Zobacz wÄ…tek - zagubiono kluczyk
NAS Analytics TAG

zagubiono kluczyk

Baza skradzionych pojazdów i rzeczy
Ukradli Ci motocykl? Wyślij nam też wiadomość na https://www.facebook.com/skradzione.motocykle - opublikujemy na Facebooku i udostępnimy na głównym profilu Facebook/Scigacz_pl
_________

zagubiono kluczyk

Postprzez braaa » 21/8/2010, 13:05

ludzie pomocy zagubiłem kluczyk od yamaha r1 odrazu powiem ze niemam tego czerwonego serwisowego kluczyka mam czarny co robic jak to zrobic aby za duzo nie wydac rok produkcji 2006
braaa
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21/8/2010, 12:57
Lokalizacja: bydgoszcz


Postprzez Rafal_W_wa » 21/8/2010, 13:10

Jak z USA to idziesz dorabiasz i latasz...
jak z Europy z imo ... to może być problem...


użyj search jest na forum bo sam kiedyś miałem podobny problem , ale właśnie miałem moto z USA.

Powinni Ci dorobić w ASO po Vinie ( tak przynajmniej mi się wydaje ).

Ten czerwony jest do programowania kluczy ale pewnie są magicy którzy to ogarną.

Poszukaj a w międzyczasie może wypowie się ktoś kto to mocniej ogarnia.

Chyba napisałeś nie w tym miejscu... tutaj są rzeczy skradzione i zaginione... ale bardziej potrzebujesz porady technicznej, no chyba że ktoś znajdzie Twój klucz
RSIX
Avatar użytkownika
Rafal_W_wa
Świeżak
 
Posty: 158
Dołączył(a): 29/4/2009, 20:59


Postprzez braaa » 21/8/2010, 13:14

nie dodałem ze to europa a o magikach to szukam i niestety jak narzaie to dupa
braaa
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21/8/2010, 12:57
Lokalizacja: bydgoszcz

Postprzez gr300 » 21/8/2010, 13:36

kozacki slusarz dorobi Ci klucze na podstawie badania stacyjki.
gr300
Świeżak
 
Posty: 49
Dołączył(a): 21/5/2010, 16:35

Postprzez Rafal_W_wa » 21/8/2010, 13:39

gr300 ale on ma jeden kluczyk czarny , tak przynajmniej ja zrozumiałem i zgubił drugi a czerwonego brak. nie wystarczy dorobić chodzi bardziej o imo.


braaa ni szukaj o magikach tylko o tym jak dorobić i gdzie kluczyk, teraz już za późno sobota ale zadzwon do aso do wawy do iberi i powiedz to ci cos podpowiedza ...
RSIX
Avatar użytkownika
Rafal_W_wa
Świeżak
 
Posty: 158
Dołączył(a): 29/4/2009, 20:59

Postprzez marcinpsk » 24/8/2010, 11:10

W ASO po numerze VIN Ci dorobia grot i immo tlko tania sprawa to nie jest. Tak samo moga Ci wykasowac immo starego kluczyka, ktory zgubiles. W jednym ASO moze byc taniej w drugim drozej. Ceny nie sa z gory przez Yamahe narzucane.
Nie wiem jak w R1 bo jeszcze nie sprawdzalem ale moze sie okazac ze bedzie potrzebny PIN zeby sie dostac do sterownika IMMO lub ECU w motorze a jak teog nie bedziesz mial z papierami od moto to dodat kowe koszta.

Jak chcesz dorobic sam kluczyk i immo bez kasowania starego to moze sie obejsc bez targania moto do serwisu, tylko musisz miec dowod rejestracyjny ze soba.
marcinpsk
Świeżak
 
Posty: 402
Dołączył(a): 16/2/2010, 22:48
Lokalizacja: Legionowo



Powrót do Skradziono / zgubiono



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê