Zobacz wątek - szkoła jazdy we Wrocławiu - jaką polecacie?
NAS Analytics TAG

szkoła jazdy we Wrocławiu - jaką polecacie?

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

szkoła jazdy we Wrocławiu - jaką polecacie?

Postprzez malomowny » 6/7/2009, 16:58

Witam wszystkich jako że jestem tu nowy.

Mam pytanie do osób z Wrocławia i z okolic. Gdzie robiliście prawko kat. A we Wrocku, tzn w jakiej szkole? Czy polecacie jakąś konkretną itd
Bo zamierzam właśnie zacząć robić prawko a nie wiem gdzie.

Pozdrawiam
malomowny
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 6/7/2009, 16:44
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez ACz » 16/8/2010, 22:31

Lekkie podbicie tematu! (ups... temat sprzed roku)

Którą szkołę polecacie w Wrocku? Może kolega malomowny już coś ciekawego wybrał i może się pochwalić kursem?

W sumie nie wiem, czy w ogóle w takim przypadku jest sens opierania decyzji o tabele zdawalności WORDu, gdyż tam tylko kategoria B. :(

Koledzy i ranking polecają Auto-Stop (otwórz link), ale oni tylko na puszki robili prawko.

EDIT:
Tutaj (otwórz link) w sumie czytam o Auto-Stopie jedną pochlebną opinię i jedną nie. Temat nowy nie jest, więc czy ktoś z Was mógłby je potwierdzić, ew. powiedzieć czy pan "głupi debil" się zmienił, czy też dalej uczy. :)
Niezmotoryzowany.
Avatar użytkownika
ACz
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13/8/2010, 23:23
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez patryk83 » 17/8/2010, 06:51

NMo ta niepochlebną to ja pisałem a ten skur*** "nauczyciel" dalej jeździ z kursantami więc mója "pochlebna" opinia wysłana do tej szkoły nic nie dała znając życie :)
Gdzieś na Tarnogaju widziałem gościa który jeździ za kursantem na swoim ścigaczu hehe ;) ale musiałbym zapytać znajomego gdzie on uczy.
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez ACz » 17/8/2010, 14:54

patryk83 napisał(a):Gdzieś na Tarnogaju widziałem gościa który jeździ za kursantem na swoim ścigaczu hehe ;) ale musiałbym zapytać znajomego gdzie on uczy.


Ooo, to z góry wielkie dzięki za informację o tej szkole, bo jednak nie chcę wylądować u instruktora z chronicznym tumiwisizmem. Szczególnie, jeśli nie miałem wcześniej żadnego kontaktu z motocyklami. ;)
Niezmotoryzowany.
Avatar użytkownika
ACz
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13/8/2010, 23:23
Lokalizacja: Wrocław



Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê