Zobacz wÄ…tek - Yamaha Maxim 750
NAS Analytics TAG

Yamaha Maxim 750

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Yamaha Maxim 750

Postprzez Sharewok » 29/7/2010, 19:25

Witam serdeczne wszystkich forumowiczów. Pisze z zapytaniem czy motor przeze mnie upatrzony,czyli Yamaha Maxim 750 jest dobrym wyborem
dla pierwszego, mocniejszego motocykla. Jest to mój ulubiony typ motocykli. Chciałbym się o nim dowiedzieć czegoś konkretniejszego, ponieważ nie spotkałem jeszcze osób, którzy by ją posiadają lub byli w posiadaniu.Moje doświadcznie to kilka jazd na pojazdach typu MZ 250, WSK 150, Derbi 50 ogar 200 i motorynka:d. Wiem że Maxim to inna liga ale jednak przyciąga mnie jak magnes jej wygląd;D.Prosiłbym jeszcze o napisanie jaki jest moment obrotowy tego motocykla. Dzięki wszystkim za odpowiedzi
Sharewok
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29/7/2010, 19:05


Postprzez Raczek_6 » 29/7/2010, 23:13

Maxim to w większości motocykle na rynek USA i Canada.

Znajomy ma 700.

Ciężko znaleźć dane do tego motocykla (w oryginale - wszystkie o2o z USA mają tabliczkę z luzami zaworowymi i zalecanymi świecami oraz obrotami biegu jałowego).

Maximy wychodziły w wersji: 550,650, 700, 750, 900, 1100.

W PL niestety też jest problem z częściami nawet w ASO - powód, brak fiszek.
Filtr powietrza - brak w PL do XJ700, oleju pasuje od innych Yamah.
http://motomaniax.pl/ - serwis Ducati | http://www.motorakowski.pl/ - serwis Kawasaki | | Nie pomagam w oględzinach motocykli.
Raczek_6
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4217
Dołączył(a): 20/9/2008, 23:23
Lokalizacja: W-wa


Postprzez Sharewok » 30/7/2010, 16:55

Jakieś doświadczenie z motocyklami(małe) posiadam. Czasem ten zapłon, czy coś innego regulowało. Mój przyjaciel ma dostęp do znajomych którzy pracowali w serwisach Yamahy. Do samego serwisu Yamamhy też nie mam daleko (ok 40km). Sytuacja z częściami faktycznie jest kiepska, ale być może coś się na to zaradzi. Dzięki za odpowiedzi.
Sharewok
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29/7/2010, 19:05



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê