Zobacz wątek - Kilka pytań odnośnie Husqvarna wre 125
NAS Analytics TAG

Kilka pytań odnośnie Husqvarna wre 125

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Kilka pytań odnośnie Husqvarna wre 125

Postprzez kamil9292 » 2/7/2010, 11:17

Witam
W tym roku postanowiłem przesiąść się z quada na crossa. Przed zakupem rozmawiałem z fachowcami na tym forum odnosnie jaki motor kupić. Po ich opiniach i radach zakupiłem Husqvarne wre 125. Jest to bardzo mocne enduro które mnie niesamowicie zadowala i zaspokaja moje potrzeby. Chciałbym zapytać o parę rzeczy które mnie ciekawią i niepokoją. Pierwsze pytanie to poziom oleju w skrzyni niby jest to okienko z boku ale ono w sumie nic nie pokazuje czy przechyle motor czy stoi na prostej powierzchni. Gdy kupiłem motor koles w nim olej wymienial wiec niemartwilem sie tym az tak bardzo potem troche dolałem oleju iż dał mi resztkę tego co wlewał , jak to jest z tymi okienkami i jak sprawdzić inną metodą ten olej ? Następne pytanie to o urządzenie elektryczne które znajduję się obok baku ma ono takie koło do niego zamocowane są dwie linki i prowadzą one do takiego dekielka obok cylindra. Dekielek jest przykryty ruchomą gumą jak ją odsłonimy również znajduje sie koło do niego sa przymocowane linki. Linki można regulować sprawdzałem tamto eletryczne urzadzenie czy dzxiała sposobem takim iż przekreciłem to kułko troche i po załączeniu stacyjki ono wraca spowrotem na miejsce. Ciekaw jestem wgl do czego to służy. Dekielek odkrecałem i sprawdzałem tam wszystko ponieważ po ostreej jezdzie wylewa się z tamtąd lekko olej i sciekało na rame wymieniłem tam oring ijuz wszystko działa natomiast w zależności od regulacji linek raz motor jest słabszy a raz ma niesamowitego kopa. za tym dekielkiem jest taki bolec i ci są dwa rowki w jedym piszę kąt 40 stopni a w drugim po przeciwnej stronie 45 stopni. Ktoś powiedział mi że to może być coś do ustawiania kąta zapłonu . moje pytanie brzmi co to jest jak sie to reguluje i wgl by osiągi były jak najlepsze . Przeprasszam za haotyczny opis próbowałem jak najbardziej to zilustrować. Postaram się zrobic dzisiaj zdięcia tego by to było bardziej jaśniejsze w zrozumieniu. Może ktoś ma coś takiego by motorze i bedzie wiedział o co chodzi ;) z góry dzieki za pomoc
kamil9292
Świeżak
 
Posty: 28
Dołączył(a): 12/5/2010, 17:03
Lokalizacja: Jaworzno


Postprzez D748SPS » 2/7/2010, 11:49

dział offroad (otwórz link) jest od takich spraw... ostatecznie to 50,80,125 (otwórz link)

na pewno tam uzyskasz potrzebnÄ… pomoc
Z BenzynÄ… We Krwi ;)
Avatar użytkownika
D748SPS
Świeżak
 
Posty: 479
Dołączył(a): 11/6/2010, 20:04
Lokalizacja: ok. Jarocina




Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości




na górê