Zobacz wątek - Dołącz się do akcji zwiększające nasze bezpieczeństwo
NAS Analytics TAG

Dołącz się do akcji zwiększające nasze bezpieczeństwo

O wszystkim
_________

Dołącz się do akcji zwiększające nasze bezpieczeństwo

Postprzez COSTA » 2/6/2010, 11:25

Dołącz się do akcji zwiększające nasze bezpieczeństwo - naklej naklejkę na auto
"patrz w lusterka patrz dwa razy MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE!"

Wszyscy zdajemy sobie sprawę że bardzo wielu kierowców nie widzi motocyklistów.
Akcja która trwa już parę lat znacznie poprawiła zachowania kierowców i znacznie częściej kierowcy samochodów patrzą w lusterka, robią nam miejsce w korkach i nie wyjeżdżają z ulic podporządkowanych. Jednak aby było naprawdę dobrze trzeba kontynuować akcję im więcej w całej Polsce samochodów będzie tak opisanych tym więcej kierowców będzie świadomych naszej obecności na ulicach.

Jeżeli jesteś z Wrocławia lub okolic i chcesz dołączyć się do akcji - naklejkę dostaniesz w Motoguma.pl Wrocław ul. Księcia Witolda 48 w godzinach pn-pt 11.00-19.00 sob. 9.00-15.00 Oczywiście naklejkę otrzymasz bezpłatnie :D
COSTA
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 26/6/2009, 12:46
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez Czesio;) » 2/6/2010, 17:29

wedlug mnie swietny pomysl;)
a mozna zamowic kilka takich poczta(zaplace za przesylke, i pokryje wszelkie koszta) a dal bym kilka takich znajomym i dla siebie jedna:)
Czesio;)
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2/6/2010, 16:42


Postprzez Materialmord » 2/6/2010, 21:44

Zaje...scie. Teraz cioty w samochodach zamiast patrzeć w lusterka CO JEST OBOWIAZKIEM KIERUJACEGO, będą czytać co jest napisane na naklejce.
Materialmord
Świeżak
 
Posty: 159
Dołączył(a): 21/4/2010, 15:56

Postprzez Kuba-szprota » 2/6/2010, 22:07

Nie wyzywaj wszystkich ludzi w puszkach, bo tez nią jeżdżę i inni motocykliści pewnie też - wszyscy jesteśmy ciotami?

Akcja z naklejkami jest super pomysłem. Należy jednak pamiętać, że naklejka na puszce nie oznacza już że możesz się przeciskać koło takiej puszki i mieć 100% pewność, że kierowca cię widzi. Bądźmy ostrożni zawsze, niezależnie czy ktoś ma naklejkę czy nie.
Yamaha Fazer 600
Avatar użytkownika
Kuba-szprota
Świeżak
 
Posty: 146
Dołączył(a): 13/5/2009, 10:21
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Materialmord » 2/6/2010, 22:36

Pisałem o ciotach w samochodach, jeżeli Cię to ruszyło, to znaczy, ze coś na rzeczy jest.

Ciota w puszce to osoba, która nie patrzy w lusterka, a jak patrzy to na światłach, żeby sobie makijaż poprawić, czy wąsa zaczesać, która po zapaleniu zielonego światła szuka dopiero jedynki, itp. itd.

Taka osoba zamiast patrzeć w lusterka, będzie usilnie musiała przeczytać, co tez na tej naklejce jest napisane.
Materialmord
Świeżak
 
Posty: 159
Dołączył(a): 21/4/2010, 15:56

Postprzez Leitho » 2/6/2010, 23:05

juz 3 lata temu jezdzilem z taka naklejka. szczerze? o kant dupy...
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL

Postprzez simonw » 3/6/2010, 01:46

tani marketing sklepu ;)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Trimix » 3/6/2010, 08:04

simonw napisał(a):tani marketing sklepu ;)


i woła o pomstę , że też ludzie jeszecze się na to łapią - dumne hasło : "Dołącz się do akcji zwiększające nasze bezpieczeństwo " - przecież to ZWYKŁA KRYPTOREKLAMA i nic więcej ... żenada :twisted:

Costa wysil sie troszkę więcej , bo wielu baranów na naklejki ( reklamę ) tu nie znajdziesz ...
<B>Yamaha R ONE 2009 and 2010 by Trimix</B>
Avatar użytkownika
Trimix
Świeżak
 
Posty: 356
Dołączył(a): 6/9/2009, 21:01
Lokalizacja: Wrocek

Postprzez mianps » 3/6/2010, 10:17

Trochę Was nie rozumiem. Co w tym złego, że są te naklejki? Już tak zapewne zapadły w pamięć, że jak ludzie widzą żółtą prostokątną naklejkę na samochodzie to mają podświadome skojarzenie -> MOTOCYKL i z automatu mogą bardziej dostrzegać motocyklistów.
A takie naklejki jak coś to się czyta stojąc w korku a nie podczas jazdy :P

A nawet jak jest to ZWYKŁA KRYPTOREKLAMA to co z tego? Komu to zaszkodzi? Jakoś nie mogę sobie wyobrazić komu... chyba, że tej grupie ludzi, którzy z zawiścią patrzą na innych, że mają to czy tamto (tutaj, że mają sklep motocyklowy i próbują go jakoś reklamować)

A kampania Think! bike jest REWELACYJNA
polecam szczególnie ten spot:
http://www.youtube.com/watch?v=9AdUNHkQRVA
Honda cb 450s -> FZS600
mianps
Świeżak
 
Posty: 490
Dołączył(a): 20/5/2009, 19:49
Lokalizacja: Radom/Opole/Tomaszów Maz.

Postprzez Trener » 3/6/2010, 15:27

Na pewno nie zaszkodzi a może pomoże .
YZF R6 2007
Avatar użytkownika
Trener
Stały bywalec
 
Posty: 1198
Dołączył(a): 11/5/2009, 14:14
Lokalizacja: Z pod Kalisza jestem

Postprzez slusar_o2 » 3/6/2010, 17:13

oj tam, ja uważam, że to fajny pomysł. Jak człowiek stoi puchą w korku to się nudzi. Zobaczy naklejkę, przeczyta ją, i jest duże prawdopodobieństwo że spojrzy w lusterko. A nuż wtedy ktoś z nas pojedzie i świeżo uświadomiony kierownik zjedzie trochę i ustąpi mu miejsca, w trosce o własny lakier?

Moim zdaniem te żółte naklejki to dobry motyw. Tak jak mówi Trener nie zaszkodzi, a jak pomoże to bedzie dobrze.
slusar_o2
Świeżak
 
Posty: 144
Dołączył(a): 20/12/2009, 13:47

Postprzez Nal » 4/6/2010, 08:23

eneasz chodzi o to by spojrzeć dwa razy bo pojazd z boku może być w martwym kącie (jak ktoś nie ma dzielonego lusterka) i go nie zauważysz, a naklejka w korkach daje do myślenia, raz zobaczysz i zapada w pamięć, potem widząc żółtą naklejkę z daleka przypominasz sobie o co chodzi im więcej takich naklejek tym większą ludzie będą zwracali uwagę na ten problem
<a href="http://szkolnis.pl">szkolnis.pl</a>
Avatar użytkownika
Nal
Świeżak
 
Posty: 408
Dołączył(a): 13/6/2009, 14:05
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki / Warszawa

Postprzez Materialmord » 4/6/2010, 09:29

Trzeba wysunąć postulat do producentów samochodów, żeby na klapach bagaznika dawali aerograf " spójrz w lusterko obywatelu, a następnie drugi raz spójrz, gdyż oto on, najjaśniejnampanujący kierowca jednośladu niebawem nawiedzić nas może, a królestwo jego lewym pasem wiedzie ".
Materialmord
Świeżak
 
Posty: 159
Dołączył(a): 21/4/2010, 15:56

Postprzez gr300 » 4/6/2010, 13:21

Materialmord napisz mi jakąś modlitwę dla motocyklisty organodawcy psajcho rajdera proszę SERIO.
Dla mnie pomysł jak najbardziej git malina. Im więcej tych naklejek im bardziej rozreklamowane tym więcej ludzi zacznie o tym mówić interesować się aż może jakiś % społeczeństwa zacznie jeździć jak należy.
gr300
Świeżak
 
Posty: 49
Dołączył(a): 21/5/2010, 16:35

Postprzez Arturo925 » 4/6/2010, 15:14

Jak należy? Czyli jak? Każdy ma Ci ustępować, zjeżdżać z drogi i robić miejsce na pole position przed światłami?
Połowa z Was powinna się ogarnąć bo niektórzy myślą o nie wiadomo jakim wypasie. Puszkarz też człowiek, a nawet lepiej! Często puszkarze tez mają jednoślady!
W akcjach takich chodzi o to aby kierowcy liczyli się z tym, że motocykl w niektórych sytuacjach staje się "niewidoczny" i dlatego właśnie wymagana jest większa ostrożność. Obejrzałem kilka spotów Think Bike o których pisał Enek i jeżeli to puszczają w telewizji to brawa im za to! Polska telewizja komercyjna powinna to wprowadzić. zapewne było by to bezpieczniejsze niż te naklejki i może miałoby lepsze przesłanie... A tak... Puszkarz przeczyta co jest napisane na naklejce i jeżeli będzie to jakiś wredny hooy to jeszcze Ci drogę specjalnie zajedzie bo czemu to on ma być gorszy od motocyklisty?!
Avatar użytkownika
Arturo925
Stały bywalec
 
Posty: 1096
Dołączył(a): 5/1/2010, 16:02
Lokalizacja: Kruszyna

Postprzez simonw » 4/6/2010, 15:54

Pierwsza sprawa wydzwiek akcji - jest marny. Motocyklisci sie napalaja na naklejki i chca zmieniac swiat, kierowcy i tak i tak maja to w dupie i nawet jakby sobie okleic caly pysk , motor, samochod, samolot - nic to nie zmieni, bo wystarczy ze jeden debil z drugim przeleca na gumie przez miasto w godzinach szczytu i wszystko bierze w lep, nadal bedziemy postrzegani jaki dawcy i debile. I zadna naklejka nic tutaj nie pomoze.

Druga sprawa - reklama na portalu jest _platna_ i z tego co jeszcze pamietam, zakazane sa wszystkie reklamy dzialalnosci gospodarczych zwiazanych z motocyklami / akcesoriami itp bez wykupienia kampanii reklamowej w Akonet Sp. z o.o. Owszem mozna napisac do redakcji, dogadac sie - umowic ze np przeznaczy sie jakas ilosc naklejek jako darowizne dla portalu i beda one rozdane na zlocie albo sprzedane w sklepie.scigacz.pl z zaznaczeniem iz producentem jest taka a taka firma.
Jednoczesnie sklep.scigacz.pl prowadzi dzialalnosc na terenie wroclawia - wiec jako konkurencja - taki numer na 80% nie przejdzie.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez miki1406 » 8/6/2010, 13:18

Ja to nie wiem jak wy ale taką naklejkę to już drugi rok mam na aucie... I wszyscy znajomi też... Bo w ogóle ta akcja to już z trzy lata jest...

I już ludzie przestali zwracać na to uwagę... Wymyślmy coś innego
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice

Postprzez rossavu » 25/6/2010, 07:54

miki1406 napisał(a):Ja to nie wiem jak wy ale taką naklejkę to już drugi rok mam na aucie... I wszyscy znajomi też... Bo w ogóle ta akcja to już z trzy lata jest...

I już ludzie przestali zwracać na to uwagę... Wymyślmy coś innego


Na zamowienie: ok 5 godzin pracy.

Obrazek
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51

Postprzez patryk83 » 25/6/2010, 09:48

@eneasz
Tam bardziej chodzi o to żeby patrzeć w lusterka przy zmianie pasów, wyprzedzaniu itp. a nie uważnym przyglądaniu się czy coś nie jedzie z tyłu. Można by jeszcze dopisać do tego patrzenie w lusterka przy staniu w korku żeby przepuścić motocyklistę co jest raczej oznaka uprzejmości.
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez rossavu » 25/6/2010, 18:10

patryk83 napisał(a):@eneasz
Tam bardziej chodzi o to żeby patrzeć w lusterka przy zmianie pasów, wyprzedzaniu itp. a nie uważnym przyglądaniu się czy coś nie jedzie z tyłu.


On tego nie zrozumie :?
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na gr