Zobacz wÄ…tek - Rejestracja
NAS Analytics TAG

Rejestracja

Przepisy, prawo
_________

Rejestracja

Postprzez RyZyK » 25/8/2010, 19:24

Witam,
Chciałbym prosic was o rade bo włąsnie straciłem caly dzien, bo pojechalem po motor, a okazalo sie ze sprzedajacy posiada jedynie zulassungsbescheinigung Teil 1, czyli 1 wsza czesc breifu, moje pytanie brzmi, czy wystarczy on do rejejstracji? Gdyz w moim miescie ( Kielce ) jak dzwonilem do wydzialu komunikacji rozmawialem z 2 osobami, ktore katygorycznie powiedzialy, ze nie ma mozliowsci zarejestrowania, z kolei jak zadzwonilem 3 raz pani sie zapytala, czy ten caly papierek jest wywozowy jesli tak, to mozna zarejestrowac ; o, znowu w miejscu, do ktorego udalem sie po motor ( Konin) po okazaniu tych dokumentow, ktore tam mielismy, pani powiedziala mi osobiscie w zywe oczy, ze pojazd ten MOZNA bezproblemowo zarejestrowac.. Nie mam juz sily, do tego wszystkiego, bylbym wdzieczny jakby ktos mi pomogl, potrzebuje odpowiedzi 100 % pewnej, dodam, ze motor jest z roku 2009 i o pojemnosci 125 cm.

Z gory pozdrawiam
RyZyK
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 15/4/2009, 15:20


Postprzez RyZyK » 26/8/2010, 12:41

A wiec, tak osobiscie wybralem sie dzisiaj do wydzialu komunikacji, pani katergorycznie powiedziala mi, ze z teil 1 motoru zarejestrowac sie nie da. :/
RyZyK
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 15/4/2009, 15:20




Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê