Zobacz wątek - Doszkalanie po uzyskaniu prawa jazdy
NAS Analytics TAG

Doszkalanie po uzyskaniu prawa jazdy

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Doszkalanie po uzyskaniu prawa jazdy

Postprzez luqa90 » 2/10/2010, 13:34

Witajcie, chciałbym Was prosić o polecenie jakiejś szkoły w Polsce, najlepiej południowo-wschodniej ale nie wykluczam też wycieczki na drugi koniec Polski. Szkoły, która specjalizuje się w doszkalaniu kierowców z prawem jazdy kat. A, przeciwskręty, hamowanie awaryjne, efektywna zmiana biegów, płynna jazda w zakrętach, jazda na większych maszynach (obcowanie z większą mocą pod okiem doświadczonego człowieka) itp. Niewątpliwym plusem dla mnie byłoby ćwiczenie na maszynach szkoły, nie na prywatnej. Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi w moim temacie.
luqa90
Świeżak
 
Posty: 213
Dołączył(a): 27/4/2010, 13:40
Lokalizacja: Rymanów Zdrój


Postprzez bryk77 » 2/10/2010, 14:11

Czy ktoś może powiedzieć coś więcej o tym (otwórz link) :?: Wiele osób tu poleca Kulikowisko tylko to jest w Wawie.
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin


Postprzez grzybek124 » 3/10/2010, 23:04

Tylko pro-motor. Nie ma lepszej szkoły. NAuczą Cię wszystkiego i nawet choćbyś chciał to nie pojeździsz na swojej maszynie. Dowiesz się dużo więcej niż mógłbyś się tego spodziewać. www.pro-motor.pl . Zobacz i popytaj ludzi, którzy tam byli. Jeśli chcesz jeździć szybko i bezpiecznie, to nie masz alternatywy.
FZR 1000
Avatar użytkownika
grzybek124
Świeżak
 
Posty: 121
Dołączył(a): 19/3/2009, 23:05
Lokalizacja: wiocha

Re: Doszkalanie po uzyskaniu prawa jazdy

Postprzez Pat123 » 6/10/2010, 12:35

luqa90 napisał(a):Witajcie, chciałbym Was prosić o polecenie jakiejś szkoły w Polsce, najlepiej południowo-wschodniej ale nie wykluczam też wycieczki na drugi koniec Polski. Szkoły, która specjalizuje się w doszkalaniu kierowców z prawem jazdy kat. A, przeciwskręty, hamowanie awaryjne, efektywna zmiana biegów, płynna jazda w zakrętach, jazda na większych maszynach (obcowanie z większą mocą pod okiem doświadczonego człowieka) itp. Niewątpliwym plusem dla mnie byłoby ćwiczenie na maszynach szkoły, nie na prywatnej. Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi w moim temacie.


W Lublinie znam goscia do ktorego mozna by uderzyc, daj na PW w przeciwnym wypadku jak juz powiedziano Kulikowisko.

Pozatym, to czego oczekujesz mozna doszlifowac samemu czy z jakims kumplem.

grzybek124 napisał(a):Tylko pro-motor. Nie ma lepszej szkoły. …. to nie masz alternatywy.


Zalezy na ktorego z ich instruktorow trafisz. Na innym forum czytalem kiedys dyskusje na temat techniku jazdy, jeden i ich instruktorow poszedl w zaparte, zostal zapedzony w tzw. Kozo Rog. Jego poziom wiedzy nie byl wiec ponad srednia przecietna co w przypadku renomy szkoly nie wrozy nic ciekawego.

:wink:
Pat123
Świeżak
 
Posty: 359
Dołączył(a): 17/9/2010, 10:11

Re: Doszkalanie po uzyskaniu prawa jazdy

Postprzez hefron » 6/10/2010, 15:51

Pat123 napisał(a):Zalezy na ktorego z ich instruktorow trafisz. Na innym forum czytalem kiedys dyskusje na temat techniku jazdy, jeden i ich instruktorow poszedl w zaparte, zostal zapedzony w tzw. Kozo Rog. Jego poziom wiedzy nie byl wiec ponad srednia przecietna co w przypadku renomy szkoly nie wrozy nic ciekawego.


"Poszedł w zaparte", "jeden z ich instruktorów", "poziom wiedzy nie był więc ponad średnią". Takie pierniczenie bez sensu lubię najbardziej :D
Avatar użytkownika
hefron
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola

Re: Doszkalanie po uzyskaniu prawa jazdy

Postprzez Pat123 » 6/10/2010, 15:57

hefron napisał(a):"Poszedł w zaparte", "jeden z ich instruktorów", "poziom wiedzy nie był więc ponad średnią". Takie pierniczenie bez sensu lubię najbardziej :D


Kolego wybacz ale dla mnie jezeli ktoos pierdo*i, ze tylny hamulec uzywa sie tylko i wylacznie do dopasowania predkosci aby jedynie pokonac zakret jest totalna niewiedzoa i nieznajomoscia techniki jazdy motocyklem wiec o czym my tu mowimy ?

:wink:
Pat123
Świeżak
 
Posty: 359
Dołączył(a): 17/9/2010, 10:11

Postprzez hefron » 7/10/2010, 16:39

Bo takie rzeczy się mówi "zielonym" po to, żeby nie zabili się używając tylnego hamulca bez wiedzy kiedy jej używać. Jakbyś uczył się jeździć dłużej, na pewno pokazaliby Ci do czego można używać tego hamulca, ale widać, że Ty wiesz najlepiej, a wszyscy inni to durnie.
Avatar użytkownika
hefron
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola

Postprzez Duriv » 7/10/2010, 18:16

OSK Klasa w Lublinie :) Motocyklowa szkoła.
Czarny 300cc 2T.
Avatar użytkownika
Duriv
Bywalec
 
Posty: 958
Dołączył(a): 16/5/2007, 16:57
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Gregorgsxr » 7/10/2010, 21:35

Ja byłem strasznie zadowolony ze szkoły Pro Motor z Warszawy. Uczestniczyłem tam w kursach doszkalających i mimo, że z motocyklami mam spore doświadczenie to sporo się nauczyłem.

Do PAT 123
Nie oczerniaj ludzi z którymi nie miałeś doczynienia a jedynie słyszałeś gdzieś na forum. Niszczysz w ten sposób czyjąś pracę.
Zresztą czytając większość twoich postów odnosze wrażenie, że jesteś niezłym pieniaczem. Wszystkich strofujesz i wydaje Ci się , że jesteś najmądrzejszy.
Gregorgsxr
Świeżak
 
Posty: 203
Dołączył(a): 30/5/2010, 19:28
Lokalizacja: WWA

Postprzez grunder » 7/10/2010, 22:54

"Wszystkich strofujesz i wydaje Ci się , że jesteś najmądrzejszy."


Też ostanio to wrażenie odniosłem, nawet się wywiązała ostra dyskusja na Shoutboxie...
Avatar użytkownika
grunder
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2969
Dołączył(a): 19/9/2010, 20:29
Lokalizacja: LBN/Włodawa

Postprzez luqa90 » 8/10/2010, 08:57

Czytając Wasze wiadomości pewnie zrobię sobie wycieczkę do Warszawy, co prawda mam 400km ale to nie przeszkoda, czytałem na stronie ich ofertę ale nie znalazłem informacji na jakich motocyklach dokładnie prowadzą szkolenia.
luqa90
Świeżak
 
Posty: 213
Dołączył(a): 27/4/2010, 13:40
Lokalizacja: Rymanów Zdrój

Postprzez Pat123 » 9/10/2010, 14:49

hefron napisał(a):Bo takie rzeczy się mówi "zielonym" po to, żeby nie zabili się używając tylnego hamulca bez wiedzy kiedy jej używać.


Rozgranicz moze najpierw, ze dyskusja toczyla sie nie w OSK gdzie masz „“ swierzakow “ ale na FM ( jezeli Ci to cos mowi ). Ludzie ktorzy zabierali tam glos swierzakami nie sa. Pan instruktor walnol babola, niestety nie mial na tyle jaj aby sie do tego przyznac. Poszedl w zaparte, na koncu dyskusji podwinal ogon pod siebie i poszedl jak niepyszny.

hefron napisał(a):...Jakbyś uczył się jeździć dłużej, na pewno pokazaliby Ci do czego można używać tego hamulca,


Sprecyzuj moze co uwazasz za nauke, co wazniejsze ile Twoim zdaniem ktos uczy sie jezdzic,

Gregorgsxr napisał(a):Ja byłem strasznie zadowolony ze szkoły Pro Motor z Warszawy. Uczestniczyłem tam w kursach doszkalających i mimo, że z motocyklami mam spore doświadczenie to sporo się nauczyłem.

Jezeli nie tajemnica, to z kim miales zajecia ? Ciesze sie ze byles zadowolony.

Gregorgsxr napisał(a):Do PAT 123
Nie oczerniaj ludzi z którymi nie miałeś doczynienia a jedynie słyszałeś gdzieś na forum. Niszczysz w ten sposób czyjąś pracę.


Napisalem jedynie, ze jeden instruktor, reszta jest OK ale ten jeden konkretnie w tym przypadku zepsul reputacje szkoly.

Jezeli prowadze z kims wymiane slow to wydaje mi si, ze moge go ocenic. Spojrz co napisales ponizej, nic o mnie nie wiesz a rowniez mnie oceniles

Gregorgsxr napisał(a):Zresztą czytając większość twoich postów odnosze wrażenie, że jesteś niezłym pieniaczem. Wszystkich strofujesz i wydaje Ci się , że jesteś najmądrzejszy.


:wink:
Pat123
Świeżak
 
Posty: 359
Dołączył(a): 17/9/2010, 10:11

Postprzez Gregorgsxr » 9/10/2010, 20:31

Jezeli nie tajemnica, to z kim miales zajecia ? Ciesze sie ze byles zadowolony.

Z Markiem Godlewskim
Gregorgsxr
Świeżak
 
Posty: 203
Dołączył(a): 30/5/2010, 19:28
Lokalizacja: WWA

Postprzez MaŁy_Bandzior » 14/10/2010, 19:11

Żeby nie powielać tematu zapytam tutaj. Pytanie praktycznie to samo co autora tylko odnoszące się do zachodniopomorskiego i bliższych rejonów np. Poznań , Gorzów.
Mów co myślisz , rób co mówisz .

Suzuki Bandit gsf 400
MaŁy_Bandzior
Świeżak
 
Posty: 352
Dołączył(a): 26/2/2010, 20:24



Powrót do Technika jazdy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na gr