Zobacz wÄ…tek - Kawasaki ZZR 1100
NAS Analytics TAG

Kawasaki ZZR 1100

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Kawasaki ZZR 1100

Postprzez broda » 26/2/2007, 20:11

cześć wszystkim.

mogli byście napisać mi coś o zzr1100 ? tz. jak tym motorkiem się jezdzi, zwłaszcza w mieście bo z tego co wiem to tylko o długich trasach na których podobno radzi sobie bdb.
chodzi mi tutaj o maszyny z roczników 1995-99

pzdr![/i]
broda
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 26/2/2007, 19:51


Postprzez sopel » 26/2/2007, 21:23

nie za duży jak tylko na miasto ?
Avatar użytkownika
sopel
Świeżak
 
Posty: 413
Dołączył(a): 15/5/2006, 22:50
Lokalizacja: Legnica / Wrocław


Postprzez sopel » 27/2/2007, 11:41

a może panuje przesad ze motocykl zaczyna sie dopiero od 1000ccm ? ;]
Avatar użytkownika
sopel
Świeżak
 
Posty: 413
Dołączył(a): 15/5/2006, 22:50
Lokalizacja: Legnica / Wrocław

Postprzez polsky » 27/2/2007, 13:38

Zygzak nie jest latwym motocyklem do prowadzenia,strasznie ciezki.
Mocy mu nie brakuje.. ale odpuscil bym go na codzienne uzywanie w miescie itd.
Jest dlugi,co tez wplywa na poruszanie sie w ciasnych korkach. A przede wszystkim wciaga troche paliwa...
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez CalibraHunter » 27/2/2007, 14:58

Polsky, jak stac go na motor, to na paliwo tez powinno :)
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Zygiem i zakiem

Postprzez polsky » 27/2/2007, 16:11

Patty Brawurka ale ja nie napisalem,zeby go nie kupowal,czy tez nie rozpatruje na co kogo stac ale bedzie spora roznica w spalaniu,to nie ''600''
;-)

Czasem gdy zapałamy miloscia do danego motocykla z powodu jego piekna i charakteru,nic i nikt nie jest w stanie nam tego wypersfadowac.Bedziemy sie cieszyc kazdym przejechanym kilometrem :)
On bedzie ten piekny i jedyny...
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez Wombat » 27/2/2007, 20:23

Ale litr to litr.Na miasto, w trase i wszedzie. Piekne jest to ze nie kuca nigdzie. I jeszce jedna sprawa... mozna wychodzic z zalozenia ze to snobizm.... i bez sensu itd.... w takim ukladzie pytam dlaczego nie jezdzimy wszyscy malymi fiatami? sa ekstra do miasta, latwo sie parkuje itd itp.... proste. czemu marzymy o ferrari? tez proste. Realizuj chlopie marzenia.

do tematu. Podobno lubi sie zacierac trzecia panewka na wale. Podobno bo moj kolega w zzr nie odnotowal tego a ja majac podobny silnik w mojej jeszcze (odpukac) tez nie zauwazylem tego problemu. Po miescie jedzi sie super. Skrzyni biegow uzywam rzadko. przepychajac sie pomiedzy pasami krece jedynie manetka od gazu delektujac sie tym jak moto przeskakuje z luki w luke bez zadnego wysilku i opoznienia... obserwujac przy tym rozdziawione geby samochodziarzy ... Elastycznosc litrowego silnika to poezja. Co do gabarytow i trudnosci prowadzenia zzr 1100 sie nie wypowiem bo dosiadam innego modelu. Ale co do silnika... hahah. bajka.

pozdro.
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Postprzez broda » 28/2/2007, 11:28

dzieki wam za wypowiedzi w temacie.
ogólnie motorek ten miałby rocznie ze trzy wyjazdy do holandii a reszta u nas, więc dlatego moje pytanie dotyczy w szczególności jazdy w mieście. mam też jeszcze inny typ motocykla jakim jest Yamaha xjr i co byście bardziej polecili? a może podsuńcie jakąś małą propozycje czegoś z litrowym silnikiem co byłoby bardziej uniwersalne.
broda
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 26/2/2007, 19:51

Postprzez broda » 28/2/2007, 12:08

a jakie w ogóle jest spalanie takiej zzr-ki?
broda
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 26/2/2007, 19:51

Postprzez eristof » 28/2/2007, 13:35

ZZR maszładnie opisany na naszym portalu NIe chce mi sie linku szukac ale jak poszperasz napewno znajdziesz a tam o niej jest bardzo duzo. Jeli to za mało to takze opis "zygzaka" był w "świecie Motocykli" niestety w którym numerze to nie pamietam. Jesli dobrze poszukasz na stronie ŚM to takze znajdziesz.
Rusz głową a d*** pójdzie za nią!!!

Yamaha Fazer FZS 600
Avatar użytkownika
eristof
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 482
Dołączył(a): 6/6/2006, 16:13

Postprzez polsky » 28/2/2007, 14:04

Jak jak jezdzilem ZZRem to najmniej wciagnal 8-9L... Nie byl moj i byla wymagana synchronizacja gaznikow...
Ale w tej sytuacji Broda,co opisujesz wlasnie bardziej przemyslal bym zakup jakiegos nikeda.

Zerknij pare postow nizej,jest dyskusja na temat XJR a GSX.
Duzo wygodniejsza pozycja i druzgocacy moment obrotowy niejednego plastika.
Lub wal do Wombata on smiga na ZRX.
Pozdro
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez jasql » 5/5/2008, 21:34

Czy jakies modele ZZR1100 mialy wtrysk, czy do konca byly gaznikowe?
Niestety nic nie moge znalezc o tym modelu.
<a href="http://h-tsz.com/amFzcWxh">Dostaniesz w PYSK jak klikniesz.
Avatar użytkownika
jasql
Bywalec
 
Posty: 603
Dołączył(a): 8/7/2007, 20:44
Lokalizacja: Londyn

Postprzez icid » 5/5/2008, 21:57

Niestety jasql wszystkie były gaźnikowe.
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez jasql » 5/5/2008, 22:59

Dla mnie na szczescie :twisted:

:idea: Mam plan :twisted:
Moze wypali :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
<a href="http://h-tsz.com/amFzcWxh">Dostaniesz w PYSK jak klikniesz.
Avatar użytkownika
jasql
Bywalec
 
Posty: 603
Dołączył(a): 8/7/2007, 20:44
Lokalizacja: Londyn



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 7 gości




na górê