Zobacz wątek - www.******
NAS Analytics TAG

www.******

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

www.******

Postprzez Ścigacz » 21/7/2008, 09:45

Dyskusja na temat: www.******
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
www.******
Ścigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 21/7/2008, 09:45

Kurs euro licza po 4 złote buuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhaaaaaaaaa, o promocjach na stronach loisa możecie zapomnieć. MAło rozmiarów, wszystko po 2 sztuki, reszta za tydzień-moze dwa.
Róznica na cenie kasku SHOEI RAID II VOGUE TC-7 prawie 600 zł !!!! Oczywiscie taniej w Berlinie.

Na początku byli naprawde fajni, teraz to wszystko problem
<br><hr>peko
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 29/10/2008, 08:31

[quote="Komentatorzy"]Kurs euro licza po 4 złote buuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhaaaaaaaaa, o promocjach na stronach loisa możecie zapomnieć. MAło rozmiarów, wszystko po 2 sztuki, reszta za tydzień-moze dwa.
Róznica na cenie kasku SHOEI RAID II VOGUE TC-7 prawie 600 zł !!!! Oczywiscie taniej w Berlinie.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/2/2009, 13:33

Przeginają z cenami! Przykładowo kask SHOEI XR-1000 kosztuje u nich 1796 zl a ja właśnie kupiłem u Yamaha Polska za 1399 zł. No to chyba różnica trochę duża. Z resztą rzeczy jest tak samo, no i długo trzeba czekać na przesyłkę. <br><hr>Andre
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Jesteśmy teraz globalną wioską więc przekalkulowanie jest ła

Postprzez dwojtasiak » 5/4/2009, 15:39

ja kupowałem parę rzeczy i jestem zadowolony. A ceny w momencie zamiaru kupna porównałem z Louis'em i było OK. Niektóre rzeczy z promocji były nawet tańsze z powodu kursu EUR. Ale rzeczywiście spodnie kupowałem w Hanowerze i u nas w promocji były jakieś 40% drożej niż tam bez żadnej łaski. Myślę, że trzeba sprawdzać. Płacisz więcej ale nie musisz jechać kawał drogi - jak duże zakupy to opłaca się pojechać. Jesteśmy teraz globalną wioską więc przekalkulowanie jest łatwe :-)
dwojtasiak
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 17/3/2009, 22:40

Postprzez Komentatorzy » 5/4/2009, 20:46

Komentatorzy napisał(a):ja kupowałem parę rzeczy i jestem zadowolony. A ceny w momencie zamiaru kupna porównałem z Louis'em i było OK. Niektóre rzeczy z promocji były nawet tańsze z powodu kursu EUR. Ale rzeczywiście spodnie kupowałem w Hanowerze i u nas w promocji były jakieś 40% drożej niż tam bez żadnej łaski. Myślę, że trzeba sprawdzać. Płacisz więcej ale nie musisz jechać kawał drogi - jak duże zakupy to opłaca się pojechać. Jesteśmy teraz globalną wioską więc przekalkulowanie jest łatwe :-)<br><hr>dwojtasiak<br>
JA tam polecam <a href="http://www.******" target="blank" class="link">www.******</a><br><hr>GSXR 750cm ;)
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/4/2009, 20:50

Komentatorzy napisał(a):Przeginają z cenami! Przykładowo kask SHOEI XR-1000 kosztuje u nich 1796 zl a ja właśnie kupiłem u Yamaha Polska za 1399 zł. No to chyba różnica trochę duża. Z resztą rzeczy jest tak samo, no i długo trzeba czekać na przesyłkę. <br><hr>Andre<br>
Ja bym dokładniej sprawdził ceny, gdyż cenowo <a href="http://www.******" target="blank" class="link">www.******</a> biją innych na głowę, szczególnie w kaskach shoei, osobiście mam od nich dwa i niegdzie indziej bym nie kupił, dodam, że jeszcze są w stanie zejść z ceny, więc polecam<br><hr>GSXR 750cm ;)
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

...

Postprzez Rogaty79 » 22/4/2009, 17:57

Ja bym dokładniej sprawdził ceny, gdyż cenowo www.****** biją innych na głowę, szczególnie w kaskach shoei, osobiście mam od nich dwa i niegdzie indziej bym nie kupił, dodam, że jeszcze są w stanie zejść z ceny, więc polecam

--------------------------------------------------------------------------------
GSXR 750cm


ty chyba u nich pracujesz ze taką reklame robisz.poszukacj dokladniej a znajdziesz sklepy z tanszymi kaskami.takze nie sciemniaj bo mozna o nich wiele mowic ale napewno nie ze sa tani
poza tym stworzyli portal w którym reklamuja swoje produkty nie informujac czytelnikow ze maja wlasny sklep.to jest dla mnie manipulacja i brak obiektywizmu.nieby portal jest bezstronny a tak naprawde promuje swoje produkty.dla mnie stracili zaufanie.poprostu nie mowiac ze mają sklep stworzyli reklame firmy o ktorej nieswiadomy czytelnik nie wiei sugeruje sie w wyborze..mam wrazenie ze to troche nie wporzadku do czytelnikow ale rynek zeryfikuje ich posuniecie.ponoc pazernosc nie poplaca.
Rogaty79
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 5/1/2008, 20:14
Lokalizacja: bydgoszcz

Postprzez Komentatorzy » 7/8/2009, 10:11

Witam
Wypowiedz dotyczy sklepu w Szczecinie :
W chwili gdy otwierali sklep ceny były do przyjęcia ,
po kilku dniach ceny skoczyły średnio o 20 % , no cóż miałem okazje kupować w Berlinie u Luisa i ceny sa bez porównania kożystniejsze wybór nieporównywalnie większy promocje i okazje lepsze , a podobno moto-akcesoria sa przedtsawicielem Luisa w Polsce, w każdym razie gdy zapytałem o to w Gigastore wyciągnołem od nich iż moto-akcesoria nie są przedstawicielem Luisa a jedynie towar luisa od nich z Berlina biorą ... co ciekawe przed sklepem w Berlinie spotkałem kolegów z Bydgoszczy i z Poznania w rozmowie wyszło iż opłacało im sie przyjechać taki kawał drogi żeby zrobić zakupy , dodam iż byli na motorach ... więc zakupy nie za duże gabarytowo .
Moto-akcesoria no cóż kożystam jeśli jestem zmuszony , nie ta klasa nie ten styl nie te ceny , choć obsługa się stara , ale sama obsługa nie zrekompensuje takiej różnicy , za PAZERNY WŁAŚCICIEL/CIELE , nie potrafi jeść małymi łyżeczkami chce się odrazu nachapać .:).
No i jeszcze konkret w Berlinie zakupiłem integralny kask Kask Probiker RSX 3 czarny antracyt zapłaciłem 67 Euro za identyczny model w moto- akcesoriach zapłacicie 630 zł :) no teraz mogą Wam szczęki opaść ;) .
Pozdrawiam i życze szerokości na drodze .<br><hr>Chaos
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez invidia » 12/8/2009, 01:02

Ja kupywałem linki do horneta i kilka innych. Czas realizacji to jakaś masakra.... poza tym ceny sa strasznie wygórowane.

np. świeca do cbr 600rr na alledrogo 65, moto-akcs: 111 zeta i do tego trzeba czekać 2 tygodnie

na + zdecydowanie infolinia nocna :D
Avatar użytkownika
invidia
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 15/3/2009, 21:35
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Komentatorzy » 11/11/2009, 16:56

Niestety straciłem szacunek do tego sklepu po tym jak usunęli moją opinie o produkcie. Co prawda opinia nie była peanem na cześć produktu, ale rzetelnie staralem się opisać jego wady. Opinie, które pozostały w tym momencie nie są zgodne z prawdą i nie wierze, że zostały napisane przez tych, co wydali pieniądze na rzecz niezgodną z opisem. Uważam, że jest to nieuczciwe i przez to nie chce mieć z tym sklepem więcej do czynienia. Pozdrawiam.<br><hr>biker
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/11/2009, 23:06

krótko- zamowienie 3 tygodnie , kontakt beznadziejny, brak wiedzy sprzedawcow, ceny wysokie, nic nie maja na magazuynie tylko zamowienie , ŻENADA<br><hr>r1fan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/2/2010, 10:54

uwazajcie odziez firmy bulletproof, kupil kurte tejfirmy i po miesiacu zaczynaja szwy odchodzic oraz starly sie odblaski, za te pieniadze naprawdę warto poszukac czegos innego, pozdrawiam<br><hr>bullet
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/2/2010, 10:57

Jak to sie mowi jaki kraj taki Louis

termin , termin, termin, masakra, co roku ta sama sciema - to louis, to magazyn itp.. szczerze odradzam zakupow w tym sklepie, lepiej poszukac inne sklepu w necie.
Kolejne ich smieszne promocje caly czas to samo, ceny promocyjne to sciema, niech wlasciciel sobie wsadzi srubokret mini w 4 litery. Swiece i oleje, ogolnie cala eksploatacji w zaporowych cenach...<br><hr>tomco
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/3/2010, 10:13

Albo ja mam szczęście albo kurde wy macie pecha. Kupiłem kurtkę Cycle Spiryta i wszystko jak trzeba. Szybka przesyłka i styka jak na tą kasę.

Wszystko było tak jak powinno. Zobaczymy jak będzie po kolejnych zamówieniach - oby tak samo dobrze<br><hr>CBRa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/6/2010, 10:43

Witam, ten sklep to żenada - czekałem 7 tygodni na 2 kaski shoei - i się nie doczekałem. Co tydzień mówili mi, że za tydzień najpóźniej będą - i co tydzień przepraszali. Zamówiłem w innym sklepie na Pradze - po 2 dniach kaski czekają na mnie w sklepie. Jestem wściekły, że przez ****** straciłem 7 tygodni z i tak krótkiego sezonu motocyklowego w naszym kraju.<br><hr>Jerry75
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/9/2010, 11:55

Nie rozumiem waszych opinii, ponieważ zrobiłem tam kilkanaście razy zakupy i wszystko było na czas tj. tak jak było mówione na początku. Gdyby mi nie odpowiadał czas to rezygnował bym z zamówienia, jednak NIGDY nie czekałem dłużej niż 10 dni roboczych i to było przy bardzo trudno osiągalnym produkcie. Ceny są w porządku na tle innych polskich sklepów i proszę nie porównujcie się do zachodu. Ja jako motocyklista z wieloletnim stażem i zwiedzonym nie jednym sklepem jedyne co mogę zrobić to polecić.<br><hr>Zibi234
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/9/2010, 20:21

Komentatorzy napisał(a):Nie rozumiem waszych opinii, ponieważ zrobiłem tam kilkanaście razy zakupy i wszystko było na czas tj. tak jak było mówione na początku. Gdyby mi nie odpowiadał czas to rezygnował bym z zamówienia, jednak NIGDY nie czekałem dłużej niż 10 dni roboczych i to było przy bardzo trudno osiągalnym produkcie. Ceny są w porządku na tle innych polskich sklepów i proszę nie porównujcie się do zachodu. Ja jako motocyklista z wieloletnim stażem i zwiedzonym nie jednym sklepem jedyne co mogę zrobić to polecić.<br><hr>Zibi234<br>
Również potwierdzam tą opinię, że jest tu wszystko w porządku<br><hr>Max
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/9/2010, 20:00

Sklep totalnie do bani jeżeli chodzi o obsługę! Pan kierownik wcisnął mi kask MTR za 500zł zachwalając go sobie, że za tą cenę to świetny kask i warto go kupić bo to tanio jak na niego; po czym tydzień później cena została przeceniona na 250zł. Rękawice kupione również są bardzo kiepskiej jakości... Zdecydowanie nie polecam sklepu, bynajmniej jeżeli chodzi o obsługę i doradztwo!<br><hr>quazer
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/10/2010, 15:01

Komentatorzy napisał(a):Sklep totalnie do bani jeżeli chodzi o obsługę! Pan kierownik wcisnął mi kask MTR za 500zł zachwalając go sobie, że za tą cenę to świetny kask i warto go kupić bo to tanio jak na niego; po czym tydzień później cena została przeceniona na 250zł. Rękawice kupione również są bardzo kiepskiej jakości... Zdecydowanie nie polecam sklepu, bynajmniej jeżeli chodzi o obsługę i doradztwo!<br><hr>quazer<br>
Ja ostatnio kupowalem u nich w sklepie w Poznaniu i obsludze (w wydaniu kobiecym) nie moge nic zarzucic. jesli chodzi o ceny to dobrze ze dopiero teraz kupowalem bo porobili przeceny po sezonie i sie zalapalem.<br><hr>Shaman
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na gr