Zobacz wÄ…tek - AIROH FORCE czy CABERG V2R ?
NAS Analytics TAG

AIROH FORCE czy CABERG V2R ?

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

AIROH FORCE czy CABERG V2R ?

Postprzez kapasek » 11/8/2010, 13:44

witam, zaczynam przygodę z dwoma kółkami i jak wiadomo jestem laikiem w tych sprawach, zamierzam kupić jako motocykl Suzuki V-Strom DL 6500 (jako pierwszy motocykl), jednakże stoję przed wyborem kasku, jak wiadomo nie oszczędza się na zdrowiu ale.... budżet. Szukam czegoś w granicach do 700-max. 800 zł z blendą i dobrze zeby maił antyfoga. coś na ten budzet znalazłem kaski jak w temacie, czy ktoś posiada wybrane modele? prosiłbym o szczerą ocenę ewentualnie zasugerowanie któregoś z modeli w/w lub innych.

Pozdrawiam
kapasek
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 10/8/2010, 19:37
Lokalizacja: Sosnowiec


Postprzez kapasek » 15/8/2010, 18:32

chyba nikt nie korzysta z nich...
kapasek
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 10/8/2010, 19:37
Lokalizacja: Sosnowiec


Postprzez kamilll3 » 15/8/2010, 20:04

kwota którą przeznaczasz na kask wcale nie jest zła- jest dobra
Najlepsze firmy kasków to Bell Helmets, Nolan, SHOEI....
Ten Airoh powinien być dobry bo widuję motocyklistów w tych kaskach i nie narzekają, co do tego drugiego to nigdy nie widziałem ani nie słyszałem
Avatar użytkownika
kamilll3
Świeżak
 
Posty: 102
Dołączył(a): 17/7/2010, 21:58
Lokalizacja: Okolice lęborka

Postprzez lachos R6 » 16/8/2010, 20:59

Hej. Używam kasku Airoh force od tego sezonu i mogę ci go zdecydowanie polecić. Tu masz dużo dokładnych informacji o nim:
http://www.scigacz.pl/Airoh,Force,8211; ... ,9005.html
lachos R6
Świeżak
 
Posty: 138
Dołączył(a): 26/1/2009, 23:25

Postprzez piet__er » 18/8/2010, 21:10

tez mam tego airoha. Poki co przelatałem w nim półtora roku czasu w tym jedna kolizja z puszka i w sumie nawet mi sie w nim blenda po tym spotkaniu nie zacina, co podobno jest czeste podczas gdy kask upadnie. Poza tym przy duzych predkosciach troche telepie glowa ale poki co to moj pierwszy kask i za bardzo nie mam porownania.
Ogolnie jestem z niego zadowolony, wygodne zapinanie, z blendy raczej zadko korzystam, dosc dobrze sie prezentuje, czasem denerwuje wypadajacy nosek jak sie zle kask złapie.
piet__er
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 14/12/2009, 18:03

Postprzez lachos R6 » 19/8/2010, 06:20

o tak to fakt nosek wypada i to często ale tylko tak jak kolega powiedział podczas złego złapania/trzymania kasku. Co do trzepania podczas jazdy to bym się nie zgodził bo ten kask posiada świetną aerodynamiczną budowę która zapobiega "trzepotaniu" jednakże wiadomo że jeśli się jedzie szybko i jeszcze mamy doczynienia z silnym wiatrem to nic nas nie uchroni przed uciekaniem głowy w różnych kierunkach (pozostaje jedynie przyjąć dobrą postawę i schować się maksymalnie za szybką). Ja z kolei nie mam dobrego porównania co do blendy która w tym kasku moim skromnym zdaniem mogła by być jeszcze deczko lepsza chodź i tak jest bardzo dobra.
lachos R6
Świeżak
 
Posty: 138
Dołączył(a): 26/1/2009, 23:25



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê