Zobacz wÄ…tek - Re: CBR 1100 XX Blackbird
NAS Analytics TAG

Re: CBR 1100 XX Blackbird

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Re: CBR 1100 XX Blackbird

Postprzez a_marcin » 22/9/2010, 10:34

Hejka,

Możecie coś rzec o tym sprzęcie?: http://otomoto.pl/honda-cbr-1100-xx-oka ... 83711.html - widzę go od jakiegoś czasu na otomoto, był też na ścigaczu - ciekaw jestem czy to jest jakaś ściema ten sprzedawca czy poważny - pogrzebałem trochę w sieci i sprzedawał kiedyś VFR, Bandita 1200, Triumph'a Sprinta [chyba że ktoś inny miał jego nr. telefonu] - tylko nie wiem kiedy bo przez archiwum google wchodziłem na kopie giełdy ścigacza gdzie nie ma dat zamieszczenia ogłoszenia.

Dzięki za info/sugestie/opinie.

Pozdr,
Marcin

EDIT, Jakoś nie zauważyłem że obok przycisku "Nowy temat" jest przycisk "Locked" przy wątku "pytania o motocykle z ogloszen" - tym sposobem mój post znalazł się tu - jeśli ktoś coś wie - proszę o info.
a_marcin
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 31/1/2010, 00:09
Lokalizacja: Wawa


Postprzez Seba_ER5 » 23/9/2010, 19:01

Jest teraz nowy dzial do tego.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58


Postprzez a_marcin » 23/9/2010, 21:50

Hmmm, Twoja opinia co do tego linka jest jak najbardziej konstruktywna... :P wielkie THINX...

tak dla Twojej wiedzy ja nie pisałe "Tu" tego posta tylko w starym,dedykowanym do tego wątku....

przecie zanim znalazłem swojego posta to sporo przegrzebałem i wiele znalazłem - też nowy dział....

Ale każda pomoc się przyda, oby tak dalej.

Pozdr,
Marcin

BTW, zamiast kierować posty wysyłane na wątek "pytania o motocykle z ogloszen" TU, admin powinien ustawić przerzucanie ich do nowego działu...
a_marcin
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 31/1/2010, 00:09
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Seba_ER5 » 24/9/2010, 07:42

No zajebiaszczo? Jestes z Wawy to jezdz i go obejrzy w koncu moto tez jest z Wawy.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Postprzez a_marcin » 24/9/2010, 08:01

Seba, jesteś super pomocny... normalnie teraz to pojadę od razu kupić... :shock:

Zrozum ze przy takim wydatku i zakupie jak dla mnie już docelowego moto [znaczy gdyby nie cena to była by to VFR 1200 - testowałem i jest suuuper] każda opinia jest istotna, gdzie moje oglądanie tego moto może mniej wnieś niż opinia o sprzedawcy czy osoby która się zna na rzeczy i widziała już ten egzemplarz...

Eeeech...

Pozdr,
Marcin
a_marcin
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 31/1/2010, 00:09
Lokalizacja: Wawa

Postprzez a_marcin » 24/9/2010, 08:47

Panie Wiewiórka, jasne, masz rację - wiem o tych problemach, ostatnio jest widzę taka moda w samochodach i teraz w motocyklach na produkowanie niedoróbek lub dosypywanie opiłek do bloku silnika co powoduje zatarcie... ale...

Ale mi chodzi o wrażenia z jazdy, o prowadzenie maszynki, o składanie w zakrętach, o przewalanie z jednej strony na drugą - bajka, tak samo przyśpieszenie, charakterystyka silnika.. a myślałem że przy tej wadze tak pięknie nie będzie.

W sumie to ma być niby następca Xa.

Pozdr,
Marcin
a_marcin
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 31/1/2010, 00:09
Lokalizacja: Wawa

Postprzez rossavu » 24/9/2010, 08:59

Po 1000rr ktora zjada litr oleju na 1km, 954rr z pekajacym blokiem czas na vfr :D

Co za kraj co za kraj :D
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê