Zobacz wątek - Garaż
NAS Analytics TAG

Garaż

O wszystkim
_________

Garaż

Postprzez GRaffi » 14/3/2007, 11:44

Cześć wszystkim! Problem mam niejaki bo już sam nie wiem, co dla mojego sprzęta lepsze będzie. A jest tak: przeniosłem się ostatnio i zacząłem szukać garażu dla moto. Znalazłem i owszem nawet w bloku, w którym mieszkam. Wyglądało nieźle bo to 20m od domu ale nie ma róży bez kolców. Garaż jest w piwnicy, brama z cienkiej blachy, alarmu nie ma. No i podjazd dość stromy. W dodatku ulica prowadzi do kościoła, także od razu wszyscy wiedzą, gdzie moto stoi. Byłbym to w końcu wziął, ale znalazłem garaż dosłownie 2 kroki od firmy, gdzie pracuję. Zaleta jest taka, że mam moto praktycznie cały czas na oku za dnia. Ale ten garaż to buda z blachy ocynkowanej, i też alarmu nie ma. Stoi 40m od domu, ogrodzony płotem z siatki, z przodu solidna brama od ulicy. Właściciel zapewniał, że w nocy pies biega (i nawet go pokazywał: jakiś kaukaz, prawie taki wielki jak moto), okolica spokojna itd... ale taki kit to się zawsze wciska. Na plus zaliczyć trzeba, że jest płasko no i jak się wjedzie przez bramę to już nie widać moto z ulicy.
I sam już nie wiem, gdzie moto ma większe szanse. Może ktoś coś doradzi? Z góry dzięki.
GRaffi
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14/3/2007, 11:07


Postprzez Wombat » 14/3/2007, 13:48

jesli moge cos doradzic....... nie popadaj w paranoje...... :D
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin


Postprzez SpeedyG » 14/3/2007, 14:20

"...wjazd do garażu od strony kościoła..czyli wszyscy wiedzą..."
-Sugerujesz że ktoś z katolików mógłby ci coś ukraść???
-że mogą być wśród takich kanciarze ???


Nie podałeś o jakie moto chodzi?
Ja bym zaopatrzył się tylko w solidną blokadę, do kół albo coś do betonu przykręcił.
Avatar użytkownika
SpeedyG
Świeżak
 
Posty: 341
Dołączył(a): 13/1/2007, 20:46

Postprzez Smoli » 14/3/2007, 14:57

HAHAHA. Weż se ten garaż przy domu!!! Będziesz miał blisko, a w motorek zainwestuj alarm lub blokade!!!
Smoli
Świeżak
 
Posty: 230
Dołączył(a): 20/9/2006, 16:57
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Magik » 14/3/2007, 16:01

Co do katolików.... Akon byłeś że gadasz? A jak byłeś to widocznie też jesteś złodziejem :P

Co do moto, weź garaż przy domu. Jeden kij...Jak mają ukraść to nic im nie przeszkodzi. Proste :)
Magik
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów

Postprzez Twins2 » 14/3/2007, 16:19

jak nie jestes pewien, który wybrac poszukaj trzeciej opcji :)))
"Nie tkwij w przeszłości, nie oddawaj
się marzeniom o przyszłości, skup
umysł na chwili obecnej."
Avatar użytkownika
Twins2
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 404
Dołączył(a): 22/1/2007, 16:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Magik » 14/3/2007, 17:01

Akon ty rzeczywiście masz coś z tym żołądkiem.... Idź człowieku na gastroskopie czy cuś....

Nie pisz jak nie wiesz... Nie byłeś... nie pisz. Byłeś to byś przynajmniej coś mądrego napisał...

Nie gadam z tobą bo twój poziom jest nie do przyjęcia.
Magik
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów

Postprzez Genji » 14/3/2007, 20:09

Akon, czy Tobie płacą za ilość kliknięć na link Youtube'a? :shock:

Fajnie, że kochasz swojego sprzęta i boisz się kradzieży i pseudokatolików - ale tak jak Ci radzą ludziska - nie popadaj w skrajności! Jak będziesz chciał pojeździć to masz pod nosem dziuplę - więc weź dziuplę, zainwestuj w dodatkowe zabezpieczenia i będzie git.
Aprilia RSV 1000R Tuono 2007
Play it safe or play it cool!
Avatar użytkownika
Genji
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 508
Dołączył(a): 17/1/2007, 14:10
Lokalizacja: Wrocek

Postprzez torowiec » 14/3/2007, 21:05

a mnie sie podobalo Akon .fajny przyklad hipokryzji.nie bierzmy wszystkiego na powaznie to w koncu hydepark
torowiec
Świeżak
 
Posty: 401
Dołączył(a): 16/2/2007, 10:36
Lokalizacja: Gorny Slask



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê