Zobacz wÄ…tek - MotogP w Istambule
NAS Analytics TAG

MotogP w Istambule

Dla fanów i zawodników sportów motocyklowych
_________

MotogP w Istambule

Postprzez Thrillco » 30/4/2006, 14:19

Już po zawodach...ciekawy i nawet porywający momentami wyscig a 250 to już w ogóle czadzik..karuzela na maksa:)Za niedługo pełna relacja na scigacz.pl
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok


Postprzez siekson » 30/4/2006, 15:47

Ogladalem tylko klase MotoGP ale wyscig byl rzeczywiscie bardzo ciekawy. Nie pamietam kiedy ostatnio koncowka byla tak pasjonujaca. Szkoda tylko ze zabraklo Rossiego na podium a bylo bardzo blisko. I mimo ze nie kibicuje Pedrosie to zal mi chlopaka bo wyczynial cuda a skonczylo sie na glebie w samej koncowce. Sete juz nas przyzwyczail do raczej kiepskich wynikow. Odnioslem wrazenie ze w coraz wiekszym stopniu marka opon decyduje o zwyciestwie. Oczywiscie nie ujmujac nic zawodnikom to 5 czy 6 pierwszych lokat dla michalinek mowi samo za siebie.

P.S
Kto widzial "rure zwyciezcy"?? :D
Avatar użytkownika
siekson
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 933
Dołączył(a): 19/11/2005, 11:47
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Thrillco » 30/4/2006, 15:53

No w motoGP dawno nie było tak ostrej ścinki, pieknie. Niestety Brigitki sflaczały zanim zaczęła się prawdziwa jazda, szkoda bo mogło być jeszcze ciekawiej. Pedrosa...przy tak małym doświadczeniu naprawde wyczynia cuda, no ale ten brak doświadczenia na motoGP jeszcze daje o sobie znać...albo poprostu stał się ofiara własnej wiary:)Marco wreszcie pokazał forme z tamtego roku. Rossi...pewna jego wypowiedź i to co się działo z jego motocyklem świadczy że Yamaha ma kłopoty, więc zajęcie 4 miejsca minimalnie za pudłem jest tylko dowodem jego kunsztu. Ale nic nie przycmi tego co działo się w klasie 250...wyscig z tych co na stojąco się ogląda...dawno takiego wypasu nie było...super...wreszcie bedzie co wspominac do nastepnej eliminacji:)
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez BigBiker » 30/4/2006, 18:01

jakby koles w 250 stracił panowanie ( nie wiem jak on to zrobił , że się utrzymał w siodle ) i by przyrżnął w ten mur to by było krucho !! Miał koleś mega luck !!

A Rossi mimo że sprzęt nie domaga jednak jest geniuszem !
2004 YZF-R6 Superbike - wersja torowa !!!
Avatar użytkownika
BigBiker
Świeżak
 
Posty: 179
Dołączył(a): 29/10/2005, 18:22
Lokalizacja: Wrocek

Postprzez Vercef » 30/4/2006, 18:39

Oglądałem wszystkie trzy kategorię dziś i najbardziej emocjonująca była o dziwo 250 ccm, kiedyś to własnie tej klasy nie oglądałem bo z góry było wiadomo kto co i jak. Ale jak widać ten sezon przynosi dużo zmian, emocji i coraz trudniej wytypować kto wygra, chociaż zawsze trzymam za 46 :) był, jest i będzie dla mnie najlepszy, nawet jak sprzęt niedomaga. Rossi to klasa sama dla siebie, abyśmy go mogli oglądać jak najdłużej. Pozdrawiam fanów motoGP, najbardziej tych co w myśli podczas wyścigów 46 mają :P
Dosiadam:

Cross:
Kawasaki KX 125 ccm
Honda CR 250 ccm

Yamaha Thundercat sprzedany :(

|~~|...Tomek CBR|~~| [*]
Avatar użytkownika
Vercef
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 181
Dołączył(a): 19/11/2005, 10:15
Lokalizacja: Zielona Góra



Powrót do MotoGP, WSB, MMP



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê