Zobacz wątek - Iphone Ipad
NAS Analytics TAG

Iphone Ipad

O wszystkim
_________

Postprzez Invi » 25/8/2010, 16:52

U nas to jak ktoś ma 3310 to panienki na nie rwie.














No co? Niech się enek cieszy
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12


Re: Iphone Ipad

Postprzez maciek.046 » 25/8/2010, 16:54

eneasz napisał(a):Jesli mielibyscie wymienic 3 najlepiej sprzedajace sie marki to co by to bylo?


wg. mnie Sony Ericsson, Nokia, Samsung
Avatar użytkownika
maciek.046
Bywalec
 
Posty: 834
Dołączył(a): 10/9/2007, 16:28


Postprzez Leg1oN » 25/8/2010, 17:01

ja własnie kupiłem iphona 4.. w sumie to jeszcze kasy nie dalem i zastanawiam sie czy nie kupic sobie kolejnego lapka..
iphona chce kupic jedynie z tego powodu ze znajac zycie zaraz bedzie na niego bum i sprzedam go drozej niz kupie...
w poslce sadze ze najlepiej sprzedaje sie nadal nokia.. potem jest samsung, se, lg i reszta stawki.. na appla jest juz moda w polsce.. ale sa to nadal tak drogie produkty ze sporo ludzi jednak nie jest wstanie wydac takich pieniedzy na bezuzyteczny gadzet.. applea najczeciej kupuja zamożniejsi ludzie szukajacy sposobu na lans.. lub wierni fani marki jakich jest juz sporo rowniez u nas..
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Postprzez MaŁy_Bandzior » 25/8/2010, 17:13

Eneasz musiałeś bardzo dawno wyjechać z Polski skoro nie wyobrażasz sobie takich cen ;)
Mów co myślisz , rób co mówisz .

Suzuki Bandit gsf 400
MaŁy_Bandzior
Świeżak
 
Posty: 352
Dołączył(a): 26/2/2010, 20:24

Postprzez Konio » 25/8/2010, 17:32

Ja mam uPoda 3G i szczerze to ten telefon jest dobry do pogrania sobie w gierki i surfowania po necie tylko i wylacznie... zeby cokolwiek z nim zrobic jest potrzebne PC i internet w telefonie... taki beznadziejny phone.... chyba musze go pogonic...
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez Leg1oN » 25/8/2010, 17:40

http://www.videotesty.pl/ranking/Telefo ... -maj-2010/
tu jest maly ranking z maja tego roku.. ogolnie ranking taki wynika z tego ze jednak telefony sa drogie a ludzi na nie stac.. wiec rekordy sprzedazy bija produkty marek ktore poza ekskluzywnymi seriami robia tez tansze serie dla ludu.. wyczuwajac trendy panujace na rynku..
inna sprawa to stereotyp.. nadal powszechne sa przekonania typu "nokia to nokia"..
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Postprzez caliber1986 » 25/8/2010, 18:20

Gdybym nie miał na co kasy wydawac z cała pewnoscią sprawiłbym sobie Nokie N900 :)))))))))))
Ostatni rok na UAM :) | www.moto-diablo.pl | Chica booooom - http://www.youtube.com/watch?v=WRE6ssTulcI&feature=fvw | ZX6R 2005 ----> RN19 2008 :))))
Avatar użytkownika
caliber1986
Bywalec
 
Posty: 679
Dołączył(a): 26/10/2007, 19:54
Lokalizacja: POZNAN/Paledzie

Postprzez Konio » 25/8/2010, 18:25

eneasz napisał(a):Konio to nie masz internetu w telefonie???


Widac ze nie ogarniasz PL.... w Polsce za neta sie placi i to sporo :lol:
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez Leg1oN » 25/8/2010, 18:51

ja sobie sprawie nokie n8..

cala prawda o applu jest taka ze wykorzystuje swoja pozycje na rynku i ten brandowy kult.. pozawala sobie nawet na to ze sporo funkcji ktore sa ogolno dostepne w device-ach innych firm i sa kompatybilne z kazda inna marka.. w produktach firmy apple sa kompatybilne jedynie z innymi produktami tej marki.. poza tym zeby w pelni wykorzystac potencjal tych urzadzen trzeba kupic kazdy z oferowanych w danym momencie na rynku..
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Postprzez gruby19 » 25/8/2010, 23:56

ja od 2 tygodni jestem uzytkownikiem androida. przesiadłem sie z dedykowanego na symbiana, a z symbiana na Antka. po drodze mialem okazje posmyrac WM. Android 2.1 miazdzy. Korzystam z Galaxy Spica ze wzgledu na stosunek jakosci do ceny... polecam z calym sercem,

jesli chodzi o rankig to:
1. Samsung
2. Samsung
3. HTC
...
10000. Nokia...

Symbian to OS dla telefonow bez dotyku. okej.
Jesli z dotykiem to Antek albo WM. nic poza tym.
Co do Bady to sie nie wypowiadam. za wczesnie zeby wyrazac opinie..
Wole jak człowiek na dwóch, niż jak zwierze na czterech...

Honda XLV 125 Varadero V-8

http://www.polskajazda.pl/Profil,Honda,XLV,125,Varadero,TGB,F409,Royal,Cruise/42971 (otwórz link)
Avatar użytkownika
gruby19
Stały bywalec
 
Posty: 1220
Dołączył(a): 29/10/2009, 19:36
Lokalizacja: witkowo

Postprzez patryk83 » 26/8/2010, 06:50

Iphone, iPad, jeszcze ten pierwszy ujdzie ale iPad to za droga zabawka więc raczej kasy na pl nie zarobią.
Telefon drogi jak cholera więc też wątpie, że będzie tu jakieś wielkie bum na to, jednak nasza średnia krajowa zarobku jest mniejsza niż cena tego tel na allegro więc...

Chyba wolałbym obie kupić HCT HD2 niż iphone, chociaż kiedyś kusiło mnie żeby sobie kupić IP3 ale zrezygnowałem.
Jak byłem w Londynie to głównym tel jaki widziałem to Iphone na którym ludzie ciągle grają w jakieś gierki i umilają sobie nim czas jazdy w metro.

Bo my Polacy to biedny naród... :>
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez gruby19 » 26/8/2010, 10:46

Co do androida to w GB jest dostepny płatny market dlatego pewnie aktualizacje wymagają opłat. U nas w PL jeszcze nie mamy dostępu do płatnej czesci Marketu wiec apgrejdowanie jest darmowe, a mimo to paleta programow jest naprawde ogromna. Spróbuj zmienic softa w Magicu pobawic sie z modami jesli to Cie jara.

Jesli chodzi o Nawigacje to tez instalowałem Sygic 10 i naprawde działa Super. Fakt, nie mialem okazji sprawdzic go w trasie ale jesli chodzi o dokladnosc Map, szybkosc dzialania, mnogosc funkcji i przejrzystość to jest naprawde super. Jesli chcesz to podesle Ci linka z tutorialem jak to zrobic krok po kroku. instalacja zajmie CI max 10min ;)

Jesli chodzi o wybór środowiska telefonu to wszyscy podsumowują to tak:
Symbian- schodzi na psy, cały czas to samo, telefony z symbianem od kilku dobrych lat nie potrafia zaoferowac nic nowego
WM- Świetnie rozwinięty, dopracowany, duzo modów i romów ale przez prace nad WM7 Microsoft od dłuższego czasu olewa swoich użytkowników. Kto sie nie przesiadzie na WM7 to nie bedzie mial zadnych korzysci z posiadania WM.
Android-Najlepiej rozwijający sie OS z dobrym zapleczem. Aplikacje jak i cały OS oparty jest na licencji OpenSource. Darmowy Market ma naprawde miliony aplikacji. Płatny jeszcze więcej. A w zwiazku z tym ze android jest na rynku dopiero 3 lata to mozemy być pewni ze Google nie oleje swoich uzytkownikow bo mają świetna platforme z która sa wstanie wybic sie na szczyt.
iOS- podobnie jak z OS na komputerach- ma swoich zwolenników i przeciwników. Ja nie mialem z nim stycznosci wiec sie nie wypowiadam.
Bada- Zapowiada sie rewelacyjnie. Podobno dopracowany, dobre wsparcie, ale chyba jeszcze za wcześnie zeby cokolwiek mówić. Jednak Bada ma wielką wade z którą ciężko bedzie sie wybic - BadaOS jeszcze nie został złamany i nie prędko to nastąpi. wiec nie mamy mozliwosci pobawic sie z innymi bajerami niz te jakie daje nam producent...

Jesli chodzi o ipada, warto przeczytać:
http://www.joemonster.org/art/13297/iPa ... nternauci_
A moim zdaniem nie jest wart swojej ceny..
Wole jak człowiek na dwóch, niż jak zwierze na czterech...

Honda XLV 125 Varadero V-8

http://www.polskajazda.pl/Profil,Honda,XLV,125,Varadero,TGB,F409,Royal,Cruise/42971 (otwórz link)
Avatar użytkownika
gruby19
Stały bywalec
 
Posty: 1220
Dołączył(a): 29/10/2009, 19:36
Lokalizacja: witkowo

Postprzez mar111cin » 26/8/2010, 21:02

yyy to telefon nie służy już do dzwonienia i pisania smsów?

ja sam używam HTC TyTnII na WM (chyba 6.1) i powiem tak:
dzwonienie - co ja się żem nawku.... przy wybieraniu numerów, czasami zanim zadzwonisz tam gdzie chcesz to się dodzwonisz pod dwa inne numery

smsy- najpierw zanim włączysz skrzynke wiadomości, to się nawkurzasz że to tak wolno chodzi,
następnie pisanie smsów, wszystko dobrze gdyby nie to że mi S ciężko wchodzi, jak zaczynam poprawiać napisaną wiadomość, to ciśnienie mi podskakuje (bo czasem backspace nie wiedzieć czemu kasuje znaki do przodu zamiast do tyłu)
tak że jak już mało nie eksplodowałeś ze złości pisania smsa, to jest następna niespodzianka, jak z kimś pisałeś wcześniej to ok, ale jak chcesz do kogoś nowego napisać, to zanim wybierzesz go z listy to nie wiadomo do kogo tego smsa wyślesz xD

bajer jest jeszcze taki, że jak ktoś do Ciebie zadzwoni, to telefon się odblokowywuje i dotyk działa aż za dobrze, potem patrzysz a okazuje się że masz godzine połączenia z internetem, bo telefon się odblokowął w kieszein...

ciężko mi się rozstać z tym telefonem tylko z tego względu że ma jednak pełną klawiature (nie sam dotyk), posiada gps, posiada pakiet office z którego często korzystam i ma do tego duży wyświetlacz co ułatwia mi zadanie. do niczego więcej telefonu nie wykorzystuję..

sam się zastanawiam czy nie zmienić na nokie e75, bo to mi najbardziej wygląda na telefon, a nie na zabawke z funkcją telefonu...
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Invi » 26/8/2010, 21:40

gruby19 napisał(a):Bada- Zapowiada sie rewelacyjnie. Podobno dopracowany, dobre wsparcie, ale chyba jeszcze za wcześnie zeby cokolwiek mówić.


A właśnie, bawił się ktoś Samsungiem Wave?
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez gruby19 » 26/8/2010, 21:57

Co do Wave'a to w sklepie gdzie kupowałem Spice, nawiązałem rozmowe z gościem na temat wave'a własnie i koles ogolnie potwierdzil moje zdanie ale powiedział jeszcze jedna ciekawostke: "w życiu sprzedałem tylko jednego wave'a. Koles kupil, wyszedł ze sklepu i po 10minutach wrocil bo telefon sie zawiesil przy włożeniu karty SIM" przypadek albo wada. odbieraj to jak chcesz... ;)

@Marcin: zyjemy w czasach gdzie telefon nie sluzy juz do dzwonienia ;) teraz masz smartfony zamiast telefonow, ale specjalnie mi to nie przeszkadzał. gdyby tylko dostep do darmowego neta byl troche bardziej powszechny.
Wole jak człowiek na dwóch, niż jak zwierze na czterech...

Honda XLV 125 Varadero V-8

http://www.polskajazda.pl/Profil,Honda,XLV,125,Varadero,TGB,F409,Royal,Cruise/42971 (otwórz link)
Avatar użytkownika
gruby19
Stały bywalec
 
Posty: 1220
Dołączył(a): 29/10/2009, 19:36
Lokalizacja: witkowo

Postprzez michael » 29/8/2010, 11:46

Ja mam póki co ipka 3Gs i nie zamieniłbym go na nic innego. Na pewno kupię "czwórkę" przy przedłużaniu umowy. Problem braku popularności w Polsce (chodź to względne, coraz więcej ludzi kupuje rzeczy od Apple) to ceny. Po prostu w Polsce nakład pracy jaki trzeba wykonać by zarobić na takiego iPhone jest niewyobrażalnie większy niż w UK. Tam jakiś gorszy macbook to równowartość minimalnej pensji miesięcznej, u nas 4-5 takich pensji... W naszym dziwnym kraju wiele marek, czy to elektroniki, czy ubrań (np. Lacoste), jest uważanych za luksusowe, mimo, iż w innych krajach nie są czymś nadzwyczajnym. U nas taniej wychodzi kupić bilet lotniczy i polecieć do UK po maca niż kupić go w kraju...
1952 SHL M-04
2000 Suzuki GSF 600 S Bandit
michael
Bywalec
 
Posty: 515
Dołączył(a): 25/1/2007, 20:56
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Leg1oN » 11/9/2010, 11:18

ja sprzedalem.. ale jeszcze sobie kupie.. jak bede mial nast to ci dam znac..
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Postprzez bryk77 » 12/9/2010, 03:11

Od kilku dni jestem posiadaczem iphone 4. Kupiłem w abonamencie, bo jak obliczyłem miesięczne wydatki zmaleją mi o połowę (przynajmniej teoretycznie).

Jakie wrażenia? Od prawie dwóch lat mam ipoda touch (II generacji) także żadna tam nowość (nielicząc możliwości dzwonienia i sms-owania). Generalnie jest bardzo szybki. Oferuje rewelacyjną grafikę.

Dlaczego kupiłem? Bo lubię dobrą jakość wykonania. Nie ma tu plastiku. Jest tylko szkło i metal. Rozmiar dla mnie jest nieistotny. Waga im większa tym lepiej (iphone jest dość masywny). Poza tym mam teraz darmowy internet, który bądź co bądź się przydaje. Na iphone funkcjonuje świetnie.

Szczerze mówiąc to już miałem go miałem na aukcji wystawić, bo mnie wkurzał ekran dotykowy. Próbuję się przyzwyczaić.

Do tej pory miałem Nokię E52, która była rewelacyjnym, funkcjonalnym telefonem. Niestety zbyt plastikowym również. Po latach korzystania z tej marki mam dość tego samego schematu interface-u.

Sony Ericsson, Motorola - do tych marek napewno nie powrócę. Samsunga nigdy nie miałem, ale i tak nie mam przekonania. Czytałem wiele pozytywnych opinii na temat HTC i może kiedyś się skłonię ku produktom tej firmy.

Każdy tu tylko myśli o telefonie naszpikowanym bajerami. Nalepiej mieć taki co będzie jeszcze gotował i sprzątał:p Gdyby jeszcze był w sprzedaży to chętnie bym ponownie kupił Siemensa SL45i. To by był szpan!

Podsumowując, Apple korzysta z trendu jaki panuje na rynku. Mam wrażenie, że w Irlandii prawie każdy ma iphone'a. Stąd też cena. W Polsce jest chyba najdroższy.



http://store.apple.com/ie/browse/home/shop_iphone/family/iphone?mco=OTY2ODA2OQ (otwórz link)

Generalnie jeśli komuś nie przeszkadza (a wręcz odpowiada) ekran dotykowy, będzie napewno zadowolony z iphone'a. Prostota obsługi i mnogość użytecznych funkcji powala.
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin

Postprzez bryk77 » 13/9/2010, 14:09

Iphone mam w Irl. Z face time jeszcze nie korzystałem. Kamerka jest szerokokątna przez co tworzy zniekształcony obraz trzymając tele z bliskiej odległości.
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin

Postprzez Terror » 13/9/2010, 19:31

Generalnie to trend pozostał. Bardziej opłaca się kopnąć samolotem do Lądka do Apple Store i kupić bez simlocka niz kupować go w PL.
Mam 3Gs i ma tylko jedną wadę - bateria, ale i to w czwórce poprawili. Pewnie ja tak własnie zrobię. Jest szansa, że będę w Lądku w październiku więc kopnę się do sklepu i kupię. Jak mi się spodoba to sprzedam 3GSa a jak nie to sprzedam czwórkę. Zawsze będę do przodu.
Tylko nie wiem czy jest możliwe przeniesienie appsów na nowy telefon, bo kupiłem m.in. Navigona na europę i szkoda byłoby mi się z nim rozstawać. Mam tam kupę punktów itp, poza tym korzystam z niego jako navi w czasie jazdy na moto.
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości




na gr