Zobacz wÄ…tek - DOPALACZE
NAS Analytics TAG

DOPALACZE

O wszystkim
_________

DOPALACZE

Postprzez falconiforme » 8/10/2010, 11:20

Pewnie śledzicie historię dopalaczy. A mnie wreszcie szlak trafił.

http://www.tvn24.pl/-1,1676939,0,1,sejm ... omosc.html

Niedługo wszystko będzie zakazane. Sranie na sedesie, zbieranie muchomorów czy grzebanie sobie palcem w dvpie. Ustawa będzie regulowała pod jakim kątem masz sikać a po skończonym posiłku w restauracji musisz umyć zęby. I zrobi się jak w chinach gdzie ludziom odpier**la.

I sami pozbawimy się ewolucji, gdzie słaby sam się powinien wykończyć.
Dżijzys kwrwa ja pier00le.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze


Postprzez leff » 8/10/2010, 11:34

ale czego sie irytujesz? wiesz ile kasy idzie na ratowanie tych baranow po dopalaczach?

niech sobie biora ale pod warunkiem, ze w razie czego rezygnuja z interwencji lekarza
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX


Postprzez warmplace » 8/10/2010, 11:37

hehe wiesz gościu od dopalaczy podobno też płaci podatki duże :D
warmplace
Świeżak
 
Posty: 345
Dołączył(a): 17/9/2009, 21:20

Postprzez Seba_ER5 » 8/10/2010, 11:41

falconiforme widzę ze nie masz ćpuna w rodzinie i nie widzisz problemu.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Postprzez domin1995 » 8/10/2010, 11:45

Kto chce niech bierze...
falconiforme w pewnym sensie sie z toba zgodze.
Aprilia RS 50 --> Cagiva Mito 125 --> Suzuki SV650S
Avatar użytkownika
domin1995
Świeżak
 
Posty: 115
Dołączył(a): 11/9/2010, 20:25
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Postprzez gruby19 » 8/10/2010, 11:48

a ja tam jestem za. jarałem jakies gówno 2 razy i mi starczy. wole babke niż to. nawet nie wiesz z czego to zrobili. a przynajmniej troche mlodych glupich ludzi sie uratuje..
Wole jak człowiek na dwóch, niż jak zwierze na czterech...

Honda XLV 125 Varadero V-8

http://www.polskajazda.pl/Profil,Honda,XLV,125,Varadero,TGB,F409,Royal,Cruise/42971 (otwórz link)
Avatar użytkownika
gruby19
Stały bywalec
 
Posty: 1220
Dołączył(a): 29/10/2009, 19:36
Lokalizacja: witkowo

Postprzez warmplace » 8/10/2010, 11:59

To jest w sumie dyskusyjna sprawa.. Z jednej strony faktycznie niektórzy przesadzili z dopalaczami :) Z drugiej strony ile osób umarło z przepicia na marskość wątroby wpadło pod samochód pod wpływem alkoholu. Ile osób dostało raka płuc od papierosów. One mimo tego dalej są legalne. Można tu walnąć wywód np pt. co jest zdrowsze ganja czy dopalacze, ganja czy wódka, wódka czy dopalacze... i co powinno być zabronione a co legalne...
warmplace
Świeżak
 
Posty: 345
Dołączył(a): 17/9/2009, 21:20

Postprzez patryk83 » 8/10/2010, 12:06

Seba_ER5 napisał(a):falconiforme widzę ze nie masz ćpuna w rodzinie i nie widzisz problemu.

Ja znam dośc sporo alkoholików i żadnego ćpuna a ludzi palących trawę też znam i to wcale nie mało więc dlaczego nie zabiorą się za alkohol i papierosy?
Wiesz ile idzie kasy na leczenie raka płuc albo na leczenie wszystkich po wypadkach spowodowanych przez pijanych kierowców.
ZAKAZAĆ ALKOHOLU ORAZ PAPIEROSÓW
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez sebasbox » 8/10/2010, 12:07

jak dla mnie to mogą je sprzedawać każemy kto skończył 18 lat, sam tego shitu nie kupiłbym nigdy...tylko tak jak napisał poprzednik żeby później z moich podatków nie szła kasa na leczenie takiego barana.
W ogóle co to jest żebyśmy musieli dopłacać do jakiś narkomanów, alkoholików itp.
Druga sprawa jaka jest różnica pomiędzy alkocholem, fajkami a dopalaczami. Różnica jest taka ze z dopalaczy nasze kochane państwo nie ma kasy. Pomyślcie ile osób w ciągu roku zabija alkohol czy fajki? Gwarantuje że to przy tym dopalacze to pikuś. WIĘC NIE BĄDŹMY HIPOKRYTAMI!

Tak jak pisałem dla mnie nie powinno być żadnych zakazów, w końcu w teorii to wolny kraj, byle by później nie było narkomanów utrzymanków na garnuszku państwowym.
sebasbox
Świeżak
 
Posty: 382
Dołączył(a): 21/1/2010, 15:07

Postprzez warmplace » 8/10/2010, 12:12

Tzn kasę jakąś ma bo za każdą działalność płaci się podatki. Nie ma natomiast dodatków z cyklu podatek akcyzowy czy cos :)
warmplace
Świeżak
 
Posty: 345
Dołączył(a): 17/9/2009, 21:20

Postprzez grunder » 8/10/2010, 12:19

To już lepiej się naćpać prawdziwimy dopalaczami, czyli marichuana, amfetamina, a nie brać jakieś wymyślunki ze szkodliwymi substancjami typu rtęć.

Wole sobie zajarać skręta niż łykać te gówna.
Avatar użytkownika
grunder
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2969
Dołączył(a): 19/9/2010, 20:29
Lokalizacja: LBN/WÅ‚odawa

Postprzez froger » 8/10/2010, 12:21

Mi sie natomiast nie podoba sposób w jaki rząd walczy z dopalaczami - towar i działalność gospodarcza, z której są przeciez podatki, w jednym dniu jest legalna a na następny dzień wszystko jest zamykane a ludzie sa aresztowani ... Przeciez to zamach na wolny rynek! Dlaczego nie wprowadzono odpowienich ustaw z rocznym czasem "na przystosowanie" (chocby przystosowanie mialo oznaczac zamkniecie 100% sklepow z dopalaczami). Przez takie zagrywki rzadu ludzie traca duzo pieniedzy. Moim zdaniem, to co robi rzad jest jawnym zamachem nie tylko na wolny rynek, ale także na demokracje - cóż, przedtem "ofiarami" demokracji były ćpuny, teraz biznessmeni ...
froger
Świeżak
 
Posty: 170
Dołączył(a): 14/5/2008, 21:18
Lokalizacja: Andrychów

Postprzez rossavu » 8/10/2010, 12:26

W srode sasiad mial otwierac sklep z dopalaczami w Andrychowie lecz przez polskie prawo raczej do tego nie dojdzie.
Tydzien temu zmarl "znajomy" po przedawkowaniu "dopalaczy" - okazalo sie, ze kupil podrobiony srodek o podobnej nazwie.
Wiadomo, ze to co jest w smartszopach nie jest zdrowe ale znow nie przesadzajcie, ze jest tam syf na szczury itp (w podrobionych towarach zapewne tak).

Dopalacze byly b. dobra alternatywa dla narkotykow - kto ma cpuna w rodzinie/znajomych ten wie jak bardzo wyniszczaja organizm. Jakos nie spotkalem sie z przypadkiem zeby ktos wzial dopalacza i uzaleznil sie na maxa tak jak to sie dzieje po fecie itp.
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51

Postprzez sebasbox » 8/10/2010, 12:42

ludziska palcie marychę w nie szprycujecie się jakimś gów nem co nawet nie wiadomo co w tym jest.
sebasbox
Świeżak
 
Posty: 382
Dołączył(a): 21/1/2010, 15:07

Postprzez rossavu » 8/10/2010, 12:45

mam dzialke ok 1ha - mozemy zalozyc tam wlasne panstwo i zalegalizowac rozne podejrzane specyfiki - chetni pisac na priv.
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51

Postprzez Seba_ER5 » 8/10/2010, 13:50

ZAKAZAĆ ALKOHOLU ORAZ PAPIEROSÓW


W Szwecji sobie z alkoholizmem jakoÅ› radzÄ…. Alkoholicy jezdza do Polski.

A tak w ogóle to rozpierd...la mnie niektórych podejście i szprycujcie się tym gównem póki mnie to nie dotyczy i wasze zachowanie nie oddziałuje na mnie czy moja rodzinę. Ciekawe jak byłbyś zadowolony gdyby to Twoje dzieciaki po to sięgnęły. Ćpajcie se etc... a miedzy uzależnieniem a zażywaniem okazyjnie jest cienka linia i się nie obejrzycie a będziecie znajdować wymówki.

Dlaczego sa one sprzedawane jako towar kolekcjonerski, a nie środek spożywczy?, bo pewnie w przeciwieństwie do alkoholu nawet w małych ilościach to g... powoduje spustoszenie.
P.S. jaranie trawy z bonga powoduje rozedmę płuc. Wszystko jest dla ludzi ale ja w siebie nie wpierd...m rzeczy typu domestos bo da mi to kopa.

I tak jestem za okazyjny spuszczeniem wpier..l bo patrząc na to co sie dzieje dookoła to bezstresowe wychowanie nie pomaga a i rodzicom tez by się przydało a może by poświecili dzieciom trochę więcej czasu.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Postprzez madcap » 8/10/2010, 14:35

od rodziców z tym prezentem o nazwie wpier..... to bym zaczął
dlaczego sprzedają w ten sposób - celem obejścia ustawy
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez arktan » 8/10/2010, 14:52

rossavu napisał(a):mam dzialke ok 1ha - mozemy zalozyc tam wlasne panstwo i zalegalizowac rozne podejrzane specyfiki - chetni pisac na priv.


pisałbym sie :D
arktan
Bywalec
 
Posty: 630
Dołączył(a): 31/8/2008, 18:30
Lokalizacja: Kluczbork

Postprzez turboponczek » 8/10/2010, 15:01

Dopalacze, dopalacze.. uwielbiam ten temat.. mimo iż paliłem tylko zioła i to może z 4-5 razy dla przetestowania, i za każdym razem coś innego.

