Zobacz wÄ…tek - 193 cm wzrostu.SUZUKI BANDIT 600
NAS Analytics TAG

193 cm wzrostu.SUZUKI BANDIT 600

O wszystkim
_________

193 cm wzrostu.SUZUKI BANDIT 600

Postprzez alanix » 12/3/2007, 19:55

Witam wszystkich motocyklistów. Mam problem iz jestem osobą wysoką i potrzebuje od was pomocy. Siedzialem na wielu motocyklach i czułem się generalnie jakbym siedzial na motorku dla dzieci a mianowicie mowie o scigaczach ktore bardzo lubie. Kolega mi doradził abym zainteresowałl się naked bikeami. A co wy proponujecie??
POzdrawiam
alanix
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12/3/2007, 19:49


Postprzez luucan » 12/3/2007, 20:05

ogólnie rzecz biorąc naked to motocykle NAJCZĘSCIEJ przeznaczone do miasta więc prezentują takie zalety jak zwrotnośc, niska waga i niewielkie gabaryty, więc nie wiem czy to dobry pomysł. a co do bandita to myślę że powinien być ok, chociaż jeżeli lubisz ścigacze (wnioskuję że chodzi ci o obudowane plastiki) to możesz być nieco rozczarowany banditem. Troche słaby, ale wybór zostawiam tobie. pozdrawiam.
Suzuki GS500E '94
Avatar użytkownika
luucan
Świeżak
 
Posty: 157
Dołączył(a): 21/2/2006, 13:57
Lokalizacja: Zielona Góra


Postprzez alanix » 12/3/2007, 21:45

Dzieki za odpowiedź tylko jak to się ma do mojego wzrostu czy bedzie mi wygodnie?? Na tym mi najbardziej zalezy z tego co wiem to muscle bike-y dorownuja scigaczam np honda x11 albo najnowszy suzuki ktory ma ponoc silnik z hajabusy. Ale najbardziej mi zalezy na komforcie.
alanix
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12/3/2007, 19:49

Postprzez Genji » 12/3/2007, 23:47

alanix napisał(a):Dzieki za odpowiedź tylko jak to się ma do mojego wzrostu czy bedzie mi wygodnie?? Na tym mi najbardziej zalezy z tego co wiem to muscle bike-y dorownuja scigaczam np honda x11 albo najnowszy suzuki ktory ma ponoc silnik z hajabusy. Ale najbardziej mi zalezy na komforcie.


Jesteś dryblas, zależy Ci na komforcie i nie chcesz czuć się jak na rowerku młodszego brata... ok. to już wiemy - ale do czego chcesz chłopie używać tego moto? popis na rynku w Pcimiu Wielkim czy coś poważniejszego?
Na czym jeździłeś wcześniej?... bo na motorynce to sobie Ciebie Magic Jordanie nie wyobrażam.. :D
Będę tendencyjny... ale dla koszykarzy polecam TDM i punto! - nawet jako pierwsze moto - kup sobie od razu gmole itd.!
Aprilia RSV 1000R Tuono 2007
Play it safe or play it cool!
Avatar użytkownika
Genji
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 508
Dołączył(a): 17/1/2007, 14:10
Lokalizacja: Wrocek

Postprzez alanix » 13/3/2007, 01:09

HEja
na czym jezdziłem? tak naprawde to na 2 motorach na mz 251 kolegi no i raz sie przejechalem sv 1000s , ale byłem osrany po sv-łce. Za szybki i za zrywny jak na osobe ktora nie jezdzila nigdy "japońcami"
Krecą mnie motorki a'la Bandit gdyż są wyzsze od ścigaczy. Na predkosci mi tak bardzo nie zalezy. Bandit mnie kreci gdyz świetnie wyglkada i zegarki oraz lampe ma piekną. TDM napewno byłaby wygodna podobnie jak Vstrom no ale kasy to tez nie mam na takie cacka. Myslalem ze moze na poczatek gs 500 bo dobry do nauki (ponoć). Kolega (jezdzi na Sradzie 600) mi odradził gdyz stwierdził ze szybko mi się znudzi ta maszyna i bede potrzebował lepszej wiec zasugerował ze moze bandit. A ze ten model mi sie zawsze podobał wiec poruszyłem ten temat wzrostu i chcialbym sie dowiedziec co wy na to. Osiemdziesiat kilka koni zaspokoi moje potrzeby . Prosze o odpowiedz w sprawie mojego kompfortu jazdy po miescie jak i w trasę.
alanix
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12/3/2007, 19:49

Postprzez mariusz_v » 13/3/2007, 09:54

bandit może byc, ale pomysl o 1200. Poza tym z długimi nogami łatwiej zejśc na kolano..
SV 650 S, ale polujÄ™ jeszcze na jakieÅ› V8
Avatar użytkownika
mariusz_v
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 72
Dołączył(a): 10/3/2006, 16:53
Lokalizacja: w-wa

Postprzez bmroczyk » 13/3/2007, 10:15

Co z tego ze bedzie dotykal kolanem ziemi jesli nie pochyli odpowiednio motoru i nie utrzyma predkosci . Mozna dotykac kolanem ziemi nie pochylajac sie zbytnio ale to mija sie z celem ;/
Jesli mowisz juz o Bandicie to rozwaz inne motory z tej klasy np. Fazer 1000
Mój znajomy kupil wlasnie takiego 2006r .
bardzo fajny motor z duza moca.
A moze jakies fajne duze supermoto ? lub jakis turystyk
Life begins at 200 km/h :) | | | http://bikepics.com/members/bmroczyk | | Fz1N 08` / Ktm 525 XC SS 08` Atv
Avatar użytkownika
bmroczyk
Bywalec
 
Posty: 591
Dołączył(a): 28/2/2007, 09:28
Lokalizacja: Åšroda CITY

Postprzez Terror » 13/3/2007, 11:59

ja jestem ciut niższy niz 190 i na B6 czułem się całkiem dobrze. Trochę mi nie pasuje osiągami, ale wielkością tak - jest OK.
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez Gandi » 15/3/2007, 20:20

Mam 194 i bede kupowac niebawem B6. Przymierzalem sie do niego ostatnio i siedzi mi sie dobrze ,nogi akurat w wyzlobieniach... jednym slowem jest ok :)
Gandi
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15/3/2007, 20:17

Postprzez Magik » 15/3/2007, 20:41

Eeeeeeeee tam....... Ja mam 190 cm wzrostu i na b6 mam skurcze nóg... Jak dla mnie nie jest to wygodna pozycja... Mam za długie nogi i niestety po krótkim czasie dostaje skurczy, czego efektem była jazda na połowie siedziska... ( musiałem się odsuwać do tyłu ) .

Usiądź, przejedź się, odeń i kup. Proste :)

Pozdrawiam i życzę trafnego zakupu.
Magik
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê