Zobacz wątek - Wolsztyn - Kodeń którędy najlepiej jechac??
NAS Analytics TAG

Wolsztyn - Kodeń którędy najlepiej jechac??

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

Wolsztyn - Kodeń którędy najlepiej jechac??

Postprzez makus001 » 19/8/2010, 12:55

Na początku Września czeka mnie trasa Do Kodnia, kolo Terespola. To jakieś 600 albo 650km. Pojadę w nocy, macie jakieś wskazówki co omijać albo którędy najlepiej jechać?? Warszawę mam zamiar ominąć bo przez miasto nie mam ochoty jechać. Mam nawigacje ale mapę tez chyba kupie sobie, nie spieszy mi sie za bardzo wiec płatne odcinki tez bym chętnie mijał. Dzieki za rady i wskazówki. Ja za to wypije w Kodniu na weselu kielona za Wasze zdrowie ;)
Bede wyjeżdżał w czwartek lub piątek, wesele 4tego wrzesnia a wracamy kolo poniedziałku. Moze cos ciekawego jest po drodze co warto obejrzeć jak juz sie jedzie taki kawal, nie bylem jeszcze autem(jedziemy w trzech wiec moto odpada ;) ) tak dalego na wschód i może juz nie bede a ze mam urlop w tych dniach to byśmy pozwiedzali przy okazji ...
Serdecznie dziekuje za wszystkie wskazówki
wsk,CZ350,KawaVulcan
Avatar użytkownika
makus001
Świeżak
 
Posty: 89
Dołączył(a): 22/2/2010, 06:29
Lokalizacja: Żodyń


Postprzez makus001 » 29/8/2010, 06:30

No wiec tak. Tu maps.google.pl/maps wyznaczyłem trase Wolsztyn - Kodeń, w opcjach odznaczyłem by omijać płatne odcinki i pokazało mi 3 trasy, wybralem pierwszą "trasa 48" 632km pokazało mi powyżej 9 godzin ale cóz , nie spieszy mi sie. Wyjedziemy okolo 20 wieczorem , chyba w czwartek , moze srode.kilka postoi , Jakies kawki na cpn, Nikt nas nie goni , wesele dobiero w sobote a noclegi juz zalatwione tam mamy :) a wlasnie zaczęły sie 2 tyg mojego urlopu :D

Pojade tak Poznan - Wrzesnia - Konin , między Ozorkowem a Zgierzem przejadę, Puławy - Radzyń Podlaski potem prosto do granicy wschodniej i przy niej do góry do Kodnia.

Spowrotem w dzien pojedziemy, rano wyjedziemy i fajnie by bylo cos pozwiedzać przy okazji tylu kilometrów przejechanych, co ciekawego mozna tam znalezc wzdłuż tej trasy?? Jakies zamki czy inne ciekawostki... Przez Warszawe spowrotem pojedziemy. Prosze o jakiekolwiek propozycje ciekawych miejsc, napewno sporo tego jest, napewno podjedziemy w Kórniku zamek zobaczyc i do Lichenia zajedziemy a moze jeszcze cos proponujecie?
wsk,CZ350,KawaVulcan
Avatar użytkownika
makus001
Świeżak
 
Posty: 89
Dołączył(a): 22/2/2010, 06:29
Lokalizacja: Żodyń




Powrót do Turystyka motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê