Zobacz wÄ…tek - Totalny laik
NAS Analytics TAG

Totalny laik

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Totalny laik

Postprzez variot » 15/6/2010, 07:43

Witam, wiem, że nie jestem pierwszym z takim pytaniem ale odpowiadającego mi tematu nie mogę znaleźć. Naświetlmy sytuację: prawo jazdy kat A odebrałem wczoraj, strasznie się napaliłem na motorek. Problem tkwi w 2 kwestiach - pierwsza to oczywiści mocno, ba... agresywnie skromny budżet (3500zł), natomiast druga to to, że mieszkam w Tarnowie i nie mam nikogo znajomego, kto byłby w stanie mi doradzić przy zakupie - tj interesuje mnie staruszek Suzi GSX 600 ok 1990-1994, ale nie mam pojęcia na co mam skupić uwagę przy oglądaniu takiego egzemplarza. Jestem zupełnie zielony jeżeli chodzi o motocykle i nie chciałbym kupić jakiegoś totalnego złoma (oczywiście nie wróże rewelacji po 20 letnim motorze).

Jedyne co wiem, to by rama nie była spawana, widelce proste i za dużo nie było wycieków ale wydaje mi się, że ta wiedza jest zdecydowanie zbyt skromna do samodzielnego zakupu (tym bardziej po tych powodziach i po "wiejskich katach ścigaczy"). Będę wdzięczny za wskazówki, proszę jedynie o zachowanie powagi - wiem że to śmieszny budżet ale nie każdego stać na salonówke, a podobno marzenia trzeba spełniać...
variot
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15/6/2010, 07:16
Lokalizacja: Tarnów


Postprzez rossavu » 15/6/2010, 09:36

Witaj!

Polecam Ci zapoznac sie z tym tematem:
viewtopic.php?t=39463

Mozesz jeszcze poszukac na naszym forum poradnikow na co zwracac uwage - wiedza zawsze sie przyda :D

Pozdro!
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51


Postprzez variot » 15/6/2010, 14:09

Wielkie dzięki, z pewnością się przyda. Poszukam gdzieś tu jeszcze takich poradników, choć muszę przyznać, że w spostrzegawczy nie jestem specjalnie jeżeli chodzi o fora - wolny internet.
variot
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15/6/2010, 07:16
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez rossavu » 15/6/2010, 14:25

variot napisał(a):Wielkie dzięki, z pewnością się przyda. Poszukam gdzieś tu jeszcze takich poradników, choć muszę przyznać, że w spostrzegawczy nie jestem specjalnie jeżeli chodzi o fora - wolny internet.


Szukasz oferty - patrzysz na miejscowosc, lookasz na forum czy ktos jest w stanie z Toba obleciec i po sprawie - niczym sie nie przejmujesz :D

Jesli chodzi o Lodz to polecam Robsona1903
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości




na górê