Zobacz wÄ…tek - Sprzedam cross kmx 125 lub skuter apirilia sr 50 Zachodniopo
NAS Analytics TAG

Sprzedam cross kmx 125 lub skuter apirilia sr 50 Zachodniopo

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Sprzedam cross kmx 125 lub skuter apirilia sr 50 Zachodniopo

Postprzez kalabryna » 3/10/2010, 18:18

Witam jestem nowym na tym forum. Chciałbym zaoferować do sprzedaży crossa i skuter.

Cross:
firma: Kawasaki
model: KMX 125
rok produkcji: 1997
moc: 27 koni
Przebieg: około 20 tysięcy (nie działa linka)
cena: 2700 (do negocjacji)

Motor jest w stanie wizualnym dobrym posiada normalne ślady użytkowania ale to jest cross więc nie to sie liczy. Jeżdżony tylko na olejach Castrol. Moto przeszedl remont silnika za poprzedniego właściciela (kupiłem od kolegi rok temu) moto posiada wymieniony łąńcuch. Mam do niego 2 kierunkowskazy tak dostałem nie zakładałem bo nie były mi potrzebne i lusterko teżnie założone. Moto posiada crash pady renomowanej firmy acerbis i zmienioną tylną lampę acerbis. Moto nigdy nie byl katowany ani jeżdżony po torach crossowych, używany był od czasu do czasu na wypady w niedziele do lasu.Moto posiada inne malowanie niż orginalne a mianowicie czarno zielony. 2 tygodnie temu wymieniłem olej. Nigdy mnie nie zawiódł. W pełni przygotowany na nowy sezon przegląd i ubezpieczenie do września 2011. Jestem jego pierwszym posiadaczem w Polsce.
Sprzedaje ponieważ chcem sie przesiąść na coś mocniejszego

Skuter
Firma: Aprilia
Model: sr 50 ditech
Rok produkcji: 2001
Moc: ok 6km
Przebieg; 21tys
cena 2700 (do negocjacji)
stan: bardzo dobry

Skuter jest sprowadzony z Belgii. Jestem jego posiadaczem od 2 ;at i od tego czasu zrobiłem na nim 3 tys km. Zrobiony remont silnika po 20tys km ponieważ uznałem że tak będize lepiej wymieniony był: tłok cylinder pierścienie. Motor jest na wtrysku przez co ma duże przyspieszenie i małe spalanie (ok 2,5 l /100km) Skuter nigdy mnie nie zawiódł nie jeżdżony po żadnych innych drogach niż asfaltowe. Przez ostatnie pół roku zrobilem nim może z 500km sprzedaje ponieważ potrzebuje pieniędzy na nowego crossa

Zainteresowanym wyśle zdjęcie i odpowiem na wszelkie pytania!

Kontakt:
emial: kalabryna@o2.pl
gg: 702187
tel/kom: 504717435
kalabryna
Świeżak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 3/10/2010, 17:51
Lokalizacja: Szczecin


Postprzez kalabryna » 6/10/2010, 19:49

odświerzam
Boże spraw aby nam się tak chciało, jak nam się nie chce :D
kalabryna
Świeżak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 3/10/2010, 17:51
Lokalizacja: Szczecin


Postprzez kalabryna » 7/10/2010, 16:26

skuter został sprzedany dziękuję
Boże spraw aby nam się tak chciało, jak nam się nie chce :D
kalabryna
Świeżak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 3/10/2010, 17:51
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez kalabryna » 16/10/2010, 22:08

odświerzam
Boże spraw aby nam się tak chciało, jak nam się nie chce :D
kalabryna
Świeżak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 3/10/2010, 17:51
Lokalizacja: Szczecin



Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê