Zobacz wątek - śmiganie po torze
NAS Analytics TAG

śmiganie po torze

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

śmiganie po torze

Postprzez mikawa » 28/7/2010, 16:54

witam

pytanie do bywalców torów. jestem bardzo świeżym motocyklistą, ok 1000km przejechane, jezdze kawasaki ninja 250. jako ze podobno nic tak nie nauczy jak trening na torze - rozwazam wycieczke do radomia lub poznania. pytanie jak wyglada jezdzenie po takim torze? jezeli ledwo potrafie jezdzic :> czy bede mial mozliwosc bezstresowo sie pouczyc czy bede wprowadzal tylko ferment na torze dla ludzi ktorzy beda krecic czasy na 600tkach? czy duzo jest jednoczesnie moto na torze?

pozdrawiam,
michal
mikawa
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23/4/2010, 19:55


Postprzez Raczek_6 » 28/7/2010, 23:20

1. Odpuść Sobie na początek Poznań - jest to szybki tor.

Lepiej na poczÄ…tek Radom lub Lublin.

Warto skorzystać z porady instruktora, odpowiedni tor jazdy, pozycja na motocyklu itd.

Zależy od dnia, czasami można bezstresowo samemu pośmigać - mało kto wytrzymuje dłużej jak 15-20 minut.

Jak nauczysz się jazdy po zakrętach na torze , na ulicach będzie łatwiej.
http://motomaniax.pl/ - serwis Ducati | http://www.motorakowski.pl/ - serwis Kawasaki | | Nie pomagam w oględzinach motocykli.
Raczek_6
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4217
Dołączył(a): 20/9/2008, 23:23
Lokalizacja: W-wa


Postprzez mikawa » 29/7/2010, 21:56

dzięki za odp, wpadnę do Radomia gdy tylko znajdę czas.

pzdr,
m
mikawa
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23/4/2010, 19:55

Postprzez yaro_ka » 7/8/2010, 18:56

A ja mam takie pytanie - jak to wygląda od strony organiacyjnej? można po prostu przyjechac, opłacić wjazd i pojeździć? czy tez jest to bardziej skomplikowane?
yaro_ka
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 24/6/2010, 23:28

Re: śmiganie po torze

Postprzez ZORRO LUBLIN » 13/8/2010, 11:08

mikawa napisał(a):witam

pytanie do bywalców torów. jestem bardzo świeżym motocyklistą, ok 1000km przejechane, jezdze kawasaki ninja 250. jako ze podobno nic tak nie nauczy jak trening na torze - rozwazam wycieczke do radomia lub poznania. pytanie jak wyglada jezdzenie po takim torze? jezeli ledwo potrafie jezdzic :> czy bede mial mozliwosc bezstresowo sie pouczyc czy bede wprowadzal tylko ferment na torze dla ludzi ktorzy beda krecic czasy na 600tkach? czy duzo jest jednoczesnie moto na torze?

pozdrawiam,
michal
zapraszamy na TOR LUBLIN dostaniesz solidne podstawy dotyczace techniki , toru jazdy itd. , caly czas sa do dyspozycji 2 instruktorzy byli zawodnicy...pelne info.dotyczace terminow itp. na stronie www.moto-sekcja.pl
ZORRO LUBLIN
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13/8/2010, 09:19
Lokalizacja: lublin



Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê