Zobacz wątek - TRAVEL PODRÓŻE
NAS Analytics TAG

TRAVEL PODRÓŻE

O wszystkim
_________

TRAVEL PODRÓŻE

Postprzez sopel » 26/2/2007, 21:19

Zamierzam wybrac się na wakcje do Chorwacji, oczywiście sprzętem, tylko mam kilka pytań
Jak przygotowac moto ? oponki bÄ™dÄ™ wymienione, naped również (bo i tak trzeba juz wymienic;)) Olej i filtr wymieniony przed zima. Co zabrac najpotrzebniejszego ze soba. Nie musze brac na moto iles bagazy, ponieważ rodzice i znajomi bÄ™dÄ… jechac samochodami ( w sumie 3 auta) wiec na moto nie wiem co mam zabrac, tzn najchetniej to nic bym nie zabieraÅ‚ ;] … O której godzinie najlepiej wyjechac? Jakies propozycje;>
Avatar użytkownika
sopel
Świeżak
 
Posty: 413
Dołączył(a): 15/5/2006, 22:50
Lokalizacja: Legnica / Wrocław


Postprzez Grubas » 26/2/2007, 21:48

Weź taÅ›mÄ™ klejÄ…cÄ…, takÄ… grubÄ…, mocnÄ…. „na gada”. Oby nie byÅ‚a potrzebna, ale jak siÄ™ coÅ› popÄ™ka to na dojazd bywa przydatne.
<a href="http://a-glass.pl">BMW F650 ST</a>
Avatar użytkownika
Grubas
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 908
Dołączył(a): 6/10/2006, 14:13
Lokalizacja: Poznań


Postprzez Kaja » 26/2/2007, 22:54

jak juz bedziesz jechal to moge Ci kilka fajnych miejsc polecic gdzie
mile widziani sa motocyklisci
A tak poza tym to nie wiem ile jezdziles wczesniej, ale trasy w Chorwacji na motocykl sa meczace plus upal jak w lato sie wybierasz
Jak dobrze jezdzisz to mozna sie wyszalec :twisted:
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez spazz » 26/2/2007, 23:09

tez troche myslem o chorwacji w lecie na motongu po przeczytaniu artykulu na scigaczu. ale nie pojechalbym bez obstawy bagazowej zlozonej z samochodu.. neistety nie mam chetnych na takie wojaze. :(
Avatar użytkownika
spazz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez Kaja » 27/2/2007, 08:34

Spazz odpuść sobie Chorwację ...
Tam fajnie było ładnych kilka lat temu. Pakuj się i do Rumunii 8)
a potem już blisko do Turcji
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez polsky » 27/2/2007, 10:29

Kaja to juz blizej mozna zjesc turecki kebab w Berlinie :) :) :)

Jak masz wsparcie w samochodach,to mozesz i imadlo zabrac ;-)

Przemysl dobrze ciuchy,
Zapasowe zarowki, moze linke gazu czy predzej sprzegla (jak nie masz pewnosci)
Mapy,walute i czasem dobrze miec detke.
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez Kaja » 27/2/2007, 10:58

Polsky kebaby mnie kompletnie nie interesujÄ…, jestem wegetariankÄ… :lol:

Turcja zawsze bardziej egzotyczna, inny świat, kolory i przede wszystkim zapachy. Oczywiście nie mówimy o wycieczce z biura podróży, gdzie siedzisz w basenie hotelowym (swoją drogą nigdy nie zrozumiem ludzi którzy tak jeżdżą :? )
Rumunia to obiektywnie się nie wypowiem, bo się zakochałam w tym kraju.
Odradzam Chorwację bo byłam tam 6 lat temu i 3 lata temu. Widziałam w którą stronę zmierzają i jacy ludzie zaczynają tam jeździć. Nie wspominając o cenach :shock:
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez sopel » 27/2/2007, 11:39

klocki o tym zapomniałem... a co do pytania Kaji to nie wiem jak jeżdżę nie mnie to oceniac. W tym roku byli znajomy w 2 sprzety, tylko że oni wzieli motocykle na pick-upa i utkiem tam pojechali, a tam na sprzetch. pogoda super dobre drogi i duzo zakretow;) pytanie jeszcze, co zalozyc pod kombinezon ;> i Lovtza wiesz moze jak to jest z ogumieniem, czy takie same oponki zprzodu i tylu musza byc, czy np moge z tylu miec dunlopa z z przou metzelera?
Avatar użytkownika
sopel
Świeżak
 
Posty: 413
Dołączył(a): 15/5/2006, 22:50
Lokalizacja: Legnica / Wrocław



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości




na górê