Zobacz wątek - sprzedam SUZUKI RM 125 IGŁA (po remoncie nowy napęd)
NAS Analytics TAG

sprzedam SUZUKI RM 125 IGŁA (po remoncie nowy napęd)

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

sprzedam SUZUKI RM 125 IGŁA (po remoncie nowy napęd)

Postprzez to_jaaaaaa » 3/6/2010, 10:01

Mam do sprzedania Suzuki rm 125 z 1998r. W okresie zimowania wymienionio: tłok vertex, klocki tył i przód, płyn w chłodnicy, olej w skrzyni, załozyłem wzmacniane handbary, opony przód pirelli tył michelin (obecny stan 90-80%) 1.06.2010r załozyłem nowy napęd, uszczelki silnikowe.Sportowy dyfuzor FMF, zero wycieków, skrzynia w bardzo dobrym stanie. Do motocykla dorzucam bluze ALLOY . Wszystko robione na czas stan oceniam na bdb. Bez inwestycji tylko lać paliwo i jeździc. Ewentualnie mozna wymienic tylko tylni błotnik ponieważ jest pękniety ale ja juz rok jeżdze z nim i nie przeszkadza w niczym. Cena jaka mnie interesuje to 5000zł do małej negocjacji. Kontakt GG: 13244349 zdjecia moge wysłac na e-mail.
to_jaaaaaa
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 11/6/2009, 20:24


Postprzez to_jaaaaaa » 3/6/2010, 10:08

Obrazek zdjecie ze starymi oponami
to_jaaaaaa
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 11/6/2009, 20:24




Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości




na gr