Faza bardzo kiepska - i tu nie chodzi o moc produktu tylko jakość fazy. Przeważnie człowiek jest mocno nie ogarnięty mimo iż mało spalił, do chill outu to bym luty nie porównał. Na spokojny sen ? Przed siłką ? Prowadzić furkę - zapomnij. Czasami straszne schizy się wkręcały, oczywiście ciśnienie idzie w górę. Jeden kumpel miał problemy żeby złapać oddech. Agresor - raczej wykluczone, chodź nie wiem jak po proszkach, pigułkach i grzybkach z tych sklepów. Stan się utrzymuje raczej krótko, 20-30 min i jesteś trzeźwy, lecz nie do końca. Za każdym razem po paleniu wysępuje takie dziwne uczucie które trwa przez pare ładnych godzin... coś na wzór schizofrenii.
No ale nic dziwnego, skoro produkcje tych wszystkich specyfików wyglądają bardzo schematycznie: potrzebna jest jakaś biomasa wymieszana, spryskana i co tam jeszcze z odpowiednim czymś jak np boostery do roślin, trutki na szczury, środki do czyszczenia i już mamy gotową mieszankę ziołową czy też inne ścierwo które jak wiadomo nie służy do spożycia.
Wierzcie lub nie ale troche inwencji twórczej i można samemu zacząć produkować takie "dopalacze" nawet w garażu.

Także.. po co to ćpać ? Nie potrafię tego zrozumieć, osobiście uważam to za g*wno. Może dlatego że łatwiej przeciętnemu dresowi pójść legalnie do sklepu, kupić legalnie tytkę jakiegoś legalnego substytutu kanabisu i zjarać też legalnie bez wpędzania siebie w chory obłęd że zaraz policja go będzie przeszukiwać albo testy mu zrobią jak zatrzymają go spiz*anym za kółkiem.

No ale generalnie na chłopski rozum problem z dopalaczami nie istnieje. Jest przecież bardzo wyraźnie napisane i to dużymi literami że dany produkt nie nadaje się do spożycia przez ludzi. Tak samo jest napisane na domestosie... także w czym problem ?
Ludzie inhalują się naftą, klejami, piją denaturat a nawet wpieprzają gałkę muszkatołową, którą można znaleźć w każdej kuchni. Można też zapodać sobie spirytus w kanał albo zrobić sobie kompocik ze słomy makowej. To co ? Delegalizujemy słomę , denaturat ? A może przestaniemy budować mosty bo ludzie 3 razy w roku z nich skaczą ? Widelcem też można się zabić. Uważam że produkcja sztućcy powinna być zabroniona !

Druga i najistotniejsza sprawa - wolność wyboru. Niby żyjemy w wolnym kraju. No ale widać że chyba nie do końca, bo jak to k*rwa jest że człowiek sam nie może podjąć decyzji o tym czy chce być ćpunem i pragnie wpierdalać tony kokolino i że ma ochotę mieć piątke trawy przy sobie ? Jego życie - jego osobiste wybory.
I każdy powinien to poszanować. Bo wielu jest takich antyzwolenników którzy tylko potrafią wykrzykiwać "dobrze że zakazują, dobrze tak ćpuną" (popijając przy tym pifko - pieprzona hipokryzja) nie mając nic konkretnego do powiedzenia.

Polski rząd tak naprawde ma głęboko w dvpie czy ktoś skończy naćpany w rynsztoku czy też nie. Tu chodzi głównie o to że polaczky mają pić a nie ćpać, mamy wspierać polmos i tyle ! Nawet nie mają solidnych podstaw na zakazanie ścierwolaczy.
I nagle się przemują teraz po 2 latach istnienia dopalaczy w PL że ktoś przez własną głupotę przekręcił się bo spożył o 10x za dużą dawkę.
Na polskich drogach ginie dziennie o wiele więcej osób i jakoś nie widzę żeby walczyli z tym i remontowali drogi.

Cała ta sytuacja jest tylko dowodem na to że jakiś tam procent polskiego społeczeństwa ma smaczka na inne używki i to właśnie najczęsciej te ziołowe. Dlatego jak najszybciej powinniśmy CHOCIAŻ zdekryminalizować marihuanę, tak jak zrobił to niedawno w Kalifornii Arnold Schwarzenegger (źródło - http://stopthedrugwar.org/chronicle/201 ... gns_mariju). To własnie dzięki niemu każdy Kalifornijczyk może posiadać przy sobie nawet do 28g suszu. Czyż to nie jest piękne ? Widać że Arni siedzi w temacie. :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez C-bool » 8/10/2010, 15:04

Nie paliłem/zażywałem dopalaczy. Stanowczo za drogie.
GS500F --> SV650S --> Bandit 600N --> XV535 Virago
Avatar użytkownika
C-bool
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2915
Dołączył(a): 23/8/2007, 21:26
Lokalizacja: Poznań

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości




na górê