Zobacz wÄ…tek - [SPRZEDAM] Kawasaki ZX6R 1998r ZADBANA.
NAS Analytics TAG

[SPRZEDAM] Kawasaki ZX6R 1998r ZADBANA.

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

[SPRZEDAM] Kawasaki ZX6R 1998r ZADBANA.

Postprzez Kvba » 11/6/2010, 18:37

Siemanko, przyszedł czas na zmiany w garażu i mam w planie wymianę mojej Kawy na coś świeższego i mocniejszego. Tak więc Ninja idzie na sprzedaż.

Hmm co by tu napisać, przede wszystkim zadbane moto i nie zmęczone. Polata jeszcze długo bez żadnego problemu.
Jakoś miesiąc temu zrobiony serwis, a konkretnie: zawory, gaźniki i łożysko główki ramy. Wszystko wzorowo chodzi. Z silnika nie wydobywają się żadne niepokojące dźwięki i co ważne nie pali ani grama oleju. :) Przebieg to nieco ponad 45tys. i z dnia na dzień rośnie.

Tak więc technicznie jest super. Od strony wizualnej tez jest bardzo dobrze, ma pare rysek ale jak na ten rocznik jest malinka. Poprzedni właściciel położył ją na podwórku przez co zarysował dekiel alternatora, co widać na jednej z fot. Więcej grzechów nie pamiętam :lol:

W Kawie mam pare fajnych dodatków:
- przelotowy wydech Vipera, ładnie buczy i nie jest zbyt głośny (dodaje również oryginał)
- manetki i tankpad Harrisa
- undertail i hugger (Å‚adnie wymalowane pod barwy moto)
- czarna lampa led z kierunkami (nie podłączone, może niebawem podłącze te kierunki)

No i na tyle nowa oponka (DOT z końca 2009r) Dunlop Qualifier D209

Kawa nie wymaga absolutnie żadnego wkładu finansowego, jedyne co trzeba robić to jeździć!

Cena jaka mnie interesuje to 8700zł do minimalnej negocjacji.

Jak coś to dzwonić pod 501819077
GG: 16018687
Albo pisać w temacie.

Fotki:
Obrazek (otwórz link) Obrazek (otwórz link) Obrazek (otwórz link) Obrazek (otwórz link) Obrazek (otwórz link)
Obrazek (otwórz link) Obrazek (otwórz link) Obrazek (otwórz link) Obrazek (otwórz link)

To by było na tyle, jak mi się coś przypomni to dopisze :)

JakoÅ› na dniach wystawie ja na otomoto lub allegro to zapodam lina.

Pozdro!
Avatar użytkownika
Kvba
Świeżak
 
Posty: 324
Dołączył(a): 27/9/2008, 13:11
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez swirus2007 » 11/6/2010, 22:12

mi sie wydaje ze moto z 1998r nie moze miec 45k km
albo u kogos stala przez pare lat mało uzytkowana albo licznik cofnięty
13k.pl/-/sugestia.php
co za idiota wymyslil limit 60 znaków
swirus2007
Stały bywalec
 
Posty: 1474
Dołączył(a): 29/7/2009, 13:35
Lokalizacja: ~~KN~~


Postprzez Kvba » 11/6/2010, 23:01

swirus, masz racje, wydaje Ci siÄ™.

Moim zdaniem stan licznika jest adekwatny do jej ogólnego stanu. Jest utrzymana lepiej niż nie jeden o wiele nowszy motocykl. Zresztą jak ktoś będzie zainteresowany to przyjedzie i sam się przekona.
Avatar użytkownika
Kvba
Świeżak
 
Posty: 324
Dołączył(a): 27/9/2008, 13:11
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mateuszz55 » 16/6/2010, 14:11

Prawie wszystkie kawy tyle maja przejechane w tych rocznikach..
Motocykle to nie wszystko, ale wszystko bez nich jest niczym..
Avatar użytkownika
mateuszz55
Świeżak
 
Posty: 106
Dołączył(a): 21/12/2007, 00:44
Lokalizacja: okolice SÅ‚upcy \ Konin

Postprzez kowaal11 » 17/6/2010, 09:44

motocykl godny polecenia :) co do przebiegu to nie którzy jeżdzą codziennie a inni tylko niedalekie wypady w weekend więc mógłby mieć nawet i 30k km. Motocykl jak widać jest bardzo zadbany.
Pozdro
kowaal11
Świeżak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 13/7/2008, 11:52
Lokalizacja: Wieczfnia

Postprzez Kvba » 17/6/2010, 15:11

Avatar użytkownika
Kvba
Świeżak
 
Posty: 324
Dołączył(a): 27/9/2008, 13:11
Lokalizacja: Wrocław



Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê