Zobacz wątek - Problem ze sprzedawcą - obraza na forum publicznym...
NAS Analytics TAG

Problem ze sprzedawcą - obraza na forum publicznym...

O wszystkim
_________

Problem ze sprzedawcą - obraza na forum publicznym...

Postprzez luqa90 » 13/8/2010, 20:05

Cześć, ostatnio zakupiłem skuter Peugeot Elystar 125cm3. Niestety sprzęt, który miał być w dobrym stanie technicznym okazał się totalnym złomem. Sprzęt kupiłem bez mechanika tylko dlatego, że uwierzyłem w nieposzlakowaną opinie o sprzedającym na forum do którego linki podam poniżej. Zakładam ten temat aby ostrzec każdego przed tym człowiekiem. Zachęcam Was zawsze także do kupna motocykla z mechanikiem, nie zależnie czy sprzedawcą jest Wasz kolega. Poniżej przesyłam Wam linki do dwóch tematów w których został poruszony nasz wątek. Zachęcam do zerknięcia w drugi link, dokładnie chodzi mi o czwarty post na drugiej stronie tamatu. W tym poście sprzedawca obrażił mnie nie potrafiąc wyjaśnić w merytoryczny sposób swoich domniemanych racji.

Link 1: http://www.ely.fora.pl/offtopic,5/koleg ... ,6097.html
Link 2: http://www.ely.fora.pl/offtopic,5/gazni ... 60-15.html
luqa90
Świeżak
 
Posty: 213
Dołączył(a): 27/4/2010, 13:40
Lokalizacja: Rymanów Zdrój


Postprzez Arturo925 » 13/8/2010, 21:55

Zmęczony jestem, ale czytając piąte przez dziesiate doczytałem ze powiedział Ci co jest w skuterze zepsute wiec nie wiem o co się pienisz. Wiedziałeś jaki jest stan techniczny skutera, ale mimo to zawarłeś umowę kupna/sprzedaży i tym samym pogodziłeś sie ze stanem skutera. Ot tyle na temat

PS: przeczytałem moze ze cztery posty bo po pierwszym już wiedziałem że dalsze to tylko wyrzucanie sobie że ten jest takie a ten taki. Jeżeli czegoś nie doczytałem, a jest ważne to poprawcie

EDIT: W pierwszym linku ten Haker_Sraker ładne bajki ciśnie. Ale tak czy tak widziałeś moto, zapewne na nim jechałeś wiec nie wiem o co Ci chodzi...
Avatar użytkownika
Arturo925
Stały bywalec
 
Posty: 1096
Dołączył(a): 5/1/2010, 16:02
Lokalizacja: Kruszyna


Postprzez gruby19 » 13/8/2010, 22:50

Stary, przeczytałem 3/4 postów i szczerze mówiac widze ze jestes chłopcem który koniecznie szuka winnego za to ze mu sprzet sie zje*ał. Kolega Haker jest czlowiekiem kompromisowym i zalezalo mu zeby sie dogadac i zalagodzic spor, a to Ty wymyslales powody zeby tylko go 'zniszczyc'. Gdyby wepchnął Ci mine to by zniknął i nie wypowiadałby sie, a na pewno nie starałby sie pomoc...

Nie wiem po co zasmicasz forum takimi tematami. Jego klienci nie maja 10 lat, mają prawo zabrać ze sobą batalion mechaników różnych narodowości, mają prawo zajrzeć w każdą dziure, a że Ty nie wpadłeś że mozna tak zrobic to trudno. nie miej pretensji do nikogo. nikt Ci nie kazał brac tego skutera. sam sie na niego zdecydowales, zaakceptowales warunki umowy wiec mozesz teraz jedynie ryczeć w kącie.

Jesli facet jest faktycznie szanowany na forum, to taka opinie zdobyl w jakis sposob, i nie sadze żeby ryzykował jej utrate sprzedając skuter jednemu z forumowiczow....

I wcale nie obraził Cie bez powodu, obraził Cie poprostu bo juz miał dosyc Twojego pier**lenia, bo wkoncu ile mozna wysluchiwac jak obrazone dziecko stroi fochy...

a Tera najlepsze:
Elylukasz napisał(a):No tak albo przy naprawie okaże się, że bezwypadkowy pojazd jest po dość poważnym wypadku (ingerencje w ramie, przy mocowaniu dolnego plastiku). Mówiąc o poważnym wypadku nie mam na myśli "szlifa" bez przeszkód po drodze. Pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić co kolega Haker Ci sprzeda.

HakerPL1 napisał(a):tak, bo twój elystar Łukaszu był po wypadku...

Elylukasz napisał(a):Oooo Haker co Ty nie powiesz...skuter jest po wypadku? To sam sobie zaprzeczasz, przeczytaj archiwum rozmów gg jeśli posiadasz.

Stary, tu ironia śmierdzi z kilometra a Ty myslales ze on serio pisał !? :shock:

btw.
Jedyne co mnie martwi ze luqa bedzie robił taki smietnik na scigaczu jak robi na tamtym forum... eeehh
Wole jak człowiek na dwóch, niż jak zwierze na czterech...

Honda XLV 125 Varadero V-8

http://www.polskajazda.pl/Profil,Honda,XLV,125,Varadero,TGB,F409,Royal,Cruise/42971 (otwórz link)
Avatar użytkownika
gruby19
Stały bywalec
 
Posty: 1220
Dołączył(a): 29/10/2009, 19:36
Lokalizacja: witkowo

Postprzez Konio » 14/8/2010, 00:37

stary my mamy wje*ane na twoj problem. Jezeli sie nie znasz na mechanice to bierzesz do ogledzin kogos kto sie zna. Takich "cwokow" jak ty szukaja miliony i w sumie mnie to cieszy bo jak ktos chce oszczedzic to zaplaci wiecej...
ZYCIE!!!
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez luqa90 » 14/8/2010, 09:24

1. Obraza na forum publicznym zawsze jest naganna, ja takich praktyk nie stosuję.
2. Nie tyle szukam winnego, nie o to mi chodzi bo i tak już nic nie odzyskam, po prostu chcę ostrzegać ludzi przed nim. Stał się moim kolegą, zaufałem mu i bardzo się zawiodłem bo mnie oszukał.
3. Co prawda proponował ugodowe wyjaśnienie sytuacji ale już koło tygodnia po naprawieniu przeze mnie usterki, wcześniej nie odbierał nawet telefonu wiedząc o sytuacji.
4. Jeśli temat uważacie za niepotrzebny to bardzo proszę o usunięcie i przepraszam za kłopot.
luqa90
Świeżak
 
Posty: 213
Dołączył(a): 27/4/2010, 13:40
Lokalizacja: Rymanów Zdrój

Postprzez Czester » 14/8/2010, 09:36

Daj już spokój z tym obrażaniem, chłopak się wk*rwił Twoim pitoleniem to miały prawo w końcu puścić mu nerwy. Nie widzę powodu żeby robić z tego wielkie halo. Ja z Melvinem czy Szafą nieraz obrzucaliśmy się ch*jami i czy ktoś do kogoś ma o to pretensje?
Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez Arturo925 » 14/8/2010, 10:09

luqa90 napisał(a):1. Obraza na forum publicznym zawsze jest naganna, ja takich praktyk nie stosuję.
2. Nie tyle szukam winnego, nie o to mi chodzi bo i tak już nic nie odzyskam, po prostu chcę ostrzegać ludzi przed nim. Stał się moim kolegą, zaufałem mu i bardzo się zawiodłem bo mnie oszukał.
3. Co prawda proponował ugodowe wyjaśnienie sytuacji ale już koło tygodnia po naprawieniu przeze mnie usterki, wcześniej nie odbierał nawet telefonu wiedząc o sytuacji.
4. Jeśli temat uważacie za niepotrzebny to bardzo proszę o usunięcie i przepraszam za kłopot.


5. Kupiłeś 125/50 , a to jest na tym forum karane. Bye bye...
Avatar użytkownika
Arturo925
Stały bywalec
 
Posty: 1096
Dołączył(a): 5/1/2010, 16:02
Lokalizacja: Kruszyna

Postprzez Czester » 14/8/2010, 10:49

Obrazek
Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez przemko27vr4 » 14/8/2010, 11:36

Hahaha ,ja pierdziele Czester,kozak
Avatar użytkownika
przemko27vr4
Świeżak
 
Posty: 260
Dołączył(a): 26/8/2008, 08:11

Postprzez Seba_ER5 » 14/8/2010, 14:25

racja..
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Postprzez rossavu » 15/8/2010, 15:44

90 w Twoim nicku to Twoj rocznik czy IQ?
Załączniki
AQe.jpg
xd
AQe.jpg (84.13 KiB) Przeglądane 2065 razy
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51



Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na gr