Zobacz wątek - Prosze o porade. Jaki kupić sprzet na pierwszy raz?
NAS Analytics TAG

Prosze o porade. Jaki kupić sprzet na pierwszy raz?

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Prosze o porade. Jaki kupić sprzet na pierwszy raz?

Postprzez Kicho » 3/10/2010, 22:49

Witam
Od dłuższego czasu planuje zakup cruiser'a. Nie wiem na co się zdecydować. Oglądam Drag stara, Hondę shadow, Vulcana, Honde VTX oraz Intrudera. Chce wydać ok 15 - 18 tys. Mam 190 cm wzrostu i ok 95 kg. Planuje, ze będę na nim jeździł z zona, wiec należy brać pod uwagę 2 osoby. Zakładam, ze ma to być pojemność 1100 (raczej nie mniejsza). Nie wiem czy słusznie wybieram rozmiary silnika. Nie jeździłem na moto ok 16 lat. Na razie sugeruje się tym, ze chce kupić raz a dobrze, wiec nie chce kupować małego motoru i potem męczyć się ze zbyciem i wyminą na coś mocniejszego. Bardzo Was proszę o porady/sugestie, bo już sam nie wiem co wybrać, żebym nie musiał ciągle pchać mojego nowego zakupu :-)
Pozdrawiam wszystkich ! :-)
Krzysiek
Kicho
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3/10/2010, 22:39
Lokalizacja: Bydgoszcz


Postprzez dveagle » 4/10/2010, 15:26

Wczoraj/przedwczoraj ewentualnie parę dni temu był artykuł wyświetlony na głównej stronie (jak byk!) o tym, co na pierwszy motor. Myślę, że powinieneś go przeczytać a potem dopiero pytać na forum (w razie ewentualnych dodatkowych pytań).
Avatar użytkownika
dveagle
Świeżak
 
Posty: 66
Dołączył(a): 4/4/2010, 17:01
Lokalizacja: Bełchatów


Postprzez Kicho » 4/10/2010, 16:21

Słuchaj dveagle. Wymieniłem kilka interesujących mnie modeli i prosiłem o sugestie (jest napisane JAK BYK!). W artykule nie ma tego typu porównań (też jest napisane jak byk!). Więc mam dla Ciebie dobrą rade. Jeżeli nie chcesz udzielać porad to po prostu nie pisz. Po co takie denne uwagi jak ta, którą napisałeś? Poza tym jestem tu nowy, więc mogę nie znać struktury forum ani starych artykułów - nawet jak są napisane jak byk!
To tyle!
Krzysiek
Kicho
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3/10/2010, 22:39
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Leg1oN » 4/10/2010, 18:12

viewtopic.php?t=628
jest obszerny temat przyklejony..
radze sie zaznajomic ze struktura forum a przede wszystkim z jego regulaminem..
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości




na górê