Zobacz wÄ…tek - World CUP
NAS Analytics TAG

World CUP

O wszystkim
_________

World CUP

Postprzez headhunters » 11/6/2010, 19:06

Swieto pilkarskie rozpoczete:) Szkoda ze bez udzialu Naszych kopaczy (a moze i dobrze bo oszczedza nam kolejnych kompromitacji) Pomyslalem ze mozna pobawic sie w typowanie wynikow (jesli beda aktywni "typerzy" dla najlepszego przewidziana nagroda)Zapraszam do typowania :D

Urugwaj - Francja 1:2
Kawasaki Z750
Avatar użytkownika
headhunters
Świeżak
 
Posty: 98
Dołączył(a): 1/4/2009, 22:32
Lokalizacja: SnK


Postprzez arktan » 11/6/2010, 19:14

2 0 dla fran.
arktan
Bywalec
 
Posty: 630
Dołączył(a): 31/8/2008, 18:30
Lokalizacja: Kluczbork


Postprzez C-bool » 11/6/2010, 19:32

Ale że Dudka na mundial nie wzięli?


Ja osobiście w całych mistrzostwach jestem za Holandią.
GS500F --> SV650S --> Bandit 600N --> XV535 Virago
Avatar użytkownika
C-bool
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2915
Dołączył(a): 23/8/2007, 21:26
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Czester » 11/6/2010, 19:37

A ja mam tą całą piłkę gdzieś. W ogóle mnie to nie interesuje, nawet w najmniejszym stopniu. I nie rozumiem jak można się tym jarać patrząc tępo jak dwudziestu chłopa gania się za piłką w tę i z powrotem. Niektórzy powiedzą zaraz, że gadam jak baba ale takie jest moje zdanie.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez zadzior » 11/6/2010, 20:30

Równie dobrze ktoś może nie jarać się moturami, bo przecież co fajnego w jeżdżeniu na moturze :lol:
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez headhunters » 11/6/2010, 20:32

Czester jestes jednym znielicznych antyfanow pilki jakich znam:) ale moze uda Ci sie wytypowac poprawnie i zgarnac nagrode:)bo mam nadzieje ze do zlocistego nektaru juz nie jestes taki anty
Kawasaki Z750
Avatar użytkownika
headhunters
Świeżak
 
Posty: 98
Dołączył(a): 1/4/2009, 22:32
Lokalizacja: SnK

Postprzez zadzior » 11/6/2010, 20:44

To obstawiam : 2-1 dla Francji :D
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez C-bool » 11/6/2010, 21:12

Ja osobiście najbardziej lubię oglądać siatkówkę i piłkę ręczną, tam dużo się dzieje, co chwilę akcje... Poza tym nie ma tylu fauli (w siatkówce w ogóle). A jeśli chodzi o piłkę nożną to np. meczy polskiej reprezentacji wcale nie oglądam, bo to tylko strata mojego czasu jak chłopaki grają jak 3-ligowy klub angielski. MŚ za to lubię obejrzeć, bo grają najlepsze zespoły świata i przyjemnie się ogląda.
GS500F --> SV650S --> Bandit 600N --> XV535 Virago
Avatar użytkownika
C-bool
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2915
Dołączył(a): 23/8/2007, 21:26
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Arturo925 » 11/6/2010, 21:46

C-bool napisał(a):Ja osobiście najbardziej lubię oglądać siatkówkę i piłkę ręczną, tam dużo się dzieje, co chwilę akcje... Poza tym nie ma tylu fauli (w siatkówce w ogóle). A jeśli chodzi o piłkę nożną to np. meczy polskiej reprezentacji wcale nie oglądam, bo to tylko strata mojego czasu jak chłopaki grają jak 3-ligowy klub angielski. MŚ za to lubię obejrzeć, bo grają najlepsze zespoły świata i przyjemnie się ogląda.


Dokładnie to samo uważam. Piłka nożna OK ale jeżeli jest to widowisko a nie zwykły mecz. Polska piłka mnie nie kręci choć sam lubię sobie czasami po kopać. Tak samo jest w F1. Przy X okrążeniu zasypiam :D Siatkówka jak najbardziej mi sie podoba i z wielką chęcią oglądam.

Co do tematu to wyników nie obstawiam, ale mam nadzieję że w finale zagra Hiszpania bo świetnie grają piłką i potrafią zaskoczyć.
Avatar użytkownika
Arturo925
Stały bywalec
 
Posty: 1096
Dołączył(a): 5/1/2010, 16:02
Lokalizacja: Kruszyna

Postprzez narwhal » 11/6/2010, 22:32

Po meczu RPA-Meksyk pozostaje żal i pretensja do sędziego za brak karnego i do słupka o to, że nie stał bardziej na lewo. Bafana nie przestraszyli się mocniejszych meksykańców. Brawa dla bramkarza RPA. Pokazali, że "chcieć to móc", nawet jeśli niekoniecznie "umieć". Remis. W tym przypadku to dla mnie duża niespodzianka. Spodziewałam się wygranej Meksyku.

Urugwaj-Francja. Bezbramkowy remis.
Czułam, że poziom nie będzie niższy niż to, co ogladaliśmy w spotkaniu otwarcia. Starcie dwóch drużyn, które mają w swojej kolekcji tytuł mistrzowski.
Urugwajczykom udało się dociągnąć bezbramkowy remis, pomimo że od 81 minuty grali oni w oslabieniu po drugiej żółtej kartce Lodeiro.
W tym wypadku liczyłam na przegraną żabojadów. Cóż, nie wyszło.

Pierwszy dzień MŚ mamy jak na razie wybitnie remisowy. Zobaczymy co będzie jutro.. O 13.30 mecz Korea Płd.- Grecja. Obstawiam wygraną Grecji. Powiedzmy 2:1 dla Grecji. O 16.00 mecz Argentyna-Nigeria. Obstawiam wygraną Argentyny 3:1 powiedzmy:P

Na finał widzę Brazylię i Hiszpanię. Gorąco kibicuję Portugalczykom, ze względu na obecność w ich składzie mojego ulubionego piłkarzyka;] Być może to oni będą tym przysłowiowym czarnym koniem.

Btw w końcu mam po co włączać TV!:D
Motor to masz w pralce! :P
Avatar użytkownika
narwhal
Świeżak
 
Posty: 248
Dołączył(a): 28/2/2010, 12:36
Lokalizacja: 21°55'E 52°16'N

Postprzez Materialmord » 12/6/2010, 09:27

Mnie najbardziej śmieszą ludzie, którzy jarają się piłką jak dzieci pokemonami, a sami w nią nie grają. Sportowcy od 7 boleści.
Materialmord
Świeżak
 
Posty: 159
Dołączył(a): 21/4/2010, 15:56

Postprzez headhunters » 12/6/2010, 12:08

Materialmord jakas aluzja?
A Wracajac do meczow to troche niedosyt po tym pierwszym dniu.Liczylem ze Francja sobie poradzi no ale nie pokazali za wiele.Najlepszy mecz dzisiaj to Anglia-USA licze na to ze angole nie beda mieli latwo:)
Anglia-Usa 2:2
Argentyna-Nigeria 3:1
Korea Polodniowa-Grecja 1:2
Kawasaki Z750
Avatar użytkownika
headhunters
Świeżak
 
Posty: 98
Dołączył(a): 1/4/2009, 22:32
Lokalizacja: SnK

Postprzez carma » 12/6/2010, 13:56

CzesterTX napisał(a):A ja mam tą całą piłkę gdzieś. W ogóle mnie to nie interesuje, nawet w najmniejszym stopniu. I nie rozumiem jak można się tym jarać patrząc tępo jak dwudziestu chłopa gania się za piłką w tę i z powrotem. Niektórzy powiedzą zaraz, że gadam jak baba ale takie jest moje zdanie.



Ja mam pytanie czester za czym ty jesteś . Pilka dno , na wybory nie pójdziesz.... itd. Co dlaciebie jest dobre i ok ?
motorynka- aprillia scarabeo --- Yamaha xj 600 ;)
carma
Świeżak
 
Posty: 412
Dołączył(a): 24/6/2008, 18:46
Lokalizacja: OPATÓW- Warszawa

Postprzez narwhal » 12/6/2010, 15:29

carma napisał(a):
Ja mam pytanie czester za czym ty jesteś . Pilka dno , na wybory nie pójdziesz.... itd. Co dlaciebie jest dobre i ok ?


To już taki typ człowieka, Na wybory nie idzie, piłka nożna to dno, wszystkie blondynki są głupie, autobusy się spóźniają, a politycy to złodzieje...


Materialmord napisał(a):Mnie najbardziej śmieszą ludzie, którzy jarają się piłką jak dzieci pokemonami, a sami w nią nie grają. Sportowcy od 7 boleści.


Skąd wiesz, że nie grają??

Ale szok.. Byłam pewna wygranej Greków, a tu proszę jaka niespodzianka. Zabłysnęli może z 10 minut podczas całego meczu.

Argentyna-Nigeria jak na razie 1:0. I tak jakoś przeczuwam, że nie dobiją do typowanych przeze mnie wcześniej trzech bramek..
Motor to masz w pralce! :P
Avatar użytkownika
narwhal
Świeżak
 
Posty: 248
Dołączył(a): 28/2/2010, 12:36
Lokalizacja: 21°55'E 52°16'N

Postprzez rossavu » 12/6/2010, 15:39

[quote="landrynka"]
To już taki typ człowieka, Na wybory nie idzie, piłka nożna to dno, wszystkie blondynki są głupie, autobusy się spóźniają, a politycy to złodzieje...
[quote]

Tylko, ze on jest ksiedzem wiec ukleknij gdy do niego piszesz 8)
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51

Postprzez madcap » 12/6/2010, 16:02

mnie też piłka totalnie nie interesuje
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez Czester » 12/6/2010, 20:35

carma napisał(a):Ja mam pytanie czester za czym ty jesteś . Pilka dno , na wybory nie pójdziesz.... itd. Co dlaciebie jest dobre i ok ?

Najlepsze jest piwo i Amarena.


landrynka napisał(a):To już taki typ człowieka, Na wybory nie idzie, piłka nożna to dno, wszystkie blondynki są głupie, autobusy się spóźniają, a politycy to złodzieje...

Niektóre ciemnowłose też są głupie.


rossavu napisał(a):Tylko, ze on jest ksiedzem wiec ukleknij gdy do niego piszesz 8)

Hahaha rossavu, wyręczyłeś mnie z ciętą ripostą ale zapomniałeś wtrącić o ziewaniu :lol:
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 17 gości




na górê