Zobacz wÄ…tek - Kawasaki zx6r vs honda cbr600rr
NAS Analytics TAG

Kawasaki zx6r vs honda cbr600rr

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Kawasaki zx6r vs honda cbr600rr

Postprzez oVer » 7/6/2010, 21:48

Witam,
Tak jak w temacie który motocykl będzie lepszy. Dodam, że wcześniej przez 3 lata jeździłem tzr50. Kilkadziesiąt razy miałem przyjemność jeździć na gsx600r kolegi i nie sprawiało mi to żadnego kłopotu.
Nie oczekuje tutaj rad typu kup GSa itp. To w ogóle nie chodzi w rachubę jeżeli chcesz udzielać takich rad to nie w tym temacie i PROSZĘ NIE WYPOWIADAJ SIĘ TUTAJ! I uwagi typu kup haye lub r1 też proszę zostawić dla siebie.
Wracając do tematu przez te 3lata na tzr nabrałem trochę umiejętności zachowania się na drodze jaki i motocyklu. Wiem ze 50cc w porównaniu z 600cc to całkiem inna sprawa bo tak jak mówiłem kilkadziesiąt razy jeździłem na gsx600r kolegi.(w sensie w dłuższą trasę około 100km).
Na motocykl przeznaczyć mogę około 20tys.(nie wliczając kasku i kombinezonu)
Pytanie do Was który z tych motocykli będzie lepszy ja bym się bardziej skłaniał ku CBR600RR jest dosyć lekka z wyglądu też niczego sobie.
Ale chciałbym jeszcze poznać zdanie innych na temat tych dwóch motocykli.

Już wyjaśnione, temat do zamknięcia.
oVer
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 24/5/2010, 13:00


Postprzez Dzesiu10 » 8/6/2010, 18:52

witam nie chciałem pisać w innym temacie mianowicie mam pytanie odnosnie zx6r z 2006 roku:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1983592
Było takie oryginalne malowanie? na co zwrócić uwagę i czy cena nie za wysoka?Grzegorz
Dzesiu KTM EXC-F 250 2007
Dzesiu10
Bywalec
 
Posty: 857
Dołączył(a): 8/7/2008, 23:42
Lokalizacja: Zielona Góra




Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê