Zobacz wątek - egoisci
NAS Analytics TAG

egoisci

O wszystkim
_________

Postprzez Genji » 23/2/2007, 19:12

... stary... Ty chyba za stary już jesteś na motor a poza tym straszny pesymista. Lepiej odpuść sobie bo jak Cię słucham to przypomina mi się pewna maksyma: kto szuka... w końcu znajduje! Jak będziesz tak intensywnie myślał o wypadku i przypominał sobie tych wszystkich nieszczęśników, to w końcu dopniesz swego i wykur....!! ALWAYS LOOK AT THE BRIGHT SIDE OF LIFE jak śpiewają chłopaki z Monty Pythona 8)
i korzystaj z życia! Nie musisz zamykać licznika za każdym razem jak jedziesz na moto :wink:
Aprilia RSV 1000R Tuono 2007
Play it safe or play it cool!
Avatar użytkownika
Genji
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 508
Dołączył(a): 17/1/2007, 14:10
Lokalizacja: Wrocek

Postprzez Grubas » 23/2/2007, 19:22

Jak by każda wywrotka miała się źle kończyć, to bym na 2oo nie wsiadał. Zazwyczaj się jednak udaje ujść z życiem. Jak bym przypiął się linką tak jak proponujesz to już bym 2 razy zginął. A tak nic mi nie jest.
Pewnie każdy się z Tobą zgadza, że wegetacja jak roślinka jest tragedią i strasznym losem, jednak nie każda wywrotka się wegetacją skończy. Jak już tak bardzo czarno to widzisz, to idź do jakiegoś notariusza i spisz swoją wolę. Jak będziesz miał dobre NW to Cię za te pieniądze wywiozą na „leczenie” do kraju gdzie eutanazja jest dozwolona. Ale linka – pomysł do bani.
<a href="http://a-glass.pl">BMW F650 ST</a>
Avatar użytkownika
Grubas
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 908
Dołączył(a): 6/10/2006, 14:13
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Inku » 23/2/2007, 19:31

Długo jeszcze????
Wszyscy znają już twoją teorię, więc długo jeszcze będziesz głosił swoje herezje?? Tym wywodem masz zamiar przekonywć ludzi by zakładali sobie linki?? Daruj sobie.
Avatar użytkownika
Inku
Bywalec
 
Posty: 550
Dołączył(a): 27/12/2006, 17:14
Lokalizacja: okolice Poznania

Postprzez Meciek » 23/2/2007, 20:04

Spokojnie panowie jeżeli on naprawdę zakłada tą linkę to długo nie będziemy się z nim meczyć - Aryan to mi troche przypomina nakłanianie do samobójstwa!


Akon wyluzuj nie wyrzuca się ludzi z forum za poglądy - właśnie po to jest forum żeby dzielić się swoimi poglądami.
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Re: egoisci

Postprzez cichy » 23/2/2007, 20:20

aryan napisał(a):ja mialem ostatnio lekka krakse i i na poczatku myslalem ze dam sobie spokój z jazda ale pozniej mi przeszło :)


No i czemu linki nie założyłeś? Przynajmniej byś już głupot nie pitolił, a tak przez ciebie pozabija się kilku dzieciaków, którzy jeździć za bardzo jeszcze nie potrafią, a przecież trzeba jakoś zaimponować kolegom. Coś mi się widzi, że ty w tym temacie też nie jesteś za mocny, skoro takie głupoty wypisujesz. :lol:

Jest też takie powiedzenie, że jak się nie przewrócisz, to się nie nauczysz (jeździć).
W twoim przypadku to powinno być, lepiej żeby się nigdy nie nauczył. :lol:
Motocykliści się często przewracają i to jest normalne, nie każdy od razu jest kaleką. :roll:

A zawodnicy na torze też powinni liki zakładać?
Ciekawe ilu by z nich zostało? :?
Avatar użytkownika
cichy
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 8/9/2005, 16:17
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Postprzez kondzior1410 » 23/2/2007, 20:48

kolezko, jesli chcesz zginac to gin ja np: to pi...... ale nie rzycz nikomu kalectwa
kondzior1410
Świeżak
 
Posty: 183
Dołączył(a): 8/4/2006, 21:09
Lokalizacja: Dublin

Postprzez t_racer_ » 23/2/2007, 21:33

kondzior1410, aryan już Cię przeprosił, daj sobie na luz.

aryan, trochę optymizmu, jak zwolnisz to możesz przeżyć i nie zostać kaleką. A z tą linką to odpóść sobie po co przekreślać swoje szanse? Chcesz się zabić, lub OKALECZYĆ podczas wywrotki na parkingu? Przecież jak stracisz równowagę przy prędkości zero ( zdaża się najlepszym ) to ciężar motocykla może złamać kręgosłup w odcinku szyjnym i zamiast odlotu do "krainy wiecznie równych asfaltów"... wózek inwalidzki...

Panie i Panowie może zakończmy już ten temat? Ciągle ktoś się zapędza i ktoś kogoś w emocjach obraża.
Avatar użytkownika
t_racer_
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 427
Dołączył(a): 9/1/2007, 23:11
Lokalizacja: Warmia

Postprzez cichy » 23/2/2007, 21:49

Upadniesz na głowę na chodniku i też możesz zostać kaleką. Najlepiej zaszyj sobie mały ładunek wybuchowy w d... i przycisk, którym trzeba, zresetować zegar, co jakiś czas. :twisted:
W ten sposób jak zostaniesz kaleką na pewno zginiesz, bo nie użyjesz przycisku.
Dzięki temu masz 100% gwarancji i jak zacznie cię dopadać skleroza, to też nie będzie cię to schorzenie długo męczyć. :lol:
Avatar użytkownika
cichy
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 8/9/2005, 16:17
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Postprzez mr_neox » 23/2/2007, 22:28

Wstyd! Ludzie nie piszcie na litość boską więcej takich postów... poczyta to ktoś z "zewnątrz" i po pierwsze będzie miał dobry ubaw a po drugie to opinia motocyklisty- dawcy- mordercy- samobojcy zakorzeni się jeszcze głębiej u reszty społeczeństwa...

Wypadki nie należą do rzeczy przyjemnych, paraliż tym bardziej, ale czy pomysły o śmierci (samobojstwie za pomocą linki) nie powinny pozostać prywatną sprawą każdego z nas?!


Nikt na pewno nie chciałby wegetować połowy lub całego życia, ale to nie powód żeby o tym tak głośno krzyczeć...
Szczęśliwy posiadacz kat.ABC prawa jazdy. Obecnie w trakcie C+E...
Avatar użytkownika
mr_neox
Świeżak
 
Posty: 280
Dołączył(a): 17/11/2006, 21:58
Lokalizacja: LJA

Postprzez R1 » 23/2/2007, 22:32

BANA mu !!! pieeepszy jakieś farmazony, zal dla Ciebie staryyy . :/
Sprowadzę | Części,Akcesoria,dzież,TUNING | import_usa@o2.pl
Avatar użytkownika
R1
Bywalec
 
Posty: 940
Dołączył(a): 10/2/2007, 20:34
Lokalizacja: ja to wiem ?-z autopsji

Postprzez kondzior1410 » 23/2/2007, 22:43

[quote="t_racer_"]kondzior1410, aryan już Cię przeprosił, daj sobie na luz.

a to prze k.... praszam musialem przeoczyc, jesli fucktycznie to zrobil to gloria mu i chwala tylko zeby gloria ladna byla 8)

:twisted:
kondzior1410
Świeżak
 
Posty: 183
Dołączył(a): 8/4/2006, 21:09
Lokalizacja: Dublin

Re: egoisci

Postprzez mlody » 23/2/2007, 22:52

aryan napisał(a)::P

miałem praktyki na ortopedycznej izbie przyjec, widział ktos z was osobe przytomna z uszkodzonym kregosłupem która wie ze nie bedzie chodzic?zwykle płacza albo maja taki wyraz twarzy taki którego nie da sie opisac.


za duzo w zyciu widzialem i sie takimi chorymi zajmowalem w szpitalu, potrafie wyobrazic sobie sytuacje w ktorej sa osoby po ciezkich wypadkach i po swoim wypadku na moto bez linki nigdy wiecej nie wsiade!!!!

A widziales mine osoby ktora po kilku tyg. tzw szoku pourazowego rdzenia,wraca do zdrowia i jednak zyje,chodzi itp itd?
Bo ja widzialem,widze i mam z takimi osobami baaardzo częsty kontakt-taka praca.
Oczywiscie ze nie kazdy wychodzi z wypadku obronna ręka,ale napewno pomysł z linką jest zryty :?
Avatar użytkownika
mlody
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo

Postprzez skora » 23/2/2007, 23:31

Wiecie są ludzie i są parapety.
Jak by wszyscy mieli sobie linki zakladać to przy śligu przez piasek na zakręcie np. przy 40km/h juz byś mógł gowy nie mieć.
Większość miała w życiu jakiś lekki poślizg lub wywrotke i żyją a tak to na tym forum było by może jakieś 100 osób byli by to ci co piszą.

"Chiał bym kupić 1 moto ale jakie? doradźcie!"
Suzuki GSX 1400-2001
Kawa GPZ 1100-1983
Jawa 250/353-1958
Avatar użytkownika
skora
Świeżak
 
Posty: 280
Dołączył(a): 12/10/2005, 00:11
Lokalizacja: Jarocin

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 24/2/2007, 00:13

Naslac na niego hiszpanska inkwizycje i niech wiecej nie rozrzuca swego nasienia w takich tematach . ;]
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez domber » 24/2/2007, 00:53

Witam.Od niedawna zacząłem wypisywać wieczorami bzdety na tym forum bo męczą mnie filmy w TV przerywane reklamami,ale to co twierdzi aryan to jest normalnie szok.Człowiek ten najprawdopodobniej wymaga pomocy psychiatry i kuracji np:Rispoleptem lub innymi medykamentami i aż dziwne że moderator tego nie skasował i nie zablokował jego konta.Sam podał swój adres więc może trzeba kogoś powiadomić o zamiarze popełnienia samobójstwa przez tego człowieka,albo jemu nudzi się jeszcze bardziej niż nam i to jest normalna ściema tak dla jaj.Pozdrawiam.
domber
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 11/2/2007, 16:48

Postprzez SzpiceR » 24/2/2007, 02:31

nie no za opinie nie wolno banowac :P ale ja go obronilem ze niejest burakiem a on tu z linka :/
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Smoli » 24/2/2007, 07:54

Jechałem kiedyś z rodzicami samochodem do Łodzi. Wyprzedził nas koleś chyba Honda CBR 1000 poboczem. Szedł chyba z 230km/h za 5 minut patrze a motocykl wbity w tira(przyczepe) a głowa kula się w kasku pare metrów dalej...cholera myśle, miał linke.
Smoli
Świeżak
 
Posty: 230
Dołączył(a): 20/9/2006, 16:57
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości




na gr