Zobacz wÄ…tek - kawasaki gpz 500
NAS Analytics TAG

kawasaki gpz 500

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

kawasaki gpz 500

Postprzez pepekbc » 27/7/2010, 11:41

Witam

mam problem

od kilku dni jestem właścicielem kawasaki gpz 96'

Jezdziłem wszystko ok, dziś miałem jechac na stacje zatankować, byla koncówka zmieniłem na rezerwe, po czym zaczeło kapać z gażnika jak i rury lewej.

Teraz silnik nie chce zapalić, dopchałem go na Shella, wlalem 4litry, dalej to samo, zapalila, ale na małych obrotach jakby "trzaskało " cos jakby, harley, także nie chciałem jej katować, po puszczeniu gazu, gasła, na ssaniu też, no i nie chce zapalić, co to może być? Zalany gaźnik? Czy coś innego? Zalana jest? Co zrobić, bardzo proszę o pomoc.

Dodam że było w niej stare paliwo, kilkuletnie, wlalem na to 12litrów nowego.
pepekbc
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27/7/2010, 11:39


Postprzez lonewolf » 28/7/2010, 10:05

Już nie pamiętam, ale może GPZtka miała też kranik który zalewa gaźniki po dłuższym postoju. Ale może nie. W każdym razie wydaje mi się że się deczko ten moto zalał i pali na jeden gar ;) Tam są w sumie dwa więc nic dziwnego, że na jednym moto chodzi jak harley o ile chodzi ;) U mnie w GPZ swego czasu też ciekło, ale okazało się że mialem zasyfiony filtr i zasyfione gaźniki. Rdza z baku pozatykała filtry i też potem moto chodził śmieszne. Po czyszczeniu wszystko znikło i moto dalej chodziło elegancko.
Avatar użytkownika
lonewolf
Bywalec
 
Posty: 588
Dołączył(a): 29/5/2008, 19:48


Postprzez rossavu » 28/7/2010, 17:26

a co najczesciej sie zawieszalo w gpz? :D
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51

Postprzez lonewolf » 28/7/2010, 18:17

U mnie nic. Super motor. Wygodny z dobrym zasięgiem, dobrym prowadzeniem itp itd.
Avatar użytkownika
lonewolf
Bywalec
 
Posty: 588
Dołączył(a): 29/5/2008, 19:48

Postprzez pepekbc » 30/7/2010, 13:42

no zobaczymy jest u mechanika

ech, i kolejne koszty..

zobaczymy..dam znać jeśli kogoś to interesuje
pepekbc
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27/7/2010, 11:39



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê