Zobacz wÄ…tek - w niedziele motobazar we wrocku:)
NAS Analytics TAG

w niedziele motobazar we wrocku:)

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

w niedziele motobazar we wrocku:)

Postprzez ryrek » 22/2/2007, 16:55

To dla tych ktorzy moze nie wiedza o giełdzie w niedziele jade tam i mam zamiar kupic sobie kask do mojej cbr 600 f2 ktura własnie kupiłem wiem ze ten temat był poruszany sto razy ,ale sam nie wiem jaki kupic kask powiedzmy do 550/600 zł jaka firme polecacie agv lazer itd chciałbym zeby miał wyciagna wysciółke zawsze mozna p[rzeprac jak sie głowa spoci prosze o jakies ciekawe propozycje dzieki pozdrawiam i zycze jak najszybciej powrotu na drogi mysle ze to juz niedlugo podobno na dniach ma byc wiosna ,ale niektorzy juz jezdza:0
ryrek
Świeżak
 
Posty: 53
Dołączył(a): 27/8/2006, 18:30


Postprzez Genji » 22/2/2007, 17:29

Dzięki za info :idea:
Aprilia RSV 1000R Tuono 2007
Play it safe or play it cool!
Avatar użytkownika
Genji
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 508
Dołączył(a): 17/1/2007, 14:10
Lokalizacja: Wrocek


Postprzez Meciek » 22/2/2007, 18:07

Ja mam plan być tam- kupić nic nie kupie bo wypłata na początku miesiąca:/ ale popatrzeć można:)
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez robertsz » 22/2/2007, 20:50

Lazer Vertigo Mystic około 500 PLN i można sobie dokupić opcjonalnie pinloka ,jest całkiem spoko jak za tą cenę jeden z lepszych w tym przedziale cenowym(zaraz mie pewnie zlinczują :mrgreen: ).

p.s. tttaaaa......wiosna :evil: u mnie to dziś jak na syberi jeżdżą chyba tylko skutery śnieżne 8) , już mie ta zima wk.....wia powoli..... aaaaa szkoda gadać :( .
Avatar użytkownika
robertsz
Świeżak
 
Posty: 119
Dołączył(a): 4/6/2006, 18:56
Lokalizacja: Gdynia



Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê