/2009, 15:43
Lokalizacja: Maków Mazowiecki

Postprzez Aet » 5/11/2010, 20:25

7beat ja Cie prosze wstrzymaj sie od takich komentarzy.

Bloga mam po to zeby zapisywac wszelkie awarie etc nie tyle co dla mnie ale z mysla o przyszlych uzytkownikach tego modelu bandita. Jakbym mial cos do ukrycia to zablokowalbym te linki i swiatu nie pokazywal.

Przemo do mnie napisal na gg i mu wyjasnilem co i jak zaznaczajac ze moge podeslac zdjecia i filmy jakby zaistniala taka potrzeba zeby nie jechali w ciemno tyle kilometrow.

Kolejna rzecz to chyba nawet pod filmikiem napisalem ze byl motocykl gazowany bo to za czasow jak mialem problem z utrzymaniem go przy zyciu na jalowym biegu. Od tamtej pory wszystko zostalo naprawione. Wina byl padniety regulator napiecia. Filmiku po prostu nie nagrywalem nowego bo przeszla mi zajawka na pokazywanie swiatu jaki to piekny i ladnie brzmiacy mam wydech.

I zaznaczam raz jeszcze 7beat. Jakbys ogladajac motocykle zajal sie trescia a nie zdjeciami to bys zobaczyl co mam wypisane na blogu i w aukcji. Cena nie wziela sie z powodu mojej niewyjasnionej checi psucia rynku. I powaznie jak moto nie pojdzie do kogos innego to przez zime kupie opone wyreguluje i bede kolejny rok cieszyl sie jazda bo nie wiem jak w Twoim swiecie ale u mnie maszyna ktora jest "lipna" nie jest w stanie przejechac tylu kilometrow w sezonie. A ja od rozpoczecia aukcji przejchalem juz motocyklem ponad 1k km.

Moze na przyszlosc zamiast stac sie internetowym trollem dowiaduj sie u zrodla jezeli chcesz wiedziec cos na temat motocykla.

Pozdrawiam
Marek
Sprzedam bandit 400 :)
Aet
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4/11/2010, 13:33
Lokalizacja: Kolbudy

Postprzez rossavu » 6/11/2010, 09:47

w przyszlym sezonie znajomy bedzie sprzedawal bandziora 400, dam znac "co i jak"!
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51

Postprzez Daga » 9/11/2010, 09:45

No i jednak nie Bandit 400.Ze wzgledu na niedostepnosc dosc znaczacych czesci eksloatacyjnych i problemy ze sprzedaza tego moto,oraz ich stan w Polsce(jedyny tak naprawde godny zachodu w Deutschlandzie 800 km dalej),stwierdzam NIE.
Chyba zdecyduje sie na jakiegos ladnego GS-a,mimo iz to popularne,niezbyt piekne,ogolnie na kolana nie powala,no ale...Latwy w serwisowaniu,niski,lekki,dostepnosc czesci full,mocy troszke ma...
Na cos bardziej porywajacego jeszcze przyjdzie czas ;) Najpierw trza sie nauczyc objezdzac frustratow na SS.
Myslicie,ze da rade??? :D :D :D
DO YOU KNOW,THAT BAD GIRLS GO TO HELL?!
Avatar użytkownika
Daga
Świeżak
 
Posty: 195
Dołączył(a): 4/12/2009, 10:20
Lokalizacja: Poznań

Postprzez 7beat » 9/11/2010, 17:54

już by ci polecił er-5 bez polotu z gs 500, a co do bandita to zadzwoń do tego mojego kumpla co ci podałem namiary na niego. jego bandit jest w luks stanie przez 2sezony na 100% nie musiała byś przy nim robić...
tdr125 er-5 ZX9r ktm lc4 600, 620 adventure, F2 stunt, crf 450 i transalp, zx6r 08 stunt
Avatar użytkownika
7beat
Stały bywalec
 
Posty: 1048
Dołączył(a): 21/3/2009, 15:43
Lokalizacja: Maków Mazowiecki



Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na gr